Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Na amerykańskim PSN jest już wersja DGE do kupienia, także liczę, że dzisiaj pojawi się u nas, bo już jestem przekonany co do niej.

Wszystkie bonusy z kolekcjonerki i granie od razu jak tylko odpalają serwery w pełnej wersji :D

Przeczytałem tweeta o 2 w nocy i od razu odpaliłem konsolę, żeby sprawdzić czy u nas nie ma, ale niestety nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Upgrade to the Destiny™ Digital Guardian Edition to receive a digital download copy of Destiny™, and access to the Vanguard Armory and Emblem pre-order bonus, an exclusive Ghost Shell, Player Ship, and Player Emblem, and a reservation for two upcoming Destiny™ Expansions featuring all new storylines, new cooperative and competitive activities, and new weapons, armor, and gear to earn.

 

dodatkowo będzie "Ghost Shell, Player Ship, and Player Emblem" - czyli dodatkowe skiny tych rzeczy; myślałem że jakiś pojazd jeszcze dodadzą a tutaj dupa

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na prawdę to ta kolekcjonerka cyfrowa ma sens tylko ze względu na expansion packi. Ta reszta bonusów raczej dupy nie urywa, ale i tak lepiej mieć niż nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajmy aż tak. Jak dla mnie super, ze dają coś za darmo, ponieważ tak naprawdę nie muszą. Dla mnie liczy się zawartość, a właśnie o nią się nie martwię. Sama alfa pokazała swoją "zawartością", że przez 3 dni nie robiłem nic innego tylko grałem. Był to tylko czubek góry lodowej. Dla mnie nawet nic nie muszą dawać za darmo. I tak wiem, że kupię właśnie dla tej zawartości i przyjemności płynącej z ogrywania tej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajmy aż tak. Jak dla mnie super, ze dają coś za darmo

No wiesz, tak na upartego to "za darmo" by było wtedy jakby to dawali do wersji standardowej w ramach pre-orderu czy coś :P

Jednak kolekcjonerka kosztuje więcej i czy chcesz czy nie to płacisz za te bzdety :P

Ale ja już mam taki odjazd, że nie robi mi to różnicy i wybulę spokojnie hajs :D

 

Jutro kodzik na betę, a potem już tylko tydzień! Ahhh, dlaczego nie dali pre-loada na betę, co by grać od samego początku.

Tak to dopiero zagram koło 2-3 w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nobku, a moze wlasnie dlatego jutro dostaniesz klucz zeby miec tydzien zeby to sciagnac?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wtedy byłoby:

 

castaway-masturbating-gif.gif

 

Że można grać od momentu startu bety :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ja właśnie też myślałem że klucz jutro jest po to żeby mieć grę na start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn mi sie tak wydaje, bo inaczej nie mialo by to sensu. Jutro sie przekonamy.=]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro niby tylko wybieramy platformę i strefę, a kiedy klucze dostaniemy? Nie było powiedziane, że jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, i jutro prawdopodobnie  nie dostaniemy kodu. 

 

55:15 min +

 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.bungie.net/7_The-Destiny-Beta/en/News/News?aid=11643

On July 17th, we’ll begin emailing PlayStation players their Destiny Beta codes.

 

No to pozamiatane, na szczescie ja mam dosc szybkiego neta, alphe stargalem  w 30-40,min wiec tu pewnie bedize tak samo;p

 

Anyway podobno jak masz wersje cyfrowa z pss to beta kolejkuje sie z automatu do sciagniecia, wiec Patricko i tak Ci zacznie samo targac i tak;p

 

btw ok 3h do kolejnego update ze strony ign;p

 

 

 

Hhahah na aukcjach zaczynaja sie pojawiac klucze do bety u nas to ok 30 zl muahaha.

Jestem ciekaw czy rzeczywiscie ktos kto choc troche interesuje sie Destiny, kupi kod zamiast dostac np a amazonu za darmo. 

Poprostu troling pierwsza klasa jak dla mnie;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowości tego tygodnia w PS Store już przedstawione ... żadnej wzmianki o Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blehh a już myślałem, że będę mógł wcześniej ściągnąć Bete. $#@!$ internet mobilny z limitem danych  :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo Malibu :) Dlatego dopiero po 1 w nocy będę mógł pobrać, bo darmowe noce. Ale net LTE i 20mb/s to powinno szybciutko polecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajmy aż tak. Jak dla mnie super, ze dają coś za darmo, ponieważ tak naprawdę nie musza.

nie ma niczego za darmo, dają by cię skusić na preorder, bo jak wiadomo gra juz po premierze będzie ciut tańsza, a tydzień po będą już używki, a z używek oni nic nie mają (dla acti używki = piractwo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie po 1 w nocy dopiero, oby ta Beta nie ważyła z byt dużo bo tylko 14GB mi zostało :(. Dobrze, że teraz dali ofertę LTE bez limitu, muszę jaką jak najszybciej sobie sprawić :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i dobrze wam tak. (cebula mode on)!! Przynajmniej jak wrócę wieczorem z koncertów to nie będę w plecy z levelem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogrążaj nas :sad:. Również włączę cebulkę i będę chciał u Ciebie ściągnąć Betę Sephirot   :biggrin:, w końcu blisko będę miał  :P.

 

pTy1HDT.png

Tak żeby nie było offtopa

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens kupować Destiny dla multi jeśli nie ma się zamiaru grać całymi dniami/nocami? Da się ogarnąć multi grając powiedzmy 1-1,5h dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tak . W multi(jesli chodzi Ci o pvp , bo cala gra jest mutli;p) nie ma roznicy czy masz 6 czy 20 lvl.

Wszyscy maja takie same szanse.Robiac tylko pvp zdobywasz crucible points 100 cap/week.

Za ktore kupujesz legendary sprzet, tak jak bys robil pve.

Za wygrany mecz w alphie przynajmniej dostawales 25 crucible pointes , wiec spokojnie dasz rade wbic capa tygodniowego grajac godzine dziennie. 

Sam sprzet tez nie ma znaczenie jesli chodzi o dmg. Snipera = 1 shoot 1 kill jesli trafisz heada. 2 strzaly w korpus i nie ma roznicy czy masz biala bron z 1 lvl czy mega egzotyczna bron z 20 lvl.

Jedyne roznice w tych broniach to np szybkosc przeladowania, czy wiekszy magazynek itp.

 

Wiec tak spokojnie bedziesz sie dobrze bawil. I nie bedizesz czuc dyskomfortu ze nie farmisz jak no lify 24/7

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×