Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na jak długo jest ta promocja? Kiedy przestaną rozdawać te kody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z triala PS+ moge pobierac wybrane gry za free i zdobywać trofea czy są one zablokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra ktora jest w PS+ jest z ograniczeniem czasowym? Bo czytam wlasnie ze można zagrac tylko godzine. W takim czasie nie ukoncze gry więc po co to wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczeniem jest tylko czas na jaki masz wykupioną subskrypcje czyli w tym przypadku 30 dni.Mówimy tu o grach w ps+ darmowych są oczywiście triale godzinne,wtedy odblokują się trofea po zakupieniu pełnej wersji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś zrobić mały tutorial z przypisaniem karty do konta?;D

 

W tej chwili nie, bo strona do zarządzania kontem PSN jest w naprawie)

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?request_locale=en_PL

 

 

 

Server Maintenance

The site is currently under maintenance. We apologize for the inconvenience. Please try again later. (500)

Related Links

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z triala PS+ moge pobierac wybrane gry za free i zdobywać trofea czy są one zablokowane?

 

 

Możesz.

To ja rozszerzę pytanie trochę. Jak minie 30-to dniowy trial to trofea zostają na koncie? I czy inFamous 2 jest nadal w pakiecie darmowych gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamousa 2 już niestety nie ma. Trofea zostaną na koncie jak skończy Ci się abonament :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy grozi ban za korzystanie tylko z kluczy 30dniowych??? Na allegro po 5zł, 5x12=60zł za rok.. Z fb nie otrzymałem kodu do ps+ trial 30dni.. wkurzylem się i zakupilem na allegro;p więc jak ktos otrzymał kod od SONY to niech się pochwali że to działa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie dostalem tego triala z FB. Myślę że to ściema jakaś albo po prostu wysyłają do wybranych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy grozi ban za korzystanie tylko z kluczy 30dniowych??? Na allegro po 5zł, 5x12=60zł za rok.. Z fb nie otrzymałem kodu do ps+ trial 30dni.. wkurzylem się i zakupilem na allegro;p więc jak ktos otrzymał kod od SONY to niech się pochwali że to działa;)

Bana nie ma. Jednak w każdej chwili mogą wyłączyć kody. No i musiałbyś założyć 12 kont ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i musiałbyś założyć 12 kont ;-)

Czyli kodu 30dniowego można użyć raz na konto dobrze załapałem?? (konsola ma chyba ~64 sloty na konta czyli liczba takich akcji jest ograniczona tak?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kicha. Nie zagram sobie w BF3 w lipcu. Troche szkoda mi wydawac 60zł na PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak raz na konto. Przyczym masz tylko dostępne gry z danego miesiąca. I nie ma ograniczeń, konto zakładasz po miesiącu kasujesz, zakładasz następne i tak w kółko.

To nie są zbyt olbrzymie pieniądze. Więc nie wiem czemu szkoda. Ale twoja sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kicha. Nie zagram sobie w BF3 w lipcu. Troche szkoda mi wydawac 60zł na PS+.

 

To idz sobie do Satruna/Empiku/ jakiegokolwiek sklepu. I policz ile trzeba zapłacić za te wszystkie gry w, które możesz zagrać wydając 59zl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To idz sobie do Satruna/Empiku/ jakiegokolwiek sklepu. I policz ile trzeba zapłacić za te wszystkie gry w, które możesz zagrać wydając 59zl....

No dobra ale moge w to zagrac tylko przez jakiś czas. Jak chce mieć na stałe to musze juz zapłacic za gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam problem z rejestracją karty kredytowej,wpisuję numer karty (16 cyfr z frontu) i kod zab. z tyłu.(3 cyfry).Pisze abym podał prawidłowy numer.Co może być nie tak?

Już drażni mnie to rejestrowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam problem z rejestracją karty kredytowej,wpisuję numer karty (16 cyfr z frontu) i kod zab. z tyłu.(3 cyfry).Pisze abym podał prawidłowy numer.Co może być nie tak?

Już drażni mnie to rejestrowanie.

Musisz mieć jakieś środki na koncie żeby PSN zaakceptowało kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem dodaje karte wszystkie dane dodaje i nagle "Wystąpił błąd (1)" miał ktos tak?

środki na koncie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z karty internetowej BZWBK i wszystko jest ok. Moim zdaniem najlepsza metoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak podepniesz karte to kod i tak nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo z kartą visa z mBanku. Okazało się, że miałem ustawiony limit na zakupy kartą w internecie na 0 zł. Zmieniłem na wyższą kwotę i rejestracja karty się udała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×