Skocz do zawartości
pablos_83

Guardians Of Middle Earth

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to zdziwiło

No właśnie przeszukałem całe forum i chyba nie było, ale jak dubel to usunę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem zamiar kupić tą grę, dla mnie bardzo dobre wieści.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 stycznia ma być w plusie, będziesz miał z kim grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% gram od 2 stycznia, trial już zassany, czekam tylko na te 6kb update :) grałem kiedyś w lola na kompie, z 2 lata temu, był max lvl sumonera, jak jest choć troszeczkę frajdy z gry, będę grał na 100%, dużo i dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kompletnie zielony w temacie MOBA, pobrałem trial, zagrałem kilka starć z botami. Jak dla mnie jeden wielki chaos, kupa jednostek tłoczy się w "korytarzu", podchodzę, żeby zadać cios to ginę w kilka sekund zanim zdążę się wycofać. Ew wpadam, walę jakimś obszarowym zaklęciem i uciekam. I tak cały czas. Czekam, aż będzie w Plusie za darmo i pobiorę. Szukam kogoś z HSem, kto wytłumaczy mi jak w to grać, bo widzę, że gra ma potencjał, ale ja nie mam doświadczenia z grami tego typu i nie daję sobie rady. Są chętni ? Daavek ? Pogramy po 2gim stycznia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No t czekam na inv:) Gra daje radę jak narazie ranga 10-ta:). laguje mało a jeśli już to wywala delikwenta co zamula. Na blisko 50 gier tylko dwa dc. Tylko problem z ogarniętymi graczami istnieje, jak już ktoś dostaje kilka kili to rage quit i to niestety dosyć często się dzieje (mimo info o czasowym banie za quitowanie takowego nie ma, bądź przynajmniej ja nie zauważyłem).

Edytowane przez diazowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy mając grę w wersji Trial mogę z wami pograć ? Czy tylko z innymi użytkownikami Triala ? Bardzo długo wyszukuje mi grę, a jak już znajdzie to jest góra 4 graczy. Damy radę zagrać czy muszę czekać do 2giego stycznia, aż się w plusie pojawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowie i Panie dużo osób w to gra czy tak raczej mało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć anielska cierpliwość do tej gry , ja gram same elitki 5 v 5 i czekam od 2 minut do 20 w zależności od pory dnia z rana nawet i dłużej

telewizor z funkcją obraz w obrazie pomaga w tym , ja przeważnie w czasie szukania gry oglądam seriale na tablecie sobie

debilizm jest tez gdy czekasz i pokazuje 9 n 10 osób za chwile się zrobi 0 na 10 , mam nadzieje ze po 2 stycznia będzie lepiej z szukaniem meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 stycznia gierka będzie za darmo dla PS+ , wiec ludzi przybędzie od groma, sam wypróbuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy mając grę w wersji Trial mogę z wami pograć ? Czy tylko z innymi użytkownikami Triala ? Bardzo długo wyszukuje mi grę, a jak już znajdzie to jest góra 4 graczy. Damy radę zagrać czy muszę czekać do 2giego stycznia, aż się w plusie pojawi ?

Wygląda na to, że trzeba mieć pełną wersję, nigdy nie trafiłem na osoby z trialem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie postacie są do wyboru ? W sumie mało wiem o tej grze ale jaram się Władcą Pierścieni i w gierkę pogram na pewno. Ktoś może bardziej przybliżyć o co chodzi w grze itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie z tego co widziałem to jak na razie większość głównych bohaterów....a w tej grze chodzi o to samo co w LoL'u...musisz zniszczyć obóz przeciwnika zanim on zniszczy Twój...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pograłem trochę w triala więc. Gra całkiem fajna i miło się gra. Na 100% pogram dłużej. Problem który irytuję najbardziej to tak jak napisał diazowy. Ucieczki graczy po kilku zgonach są masowe. Jak dla mnie gra najlepsza ze znajomymi albo wojny klanów. Niestety granie random z innymi trochę mija się z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po 2 stycznia mozna stworzyc jakis klanik i naparzac :). Musze kupic hs i jedziemy z koksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ew. jutro wpadnie w rączki dużej części graczy, więc można by się zgadać grać razem :D

Lubię czasami pograć w LOL'a na PC, więc zasady są jasne ;]

Jakby ktoś chciał się zgadać to pisać na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś można założyć klan forumowy i ustawiać się na granie póki ta gierka żyje ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś powiedzieć ile to mięso waży ?XD

Ponieważ zaraz koniec roboty mam i nie wiem czy biec do domu w podskokach czy nie ( z braku miejsca na hdd XD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GI to błąd sklepu i gra nie powinna być dostępna...więc ściągaj póki mozesz ! dzięki temu załapiesz sie na darmową gierkę której nie powinno być ;D

To kto się w ogóle piszę na rundkę w GoME dzisiaj około 18 ?

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×