Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jednorazowo. Ja po skończeniu gry miałem około 10

hooo dobrze wiedziec, ale mam pytanie o wersje PL, mozesz cos wiecej powiedziec o tym :p Bo ja badz co badz Pl-ke chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam do 14... a zanim dojedzie kurier, to może i dłużej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Miałem to samo i wczoraj kupiłem grę na amerykański Store.

Jak przyjdzie Black Armour to będę musiał pewnie sprzedać, albo konta się pozbyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy wysyłaja z Amazona ja mam dalej Not yet dispatched ?

13 wysyłka...

 

Jeżeli Ci zależy, to można zmienić opcję wysyłki na płatną - 1-2 będzie, ale kosztuje sporawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale myślałem że wcześniej wyślą, dlatego pytam się tych co zamówili.

 

Też mam not yet dispatched. Sprawdzę jutro , chociaż mogą mieć lekki bezwład - od wysyłki do odnotowania w systemie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zamawiałem z game.co.uk i o dziwo dopiero zobaczyłem na stronie, że już wysłali wczoraj.

Zdziwiłem się ponieważ jak ostatni raz od nich zamawiałem wysłali dzień przed premierą, a gra była dopiero 5 dni później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hooo dobrze wiedziec, ale mam pytanie o wersje PL, mozesz cos wiecej powiedziec o tym :p Bo ja badz co badz Pl-ke chce...

musisz zmienic ustawienia konsoli na j. Polski i będą napisy PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz zmienic ustawienia konsoli na j. Polski i będą napisy PL

taaa ale powiedz jak wypada polonizacja itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest taki nowy odpowiednik uderzeń dzwonów, które słyszymy podczas naszej rozgrywki...;)


No ale już informacja, że na X360 mamy ok.10 klatek/sekundę więcej to coś...spora różnica.


taaa ale powiedz jak wypada polonizacja itp.

 

Dla mnie - widząc te kilka screenów i czytając na screnach napisy "wielka ciężka strzała dusz" i "dostrajanie zaklęć" chyba nie odważę się wybrać polskiej wersji (chociaż nie wiem, czy taki wybór będę miał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w j.pl noe gram. Wolę inglisz:)

eee i nie zrobisz testu PL? Moim zdaniem warto skoro taka wersja jest wydawana w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee i nie zrobisz testu PL? Moim zdaniem warto skoro taka wersja jest wydawana w polsce.

Nie wiem skąd u nieklórych takie parcie na polski język w tej grze. Naprawdę panowie to się w tej grze nie sprawdzi. Pl język to może być w Batmanie, dubbing w Uncharted itp, ale polskie teksty lepiej trzymać z dala od takiej gry jak Dark Souls. To co napisał dwypij to i tak przedsmak tego co czeka tego który wybierze pl. Ja nie chce sobie spieprzyć gry takim działaniem, ale jak ktoś ma taką potrzebe to oczywiście może.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chce Pl, ale jezeli bedzie lipa to mam nadzieje ze bedzie mozna zmienic na napisy Eng, no po prostu chce zerknac na jakosc polonizacji... Dlatego pytam jak ona wypada tych co juz graja :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa ale powiedz jak wypada polonizacja itp.

 

Info z GOL-a, masz tam już przecież reckę.

 

"Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej. W odróżnieniu od lokalizacji jedynki, Dark Souls II zostało przetłumaczone dobrze – ze świecą w ręku można szukać błędów merytorycznych".

 

Nie wiem skąd u nieklórych takie parcie na polski język w tej grze. Naprawdę panowie to się w tej grze nie sprawdzi. Pl język to może być w Batmanie, dubbing w Uncharted itp, ale polskie teksty lepiej trzymać z dala od takiej gry jak Dark Souls. To co napisał dwypij to i tak przedsmak tego co czeka tego który wybierze pl. Ja nie chce sobie spieprzyć gry takim działaniem, ale jak ktoś ma taką potrzebe to oczywiście może.

 

Co do Batmana, to również nie, dziękuję. Zabójczy Kroko i inne smaczki trzaskały mnie po pysku w trakcie rozgrywki, więc rozumiem obawy kolegów odnośnie DsK2. Poza tym w samym tłumaczeniu Uszatego były pewne niespójności, więc podejrzewam, że tekst wałkowała więcej niż jedna osoba.

 

A wracają do tematu, to jeżeli świat i mechanika gry Cię Digi nie odrzucą, to język polski do niczego Ci się tam nie przyda. Choć w sumie, to nie Dragon's Dogma, tam nie ma markera na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety najprawdopodobniej w związku z wyjazdem zacznę grać pewnie dopiero we wtorek - Wy już będziecie kończyć. Generalnie to od piątku do końca NG będę bał się tu wejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa w sumie moze masz racje to nie Fallout czy Baldurs Gate i PL byc nie musi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekwej jak się ma lokaja z bety do szlaku gry. Początek - środek, czy końcówka...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak bardzo chciałby ktoś sprawdzić język PL, to proszę

 

 

 Pozdrawiam :cool:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w moim osiedlowym sklepiku będzie już jutro albo od 14 albo od 18 ...

napisze wam jak jest z tym polskim, chociaż Demons Souls zamawiałem chiński i do końca nie wiedziałam czy będzie wersja z angielskim ... na szczęście była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd u nieklórych takie parcie na polski język w tej grze. Naprawdę panowie to się w tej grze nie sprawdzi. Pl język to może być w Batmanie, dubbing w Uncharted itp, ale polskie teksty lepiej trzymać z dala od takiej gry jak Dark Souls. To co napisał dwypij to i tak przedsmak tego co czeka tego który wybierze pl. Ja nie chce sobie spieprzyć gry takim działaniem, ale jak ktoś ma taką potrzebe to oczywiście może.

Ty już masz coś spieprzonego skoro ojczysty język cię brzydzi. Dobrze, że się nie urodziłeś anglikiem bo musiał byś grać po niemiecku bo by ci nazwy klimat psuły LOL.

 

- Black Flamestone Dagger     - sztylet czarnego ogniokamienia,
- Black Flamestone Parma      - parma czarnego ogniokamienia,
- Yellow Quartz Longsword      - długi miecz z żółtym kwarcem,
- Yellow Quartz Shield             - tarcza z żółtym kwarcem,
- Bound Hand Axe                   - spętany ręczny topór,
- Bound Wooden Shield           - spętana drewniana tarcza,
- Homunculus Mace                 - buława homunkulusa,
- Homunculus Wooden Shield   - drewniana tarcza homunkulusa,
- Transgressor's Staff               - kostur grzesznika,
- Transgressor's Leather Shield  - skórzana tarcza grzesznika.

 

Nie ma tragedii

Edytowane przez zyggi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighterzysko istnieje jakaś fabuła w DkS2? Gdzieś kiedyś czytałem że pod tym względem miała nastąpić zmiana :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam przeca zawsze była fabuła ale nie podana wprost.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, podają na aukcji że już mają na stanie DSII.

 

http://allegro.pl/dark-souls-2-ii-ps3-pl-juz-mamy-sgv-w-wa-i4034882070.html

 

Teraz nie wiem czy dzwonić jutro i ew zamówić, czy poczekać do czw/pt i kupić osobiście w Krakowie. 

 

Nie wiecie może gdzie najtaniej dostanę DSII w Krakowie w dniu premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieć mogą mieć co nie znaczy że sprzedadzą wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×