Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będą napisy PL czy tylko na PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepadnij okrutny świecie! Przez ostatni miesiąc miałem tyle czasu wolnego, że mi bokiem wychodziło, a teraz od 15 mi się zzwali na głowę sporo obowiązków... Przegieli z tą premierą tak późno i jeszcze nie ma wersji next gen i konsolowcy muszą się rozpackana breja cieszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą napisy PL czy tylko na PC ?

 

Będą.

 

@brzmiwtrzcinie wg. mnie to bardzo dobra zagrywka...w końcu nie każdy przejdzie na Ps4 a robiąc crossgena stracili by niezły kawałek tortu. Część ludzi nie kupiłaby gry wcale z racji tego że nie mają Ps4 a nie chcą ogrywać czegoś na gorszej generacji.

Wydanie tego na Ps3 i X360 to bezpieczny ruch...tutaj mają taki rynek zbytu że im starczy.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona:) Prepare to Die... A lot...

I jak wrażenia? Też będzie można przy tej grze spędzić 300-3000h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona:) Prepare to Die... A lot...

Przeszedłeś gre na NG tylko czy razem z NG+? Słyszałem że prawdziwe zakończenie odblokowuje się wtedy kiedy się przejdzie na NG+.

 

 

@brzmiwtrzcinie wg. mnie to bardzo dobra zagrywka...w końcu nie każdy przejdzie na Ps4 a robiąc crossgena stracili by niezły kawałek tortu. Część ludzi nie kupiłaby gry wcale z racji tego że nie mają Ps4 a nie chcą ogrywać czegoś na gorszej generacji.

Wydanie tego na Ps3 i X360 to bezpieczny ruch...tutaj mają taki rynek zbytu że im starczy.

Wcześniej czy później wyjdzie edycja na Ps4/Xo, pewnie za jakiś rok dostaniemy informację o nowym DLC i edycji z dlc na next geny, coś w stylu prepare to die :P

Edytowane przez MachoMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona:) Prepare to Die... A lot...

Jak wrażenia? Ta sama frajda jak przy poprzedniczce? Napisz coś więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość szybko ją skończył - choć pewnie jako weteran jedynki nie miał z nią większych problemów, ja to pewnie będę potrzebował z 4x więcej czasu na ukończenie tego tytułu no chyba że wymięknę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie grę? :) Fajnie byłoby jakby wysyłka była przed premierą, tak żeby w week sobie już pograć. Najtaniej wychodzi z tego co widzę na 3kropki 176 zł, ale tam wysyłka dopiero w piątek. Ostatecznie wezmę w MM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona:) Prepare to Die... A lot...

nie ogarniam ile ty grales 24h/dobe? :p bo ja chocbym mial sie zesrac to nie dalbym rady, a bo praca, dziecko, zona, zycie... Masakra tak gry ogrywac ;) No ja tez czekam i w MM biore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chcę brać dark souls 2 bo pożyczyłem jedynkę na chwilę żeby sprawdzić i strasznie mi sie spodobał system walki a teraz jeśli jest pl to tym bardziej chcę na premierę brać. Chodzi mi mianowicie o mapkę gdzie iść a dokładniej jej brak. Przyznam że strasznie nie lubię w grach jak nie wiem gdzie iść a tu ponoć tego wogule nie wiadomo. Moje pytanie jak to wygląda w grze czy jest jakiś majaczący na horyzoncie punkt do którego mamy się udać żeby to popchnąć do przodu? Bo właśnie nie wiem skąd mam wiedzieć w tej grze że idę w dobrym kierunku. Ktoś to nakreśli jak dziecku? No chyba że trzeba ubijać wszystkich i po prostu się widzi że na danym terenie niema już przeciwników i się idzie w przeciwległą stronę szukać znowu mięsa armatniego(wiem że są różne skróty)? Albo że nie wiem trzeba ileś tam dusz komuś przynieść żeby dalej nas przepuścił? Ciągle się głowię. Jak to wygląda w tej grze bo to w zasadzie jedyny mankament który trochę mnie stopuje? Pomóżcie weterani tej serii. Jeszcze jedno jakim typem bohatera się gra najłatwiej w tej serii bo zapewne po 2 częściach taki ranking istnieje. Wiadomo każdemu gra się inaczej ale co mówi większość graczy? Tak przeglądam filmiki to mag wydaję się dość dobry. Gość rzuca te zaklęcia i zanim przeciwnik do niego podejdzie to w dużo przypadkach już nie żyje ale wolałbym aby ktoś kompetentny się wypowiedział i obyty z serią.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam ile ty grales 24h/dobe? :p bo ja chocbym mial sie zesrac to nie dalbym rady, a bo praca, dziecko, zona, zycie... Masakra tak gry ogrywac ;) No ja tez czekam i w MM biore...

musiałem na tydzień odłożyć prace, kobiete, treningi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chcę brać dark souls 2 bo pożyczyłem jedynkę na chwilę żeby sprawdzić i strasznie mi sie spodobał system walki a teraz jeśli jest pl to tym bardziej chcę na premierę brać. Chodzi mi mianowicie o mapkę gdzie iść a dokładniej jej brak. Przyznam że strasznie nie lubię w grach jak nie wiem gdzie iść a tu ponoć tego wogule nie wiadomo. Moje pytanie jak to wygląda w grze czy jest jakiś majaczący na horyzoncie punkt do którego mamy się udać żeby to popchnąć do przodu? Bo właśnie nie wiem skąd mam wiedzieć w tej grze że idę w dobrym kierunku. Ktoś to nakreśli jak dziecku? No chyba że trzeba ubijać wszystkich i po prostu się widzi że na danym terenie niema już przeciwników i się idzie w przeciwległą stronę szukać znowu mięsa armatniego(wiem że są różne skróty)? Albo że nie wiem trzeba ileś tam dusz komuś przynieść żeby dalej nas przepuścił? Ciągle się głowię. Jak to wygląda w tej grze bo to w zasadzie jedyny mankament który trochę mnie stopuje? Pomóżcie weterani tej serii. Jeszcze jedno jakim typem bohatera się gra najłatwiej w tej serii bo zapewne po 2 częściach taki ranking istnieje. Wiadomo każdemu gra się inaczej ale co mówi większość graczy? Tak przeglądam filmiki to mag wydaję się dość dobry. Gość rzuca te zaklęcia i zanim przeciwnik do niego podejdzie to w dużo przypadkach już nie żyje ale wolałbym aby ktoś kompetentny się wypowiedział i obyty z serią.

Gra jest podzielona w pewnym stopniu na pewne sektory. Musisz sam decydować, którą hmm jakby "krainę" ukończyć najpierw. To właśnie nie mankament tej gry, a jej plus. Musisz sam odkrywać gdzie podążać, a gdzie jeszcze musisz pofarmić level, żeby było łatwiej. Ta gra nie prowadzi Cię za rączkę, nie masz tam żadnej mapy czy punkciku oznaczonego gdzie musisz się udać. Grasz na zasadzie prób i błędów. Trzeba być ostrożnym i uważnym :) Jak będziesz to na pewno sam ogarniesz, w którą stronę iść najpierw. Jak wytępisz wszystkie bossy w danym sektorze to wiesz, że tu są czystki i lecisz do następnego. Bardziej przystępne pod względem tego jaki ten kierunek obrać jest Demons Souls. Kim grać?? Kwestia indywidualna. Inni wolą biegać z łukiem czy czarami i trzymać na dystans, ale wiadomo, że taki to dostanie bułe i spłynie. Inni wolą chodzićw lekkich zbrojach i grać na zasadzie przewrotów/uników, zadawać troche mniejsze obrażenia ale za to szybsze, a jeszcze inni wolą się zbudować na typowego czołga i polegać na staminie i solidnej tarczy :) (czyli tak jak ja gram). Sam zadecyduj :) Klasy są w miare zbalansowane więc raczej nie ma takie czegoś, że ta czy tamta klasa jest znacznie lepsza. Każda klasa ma swoje wady i zalety.Jeszcze 4 dni :>>>>>>>>>>

Edytowane przez Znany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczyna się. Rozumiem, że jutro na polskim forum dark souls recenzja - oby bezspojlerowa ;), bo jestem bardzo ale to bardzo ciekaw opinii Kolegi Sir Fightera ;). Tydzień na pewno był bardzo intensywny i zaowocuje nam kawałkiem porządnego tekstu. Generalnie już się trochę boję czytać coś więcej, chociaż akurat tu najmniej.

 

Ja mam akurat konieczny wyjazd w sobotę do poniedziałku - także zabieram się od wtorku. Nie wiem zresztą, czy do piątku z Amazona dojdzie. Wszystko niestety wskazuje na to, że szanse są małe. 


Gdzie kupujecie grę? :) Fajnie byłoby jakby wysyłka była przed premierą, tak żeby w week sobie już pograć. Najtaniej wychodzi z tego co widzę na 3kropki 176 zł, ale tam wysyłka dopiero w piątek. Ostatecznie wezmę w MM.

 

Ja zamawiałem w zeszłym roku na Amazonie. Właśnie się zorientowałem, że w danych ddla kuriera mam podany numer telefonu, który od dziś już nie działa. Musze teraz ogarnąć jak to zmienić, żeby przypadkiem nie anulować preordera ;). Już zmienione - Amazon co by nie mówić to klasa sama w sobie.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze człowiek się wkurza, zawsze przeklina to i tamto, zawsze nienawidzi aktualnej lokacji i tamtejszych przeciwników, zawsze boss jest najgorsza rzeczą jaka mogłeś spotkać...zawsze...dopóki go nie wbijesz w glebę. Wtedy jesteś Bogiem. I o to chodzi.

Definicja gry wideo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo chcę brać dark souls 2 bo pożyczyłem jedynkę na chwilę żeby sprawdzić i strasznie mi sie spodobał system walki a teraz jeśli jest pl to tym bardziej chcę na premierę brać. Chodzi mi mianowicie o mapkę gdzie iść a dokładniej jej brak. Przyznam że strasznie nie lubię w grach jak nie wiem gdzie iść a tu ponoć tego wogule nie wiadomo. Moje pytanie jak to wygląda w grze czy jest jakiś majaczący na horyzoncie punkt do którego mamy się udać żeby to popchnąć do przodu? Bo właśnie nie wiem skąd mam wiedzieć w tej grze że idę w dobrym kierunku. Ktoś to nakreśli jak dziecku? No chyba że trzeba ubijać wszystkich i po prostu się widzi że na danym terenie niema już przeciwników i się idzie w przeciwległą stronę szukać znowu mięsa armatniego(wiem że są różne skróty)? Albo że nie wiem trzeba ileś tam dusz komuś przynieść żeby dalej nas przepuścił? Ciągle się głowię. Jak to wygląda w tej grze bo to w zasadzie jedyny mankament który trochę mnie stopuje? Pomóżcie weterani tej serii. Jeszcze jedno jakim typem bohatera się gra najłatwiej w tej serii bo zapewne po 2 częściach taki ranking istnieje. Wiadomo każdemu gra się inaczej ale co mówi większość graczy? Tak przeglądam filmiki to mag wydaję się dość dobry. Gość rzuca te zaklęcia i zanim przeciwnik do niego podejdzie to w dużo przypadkach już nie żyje ale wolałbym aby ktoś kompetentny się wypowiedział i obyty z serią.

Świat gry jest bardzo złożony i bardzo intuicyjny, większość lokacji jest ze sobą połączonych i ma kilka dróg. Nie ma jako takich wskaźników podejrzewam, że tak jak w poprzednich częściach npc mogą dać subtelną wskazówkę w jakim kierunku się kierować. Przeciwnicy odradzają się za każdym razem użyjesz ogniska. Co to typów bohaterów to tym się różni dark souls od większości RPG, tutaj z każdą klasę możesz przyporządkować do swoich potrzeb. Istnieją 4 podstawowe statystyki: Str dająca możliwość używania wielkich i ciężkich broni i tarcz, Dex jest dla bardziej mobilnych postaci które używają lekkich,szybkich broni, Int dla magów skupia się na potężnych ofensywnych zaklęciach, wiara służy do leczenia/buffowania siebie i sprzymierzeńców jednak nadal posiada kilka najpotężniejszych cudów ofensywnych. Jednak nie ma żadnych ograniczeń jak tą postać przeprowadzisz, możesz wziąć maga i uzywać cudów, możesz wybrać bandyte i używać magii, można tworzyć hybrydy, wszystko tutaj zależy od Ciebie i jak chcesz przechodzić grę. Najłatwiej jest magiem, najprzyjemniej moim zdaniem było używać hybrydy siła/wiara ale to u każdego inaczej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona:) Prepare to Die... A lot...

 

Hej a ja mam jeszcze pytanie skąd egzemplarz gry?? Dostałeś NFR-kę? aby reckę skrobnąć? Czy ktoś Tobie podrzucił z zaprzyjaźnionych recenzentów itp??

 

Pozdrawiam i już nie długo... 

 

PS: Bardzo się cieszę ;) To mój pierwszy SOULS i wszystko jest nowe, liczę, że bez linczu jak będę miał problem to pomożecie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja mam jeszcze pytanie skąd egzemplarz gry?? Dostałeś NFR-kę? aby reckę skrobnąć? Czy ktoś Tobie podrzucił z zaprzyjaźnionych recenzentów itp??

 

Pozdrawiam i już nie długo... 

 

PS: Bardzo się cieszę ;) To mój pierwszy SOULS i wszystko jest nowe, liczę, że bez linczu jak będę miał problem to pomożecie ;)

Skoro to pierwszy souls to problem będziesz miał przy pierwszej lokacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to pierwszy souls to problem będziesz miał przy pierwszej lokacji :biggrin:

Dokładnie. Pewnie na tutorialu się zatnie na jakiś czas. Zresztą każdy się zacinał na chwile w każdej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej a ja mam jeszcze pytanie skąd egzemplarz gry?? Dostałeś NFR-kę? aby reckę skrobnąć? Czy ktoś Tobie podrzucił z zaprzyjaźnionych recenzentów itp??

Pozdrawiam i już nie długo...

PS: Bardzo się cieszę ;) To mój pierwszy SOULS i wszystko jest nowe, liczę, że bez linczu jak będę miał problem to pomożecie ;)

do recenzji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh :P No ja tam w czwartek do MM skoczę (ale w środę zadzwonię na wszelki) bo powinni już mieć :P Ale pewnie wystawią w piątek dopiero...

 

A no ja wiem, że jestem MEGA noobem a nie tak jak wy co wszystkie wcześniejsze Soulsy ograliście... ale każdy od czegoś zaczyna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×