Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

[*]That which waits in The Dark Below

No jest jasno napisane ze w dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jasno napisane ze w dlc.

W zasadzie to dlc jest wymienione w jednym z punktów więc jak dla mnie to oprócz dlc te inne dodatki miałyby się pojawić osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te inne dodatki/zmiany pojawia sie dla wszystkich, ale pewnie nie wczesniej jak równo z dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore rzeczy pewnie wyjda dla wszystkich, inne tylko za kupnem DLC.

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to dlc jest wymienione w jednym z punktów więc jak dla mnie to oprócz dlc te inne dodatki miałyby się pojawić osobno.

Jest jasno w tym punkcie napisane ze to wszystko czeka na nas w dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany na 378% ze patch bedzie dla wszystkich - po prostu wejdzie w zycie z DLC. Jak inaczej wyobrazasz sobie wspolna gre ludzi ktorzy maja DLC i tych ktorzy go nie maja? Jeden ma takie statystyki i ma chat glosowy a inny nie ma i jest w tym samym teamie? Slabo to widze.. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jasno w tym punkcie napisane ze to wszystko czeka na nas w dlc.

Każdy interpretuje po swojemu. Zgadzam się z Czahą, że wszyscy dostaną to samo a ekskluzywne dla dlc będą jedynie misje i sprzęt jaki będzie można w nich wydropić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jasno w tym punkcie napisane ze to wszystko czeka na nas w dlc.

ten punkty powinno sie interpretować, ze dostaniesz:

- to,

- to

- i to co jest w dlc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha79 jak mozesz to napisz na co najlepiej sprawdza sie Fatebringer w trakcie raidu, a przeciwko czemu jest raczej slaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najslabiej wypada na Oraclach, ale do reszty rzeczy jest spoko .. no, oprocz prucia w bossa rzecz jasna ;) Wiekszosc mobow pada na hita albo dwa, do tego rozkosznie wybuchaja, trzeba tylko celowac w glowe/brzuch  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Next week, we’ll also let slip something we’ve been keeping a secret.Did you acquire a Destiny collector’s edition that included an Expansion Pass? Did you acquire an Expansion Pass separately since then? If you have, we’ve got a special surprise for you. If you have not, but think you might still help yourself to The Dark Below, you’ll also be invited to enjoy.

 

The details are still secured in a crate. Early next week, the information we’re guarding will fly through the air with the greatest of ease. When it lands, we want there to be no doubt that this is for you, and that you’ll have a chance to enjoy it first.

 

Wyglada na to, ze zdaja sobie sprawe ze ludzie porzucaja Destiny i chyba szykuja wczesniejsza premiere dodatku, lub jakies otwarte 'beta' testy .. tylko po to zeby zatrzymac ludzi przy tej produkcji. Na wiele sie to nie zda, mimo wszystko nice try Bungie .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co graja w Destiny i tak beda grali, bo tak czy siak Destiny to swietna gra i milo sie przy niej jest odstresowac grajac z kumplami. Nawet.powtarzajac cos poraz enty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co graja w Destiny i tak beda grali, bo tak czy siak Destiny to swietna gra i milo sie przy niej jest odstresowac grajac z kumplami. Nawet.powtarzajac cos poraz enty.

 

Ci co wczoraj grali jutro mogą już nie grać.. Destiny mogło być swietną grą, a żeby odstresować się z kumplami wystarczy że wejde na impreze żeby z nimi pogadać.. bo w grze i tak wiekszosc rzeczy da sie robic tylko we 3ke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wpadli na pomysł wcześniejszego dostępu. Częstsze i ciekawsze eventy mogłyby tylko utrzymać przy grze - a tych jak na lekarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie co zrobia z tymi ktorzy wydali wiecej $ na rozszerzona wersje gry z DLC. Nie powinni udostepniac dodatkow za darmo wszystkim, bo niektorzy beda wkurzeni ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie co zrobia z tymi ktorzy wydali wiecej $ na rozszerzona wersje gry z DLC. Nie powinni udostepniac dodatkow za darmo wszystkim, bo niektorzy beda wkurzeni ;)

tam nigdzie nie pada slowo za darmo, dadzą cos co nakłoni cie do wcześniejszego zakupu przepustki by to zdobyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem cichą nadzieję na Surosa :)

Last Word przyda się do PvP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na IceBreakera. Suros był dwa razy, więc mam nadzieję ;)

Opłaca się brać Last Word jeśli jestem w połowie bounty na Thorna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla samego wyglądu warto go wziąć :) Oczywiście jak ktoś ma już inne najlepsze rewolwery, a jak nie to brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na IceBreakera. Suros był dwa razy, więc mam nadzieję ;)

Opłaca się brać Last Word jeśli jestem w połowie bounty na Thorna?

Brać. Póki co Thorn dupy nie urywa i nie urwie dopóki nie dostanie buffa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×