Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja noszę Vanquisher'a obecnie Surosa nie mam, może ten multi będzie lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mając zrobionego na maksa Vanquishera (też mam) wolałbym nosić jakąś egzotyczną snajperkę albo shotguna. Podstawową broń zmieniać dopiero na jakiegoś konkretnego egzotyka, Suros, Hawkmoon, Monte Carlo, nawet ubiegłotygodniowy Last Word.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto marnować egzotycznego slota na taka srednia bron. Nie ma nawet full auto jak VoC.

ma niski fire rate, wiec brak auto to żadna różnica, hawkmoon tez nie ma auto, i trzeba sie naklikać, radar to spore udogodnienie, wiem bo przez spora część gry biegalem z helmem huntera który taki radar posiada i wiem jak to wygodne, .. Ostatnio mi ta bron dropnela z nigthfalla ale jeszcze nie rozwijalem, mam inne piorytety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scoucik świetnie nadaje się na pvp, bo nawet nie trzeba się męczyć ze snajperką i kosić ludzi z dystansu. Oczywiście ktoś skróci dystans, to jest koniec xD Więc tutaj moim zdaniem nada się każda ze scout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do was mam konto na którym mam destiny i na nim musze grać teraz kupiłem wersje pudelkowa jest jakiś sposób by przenieść postać na moje konto np zgrać Save?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do was mam konto na którym mam destiny i na nim musze grać teraz kupiłem wersje pudelkowa jest jakiś sposób by przenieść postać na moje konto np zgrać Save?

Save jest przypisany do konta na którym grasz. 

Nie da się go przenieść na inne konto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie niczego przenosić miedzy kontami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze w Destiny nie ma czegos takiego jak save. Wszystkie dane sa przechowywane na serwerze z ktorym gracze sie lacza gdy chca grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DeraleS, to że Destiny przechowuje postać na serwerach to już inna sprawa. Zapomniałem o tym kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie do was mam konto na którym mam destiny i na nim musze grać teraz kupiłem wersje pudelkowa jest jakiś sposób by przenieść postać na moje konto np zgrać Save?

Postać jest na serwie, więc jeśli tylko będziesz grać na swoim koncie to możesz grać na każdej konsoli i ją będziesz miał.

Tak samo jest pomiędzy ps3 i ps4, nic nie tracisz.

Można powiedzieć, że postać jest przypisana do Twojego konta PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej nie odzyskam postaci bo gram na profilu kupionym na allegro no trudno zacznę grać od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te profile kupione na allegro w dłuższej perspektywie są strasznie nieopłacalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko zależy do czego się je kupuje. Ważne żeby to robić z głową.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz grałem Iron Banner we Wtorek i ogólnie masakrowałem. Dzisiaj gram ponownie i słabo mi idzie, czasem nawet K/D 1 nie przekraczam w meczu. I właśnie przed chwilą, po jednej z takich gier, gdzie miałem K/D 0.8 (czwarty w punktacji), dostałem Hawkmoona. Wyobrażam sobie twarze pozostałych członków mojej drużyny.

Łał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz grałem Iron Banner we Wtorek i ogólnie masakrowałem. Dzisiaj gram ponownie i słabo mi idzie, czasem nawet K/D 1 nie przekraczam w meczu. I właśnie przed chwilą, po jednej z takich gier, gdzie miałem K/D 0.8 (czwarty w punktacji), dostałem Hawkmoona. Wyobrażam sobie twarze pozostałych członków mojej drużyny.

Łał.

ja wczoraj hawkmoona dostałem z raidu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ktoś z ekipy bungie , ze juz ma dostęp do nowego DLC ? Czy gdzieś juz jest do kupienia ?

Do kupienia był już w pre-orderze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale osoby które go wtedy kupiły mogą ściągnąć dopiero po premierze oficjalnej 9tego grudnia ? Czy cos pomieszalem ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic nie pomieszałeś. Czekamy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głuardianie,mam slota z grą z pss US jak łykne to DLC z naszego sklepu będzie to śmigać  :help:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was pytanie otóż jak juz wiecie gram na swoim koncie ale mam doświadczenie z drugiego konta teraz zaczynam od 21 lvl i za chiny nie wpadają mi engramy legendy gdzie można je znalesc tzn gdzie najlepiej farmic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×