Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, pewnie to nawet i lepiej bo tak to można by iść po king's ring omijając 3/4 gry :P

Jak tak dalej pójdzie to w kolejnym patchu, z ogniska w Majuli będziesz mógł usiąść na tronie i zacząć ng+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest w końcu ten kings ring?;D

Na samiuśkim końcu Undead Crypt, do której droga prowadzi przez Drangleic Castle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jakiś hejt dla hejtu, ktoś w końcu rzeczowo wziął od kupy i opisał, co nie do końca gra w nowych Soulsach.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie

czy jak się zginie podczas próby w Pilgrims of dark to za każdym razem żeby starzec otworzył portal trzeba mu dawać na nowo Human Effigy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie

czy jak się zginie podczas próby w Pilgrims of dark to za każdym razem żeby starzec otworzył portal trzeba mu dawać na nowo Human Effigy ?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ujal w slowa to co sie czulo grajac w druga czesc :) I niestety z wiekszoscia rzeczy musze sie zgodzic. W serii souls nigdy nie chodzilo o to zeby utrudniac gre wrzucajac wiecej silnych przeciwnikow w jednym miejscu albo rozmnazac bossow. No i brak tego WOW i satysfakcji gdy udalo sie otworzyc skrot prowadzacy na poczatek lokacji itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak 1 rzecz jest na pewno lepiej zrobiona w DkS II niż w jedynce - PvP. Wczoraj odpaliłem jedynkę przypomnieć sobie jak to było i oczywiście powróciły niemiłe wspomnienia, czyli jeden wielki LAG, i ogólnie brak frajdy z walki z żywym przeciwnikiem, w DkS II spędziłem ostatnio kilka ładnych godzin w Bellkeepers, i gra się zdecydowanie lepiej, lagi są sporadyczne, a walka naprawdę może sprawiać radochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. W poprzednich częściach w ogóle nie grałem w pvp, kompletnie sobie nie radziłem. Tutaj jest miodnie, a ja wymiatam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczołem NG+ i trochę przesadzili z fantomami moim zdaniem .Chodzi o npc.

 

 

 

A ja uważam wprost przeciwnie - super, że na NG+ jest tylu nowych przeciwników, Black Phantomów i sporo innych elementów. Ani w DkS1, ani w Demon's nie grało mi się tak fajnie na NG+, jak tutaj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się gra średnio w NG+, trochę nuda .

Niby są nowi przeciwnicy ale co z tego jak nic nowego od nich nie dostaniemy ...

Black phantomem może być każdy jeden przeciwnik, różnica taka że jest czerwony i daje trochę więcej exp .

W demon's souls jak się spotykało black phantoma to było pewne że coś ciekawego zostawi(unikalne eq)

Często trzeba było też spełnić odpowiednie kryteria aby ów phantom się pojawił .

Tu NG+ nie oferuje w zasadzie nic więcej niż pierwsza gra, mogli dodać jakiś dodatkowy content .

Faktycznie trochę jak by poszli w ilośc a nie jakość, po splatynowaniu raczej nigdy już do tej gry nie wrócę a takiego DMS ogrywałem z 10 razy 3 razy kupując grę .

To był design to była magia coś czego tu ciut brakuje .

Choć nie powiem pierwsze przejście to 100h niesamowicie wciągającej rozgrywki na najwyższym poziomie, ale replayability wg mnie jest o wiele słabsze jak w dms .

Na plus oczywiście PvP, też nigdy nie grałem a tu gra mi się świetnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się gra średnio w NG+, trochę nuda .

Niby są nowi przeciwnicy ale co z tego jak nic nowego od nich nie dostaniemy ...

Black phantomem może być każdy jeden przeciwnik, różnica taka że jest czerwony i daje trochę więcej exp .

Unikalny sprzęt zostawiają NPC Black Phantomy (np Catarina Knight w Forest of Fallen Giants). W wielu miejscach pojawiają się nowe przedmioty, lub jest ich więcej, a bossowie pozostawiają po sobie lepsze pierścienie i dodatkowe dusze.

 

Przecież NG+ w Dark Souls 2 to progres pod niemal każdym względem w stosunku do poprzednich gier. W Demons i w DkS1 było po prostu ciut trudniej i to wszystko. Tu faktycznie jest sporo zmian i o wiele większe zróżnicowanie, nie wiem czemu raptem tu wieje nudą ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demon/s souls miałem masę rzeczy do zrobienia w ng+ zbieranie unikalnych eq, opcjonalni bossowie zależni o souls tendency i world tendency .

W DS2 jedyne czego mi brakowało przed przejściem do ng+ 2 kilka czarów.

Może to zmęczenie materiału bo od miesiąca tłukę oporowo .

Giant Lord rozwalony przy 1 podejściu ........   na 5 great lightning spear, walka trwała 30 sec .

Coś tam z nich leci z tych phantomów ale to jest szrot jakiś typu set dingy +5, itemy których na pewno nie będę używał .

Jedyna fajna akcja w NG+ to Freja.

Jestem przed ostatnim bossem, ale 3 raz nie mam ochoty przechodzić, na ten moment jedyna motywacja to zdobyć brakujące 2 czary i wbić platyne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demon/s souls miałem masę rzeczy do zrobienia w ng+ zbieranie unikalnych eq, opcjonalni bossowie zależni o souls tendency i world tendency .

Ale to nie wynikało z NG+, tylko z faktu, że się nie zrobiło tego wcześniej ;). Natomiast NG+ w DS2 dodaje faktycznie nowe elementy do gry, powodując że jej ponowne zaliczenie nie wygląda identycznie jak wcześniej. Może to faktycznie zmęczenie, bo ja z NG+ bawiłem się super i From w tym wypadku naprawdę się postarali.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ng+++ bawię się jeszcze lepiej. Covenant championów i jest trudno:)

Jedynie co mi sie nie podoba to to, ze po patchu osłabili kilka rzeczy:/

Wczoraj W 12 godzin przeszedłem grę, ubiłem wszystkich bossów, zrobiłem wszystkie covenanty, zebrałem wszystkie cuda/hexy/pyro/magie na ng. Niestety zjebałem z jednym trofeum za wszystkich sprzedawców w Majula:/ będę musiał ich robić na ng+

Aha hexy/cuda są OP w pve. Magia się może schować.

Aha, patch tak znerfił the lost sinner, że szkoda gadać. To samo z miejscówką Shrine of Amana- magowie nie są groźni wcale:-/

Edytowane przez Fighterzysko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może nadmiar sunlight medalionów? Potrzebuję 14, a strasznie nie chcę mi się farmić. Za długo to trwa zanim ktoś mnie przywoła, a jestem na Glass Knight. Soul memory coś około 1.4 miliona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to zabrzmi nietypowo, ale czy ktoś na jakiegoś bossa który jest dosyć daleko w grze, jest stosunkowo łatwy i daje mało dusz ? Potrzebuje medali, ale farmiąc Velstadta nabijam sobie zbyt duże soul memory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to zabrzmi nietypowo, ale czy ktoś na jakiegoś bossa który jest dosyć daleko w grze, jest stosunkowo łatwy i daje mało dusz ? Potrzebuje medali, ale farmiąc Velstadta nabijam sobie zbyt duże soul memory.

2 DragonRiderów - byłem przyzywany kilkanaście razy. W sumie to na NG+ na nich i Najce nabiłem wszystkie medale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak da się "oddać " to mi zostało z5/7 sztuk .

Dopiero wczoraj odkryłem że Defender great sword można samoczynnie buffować L2 gdy jest się przełączonym na 2hand .

Mogę z całą pewnością stwierdzić że to najlepsza broń pod faith, bardzo mocna szybka i dobry zasięg .

Cuda/hexy są przegięte to fakt great lightning spear kładzie bosów na kilka strzałów .

Z hexów używam resonant souls bo mam puki co tylko 30 inta .

Pany a w NG++ wzrasta znacząco poziom trudności względem NG+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył mnie właśnie dość spory patch 121 MB .

Z tego co wyczytałem będzie można teraz wejśc do shrine of winter od samego początku gry ? (zaraz to sprawdzę )

Jeśli tak to droga do platyny skróciła by się niesamowicie .

Właśnie sprawdziłem i u mnie jest zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie o to chodzi, opis patcha mógł być mylący.

Niektórzy mieli buga że pomimo rozpalenia 4 primary ognisk nie mogli wejść do świątyni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj odkryłem że Defender great sword można samoczynnie buffować L2 gdy jest się przełączonym na 2hand .

Mogę z całą pewnością stwierdzić że to najlepsza broń pod faith, bardzo mocna szybka i dobry zasięg .

Już kilka tygodni temu mówiłem że ten miecz ma taki myk :P Throne watcher sword też ma coś takiego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie o to chodzi, opis patcha mógł być mylący.

Niektórzy mieli buga że pomimo rozpalenia 4 primary ognisk nie mogli wejść do świątyni .

To dobrze, już się martwilem, że za bardzo uprościli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, już się martwilem, że za bardzo uprościli

Chyba by na mózg musieli upaść :P Zwłaszcza że jeden z pierwszych patchy usunął glitcha, który umożliwiał ominięcie zamkniętych drzwi w Shrine of Winter.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomozcie! Juz prawie setny raz zginalem na Nashandrzie. Probowalem z npcami, innymi graczami, ale zawsze mnie zabija w ktoryms momencie mimo ze staram sie uwazac. Strasznie silne ma ataki. Jak uzyje ten "wybuchajacy" to juz po mnie. Jeszcze co chwila zmniejszajacy sie pasek zycia przez klatwy. Z zadnym bossem sie tak nie meczylem! Jakies rady na te suke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×