Skocz do zawartości
pablos_83

Ps+ 30 Dni

Rekomendowane odpowiedzi

@Redo, po lewej klikasz w Karty i Zmiana limitów. Od przelewów są transakcje bezgotówkowe a od płacenia w internecie transakcje internetowe które defaultowo są na 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czegoś takiego. Coś musi być nie tak z kartą, bo z tego co widze to powinienem mieć wyświetloną nazwę karty a mam wszędzie "Brak kart" i gdy naciskam "Aktywuj kartę" to wyświetla mi się również ten napis "Brak kart".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam darmowy kod na 30 dni, miałem przypadkiem 2 i jeden wykorzystałem a drugi jest do wzięcia :) Jak ktoś chce niech pisze na PW to mu wyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czegoś takiego. Coś musi być nie tak z kartą, bo z tego co widze to powinienem mieć wyświetloną nazwę karty a mam wszędzie "Brak kart" i gdy naciskam "Aktywuj kartę" to wyświetla mi się również ten napis "Brak kart".

No coś jest nie tak w takim razie, dzwoń na infolinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy byłby ktoś w stanie udostępnić kod na 30 dni.

Czekam już i czekam, aż mi przyślą i chyba nie będę tym szczesciarzem który otrzyma, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oto Twój unikalny kupon z kodem:None Available

Znacie może e-maila do sony w temacie tej promocji? Znalazłem tylko nr telefonu na ogólne wsparcie. Dostałem powiadomienie o kodzie, jednak kodu brak.

Edytowane przez yuppie94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja mam inny problem dostałem w końcu upragniony kod i gdy go wpisuje pisze, że może być źle wpisany lub stracił ważność. O co może w tym chodzić? Gdzie ja mam go dokładnie wpisać? Może coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robisz dobrze, po wpisach na różnych forach można wywnioskować że kody już nie działają, co można było przewidzieć

Czy komuś udało się wklepać kod z powodzeniem w ostatnim czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na fejsie do Sony i przemiły pan po jednym pytaniu dał mi nowy działający kod, wszystko trwało 5 minut. Teraz darmowy od Sony za dwa tygodnie dostanę darmowy na 90 dni z GOWem :) 4 miesiące plusa za darmo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na aktywnej karcie kredyt banku i również wyskakuje błąd więc nie wiem o co chodzi, chyba sobie odpuszczę i dam komuś kod za darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie wpisałeś za dużo razy/dnia i PSN zablokował ci dodanie kart płatniczych- spróbuj ponownie po 2 dniach RAZ- nie pomoże dzwoń do banku i powiedz, że ci karta nie działa z płatnościami online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile się czeka na kod ? rejestrowałem się poprzez fb i czekam już 2h i nic. Ma ktoś z was wolny kod i może udostępnić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się dodać tą kartę w PS Plus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś cudem przespałem tę promocję. Właśnie wypełniłem formularz na facebooku, ale nie chcę czekać cały tydzień. Na koncie psn mam już zarejestrowaną kartę więc jedynie potrzebuję kodu.

Czy znajdzie się dobra dusza, która podzieliłaby się zdbędnym kodem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja:1. Załóż konto na UK PSN - TUTAJ

2. Załóż konto na Eurogamerze - TUTAJ

3. Aktywuj konto linkiem podanym w mailu

4. Zaloguj się - TUTAJ

5. Wejdź w link i wygeneruj kod - TUTAJ

Kod wyświetla się odrazu na dole strony i można go użyć na koncie UK. Trzeba oczywiście mieć kartę debetową/kredytową i po aktywacji kodu wyłączyć funkcję 'Automatic funding'.

Nie wiem ile jeszcze kodów zostało, może kilka, może kilkaset. Komu zależy niech się spieszy.

Jest jeszcze holenderska stronka, z której kody działają prawdopodobnie na całe EU - TUTAJ.

Edytowane przez Duszol_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze wysyłają te kody? Zgłoszenie po darmowe 30dniowe PS+ jeszcze jest wyświetlane na Facebook.Prosiłem znajomych o pomoc lecz im także nie wysłali kodu,choć mineło juz ponad dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania przedmówcy, czy kody nadal są rozsyłane? Czekam już kilka dni i nic :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są są, ale średnio działa ten automat. Najlepiej napisać do sony polska na fb, że jeszcze go nie otrzymaliście i prześlą Wam od razu nowy. Mnie co prawda przesłali taki, który nie działał, ale po krótkiej korespondencji wymienili na działający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi odpisali na fb. Akcja skończyła się z końcem lutego :-\

Edytowane przez Zomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi odpisali na fb. Akcja skończyła się z końcem lutego :-\

Potwierdzam

cyt: Dziękujemy za skontaktowanie się z Centrum Obsługi Klienta PlayStation.

Dla wszystkich użytkowników portalu Facebook, na oficjalnym profilu „PlayStation Polska”, dostępna była oferta otrzymania kodu aktywującego bezpłatnie 30 dni usługi PlayStation Plus. Obecnie promocja została zakończona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na kod sie nei doczekalem a to jeszcze w lutym bylo z tym ze pozniej go znalazlem w spam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. A czy zna ktoś odpowiedź na pytanie: Od jakiej wartości PS+ nie trzeba rejestrować karty kredytowej? Miałem kod na 30-dni PS+ ale konsola wymagała rejestracji karty kredytowej, a ja nie chcę nigdzie rejestrować mojej karty. Gdzieś słyszałem że 90-dniowa wersja i wzwyż nie wymagają rejestracji karty bo już się ma tą kasę na koncie (za to co się dało za PS+) ale zanim wydam kasę to chciałbym się upewnić.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten kod promocyjny na 30 dni wymaga karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×