Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Motocko ten boss jest bardzo prosty, ja uzywalem tarczy havla wiec jej ataki dystansowe mi nic nie robily. Najwazniejsze zebys nie zblizal sie do niej gdy wypuszcza 4 kule z klątwami,  wtedy sie oddal i poczekaj az do ciebie przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, 10 minut czekania w Drangleic przed grubasami żeby mnie ktoś przywołał, 30 sekund walki i jeszcze czasem wywala w trakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie o to chodzi, opis patcha mógł być mylący.

Niektórzy mieli buga że pomimo rozpalenia 4 primary ognisk nie mogli wejść do świątyni .

Ja mając odpalone 3 primal bonfire wszedłem do Shrine of winter (chyba tydzień temu) bez problemu, poszedłem sobie po Mastadon Greatsword do zamku i wróciłem. Dopiero później załatwiłem dwugłowego pajączka. Sam się zdziwiłem, że drzwi się otworzyły.

 

A co do nabijania Sunlight Medal, to ja to zrobiłem na Skeleton Lords, ale ostatnio zauważyłem, że przy Demon of Song byłem wzywany po 15 sekundach, kompletnie nie widziałem innych znaków do przyzywania, więc może warto tam spróbować.

Edytowane przez Rhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mając odpalone 3 primal bonfire wszedłem do Shrine of winter (chyba tydzień temu) bez problemu, poszedłem sobie po Mastadon Greatsword do zamku i wróciłem. Dopiero później załatwiłem dwugłowego pajączka. Sam się zdziwiłem, że drzwi się otworzyły.

Bo miałeś pewnie 1 milion dusz w Soul Memory, a wtedy na NG też można przejść przez Shrine.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto robić postać pod int/faith czy trzeba się raczej specjalizować w jednym bądź drugim?

rozłożyłem na razie punkty w 60 int/ 40 atn/ 21 fth

zastanawiam się nad dodaniem do fth (40) by można było uzywać z pierścieniem i zaniżeniem wymagań Sunlight Spear

bawił sie ktoś tak w pve na ng+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@schranz masz moze caly set Catariny?


Ja sobie zmienilem klase zeby sprawdzic moc maga i sie zawiodlem, przy 99 int i 99 adaptacji obrazenia i tak sa srednie. A myslalem ze bedzie one shot one kill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto robić postać pod int/faith czy trzeba się raczej specjalizować w jednym bądź drugim?rozłożyłem na razie punkty w 60 int/ 40 atn/ 21 fthzastanawiam się nad dodaniem do fth (40) by można było uzywać z pierścieniem i zaniżeniem wymagań Sunlight Spearbawił sie ktoś tak w pve na ng+ ?

Jak mnie wkurzają tr nooby magiczne na pvp. A najbardziej lightning spear. Po zwiększeniu adp do 18 udało mi się raz wyrolkować jednego i go załatwić. Cieszyłem się jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie gram wlasnie moim sorcerem lvl 230 i wlasnie ubilem ta pajeczyce na ng+ i dostalem dusze z ktorej zrobilem miecz. Moje pytanie czy jest jakis sposob czy mozna z nia walczyc jeszcze raz zeby dostac jeszcze raz ta dusze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie gram wlasnie moim sorcerem lvl 230 i wlasnie ubilem ta pajeczyce na ng+ i dostalem dusze z ktorej zrobilem miecz. Moje pytanie czy jest jakis sposob czy mozna z nia walczyc jeszcze raz zeby dostac jeszcze raz ta dusze

Bonfire ascetic w ognisku przed bossem użyj.

Nie mam seta Catariny, i tak bym go nie uzywał więc olałem .

Mam cały set Havel +5 poza helmem bo tu noszę koronę króla która dodaje +3 do faith (99 łącznie mam)

Ogólnie przerobiłem nico builda bo miałem sporo pkt wpakowane w str/dex które nic nie dawały tak naprawdę .

Może później wrzucę jakieś screeny buildu pod PvE

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@schranz masz moze caly set Catariny?

Ja próbowałem go skompletować, ale po spaleniu kilkunastu Aestheticów nadal brakuje mi rękawic.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko że koleś pisał o PVE...

Jak mnie wkurzają tr nooby magiczne na pvp. A najbardziej lightning spear. Po zwiększeniu adp do 18 udało mi się raz wyrolkować jednego i go załatwić. Cieszyłem się jak dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurzają tr nooby magiczne na pvp. A najbardziej lightning spear. Po zwiększeniu adp do 18 udało mi się raz wyrolkować jednego i go załatwić. Cieszyłem się jak dziecko.

chyba się odrobinę zagalopowałeś z tym noobem

wyraźnie pisałem o PVE - nie gram PVP średnio też interesują mnie twoje odczucia co i gdzie Cię wkurza

pytanie było jasne i wyraźne - nie wiesz/nie masz pojęcia - olej i nie odpowiadaj

i nie wyzywaj bo nie wszyscy wychodzą z jednego worka

każdy może grać magiem zresetuj staty i idź Ty wkurzać innych jeżeli potrafisz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurzają tr nooby magiczne na pvp. A najbardziej lightning spear. Po zwiększeniu adp do 18 udało mi się raz wyrolkować jednego i go załatwić. Cieszyłem się jak dziecko.

Musiałeś zwiększyć adaptability aż do 18 żeby udało Ci się wyrolkować lighting spear? Szacun. Sam gram sorcererem i nie uważam żeby było jakoś super łatwo w pvp. Soul spears łatwo ominąć, soul greatsword jest niezły, ale zajmuje chwilkę jego rzucenie, wiec można się przygotować. Odrobina refleksu i dasz rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Speedrun( próbny) Any% 4 Souls skończony. Zrobiłem w 2:49:08 co daje mi 17 miejsce na tej liście:)

http://www.reddit.com/r/DarkSouls2/comments/213ilo/speedruns_compilation/
 Jutro lecę od nowa i podejrzewam, że poniżej 2 h zejdę. Run jest bez glitcha i z patchem.
Filmiku nie wrzucę tylko HG z runu bo trwa to za długo z moim netem:/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter a możesz podać swój pełny build wraz z całym eq pod PvE jakiego używasz przy speedrunie ?

Speedrun rozumiem bez covenant of champion ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter a możesz podać swój pełny build wraz z całym eq pod PvE jakiego używasz przy speedrunie ?

Speedrun rozumiem bez covenant of champion ?

Cały sprzęt:

Archdrake Chime +3

Caitha's Chime+6

Mace

Large Learher Shield

Ring of Blades

Silvercat Ring

King's Ring

Dark Quartz Ring(założony tylko że gdzieś go podniosłem po drodze)

Ubiór: cały sprzęt Hexer'su6a5yqe5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U którego NPC możemy kupić dodanie do broni błyskawic ? męczę się z "antycznym smokiem"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×