Skocz do zawartości
pablos_83

Guardians Of Middle Earth

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się z czymś takim nie spotkałem tyle, że praktycznie zawsze wybieram wyszukiwanie "quick match" w głównym menu. Nie mam zdrowia na czekanie na "elite", tym bardziej, że input lagi zdarzają się bardzo często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z czymś takim nie spotkałem tyle, że praktycznie zawsze wybieram wyszukiwanie "quick match" w głównym menu. Nie mam zdrowia na czekanie na "elite", tym bardziej, że input lagi zdarzają się bardzo często.

Ja wlasnie zawsze gram zwykle battlegrounds 3-line. 2min. i gram. Jakimi guardianami najchetniej gracie? Mi jak na razie przypadl do gustu Witch-king, ktory z Gray Company w pasku robi niezla robote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy ma ciągle takie lagi?

Przecież czasem w ogole nie da się w to grać a szkoda bo gra ma potencjał.

No szlag mnie trafia jak mnie ciągle wywala po kilku minutach. Jeszcze nie udało mi się dograc jednej gry nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy ma ciągle takie lagi?

Przecież czasem w ogole nie da się w to grać a szkoda bo gra ma potencjał.

No szlag mnie trafia jak mnie ciągle wywala po kilku minutach. Jeszcze nie udało mi się dograc jednej gry nigdy.

Mnie jakos wywalilo z gry raptem kilka razy, a mam 18 rank. Lagi mam tylko na poczatku meczu dopoki nie wyrzuci z gry jakiegos goscia. Moze problemem u Ciebie jest zamkniety NAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ustawieniach sieciowych konsoli wyświetla NAT 2.

W grę gram dużo i nie pamiętam czy kiedykolwiek udało mi się rozegrać pełen mecz 5vs5. Zazwyczaj jak włączę grę to pierwszy mecz znajduje bardzo szybko, drużyny są pełne ale prawie zawsze wywala kogoś (waiting for input...) i wtedy zostaję w grze sam. Nie wiem czy to problem u mnie czy u kogoś (ale skoro rozłącza wszystkich to chyba u mnie). Ze dwa, trzy razy wyskoczył mi też komunikat, że moje połączenie do PSN padło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ustawieniach sieciowych konsoli wyświetla NAT 2.

W grę gram dużo i nie pamiętam czy kiedykolwiek udało mi się rozegrać pełen mecz 5vs5. Zazwyczaj jak włączę grę to pierwszy mecz znajduje bardzo szybko, drużyny są pełne ale prawie zawsze wywala kogoś (waiting for input...) i wtedy zostaję w grze sam. Nie wiem czy to problem u mnie czy u kogoś (ale skoro rozłącza wszystkich to chyba u mnie). Ze dwa, trzy razy wyskoczył mi też komunikat, że moje połączenie do PSN padło.

Sprawdz czy Twoj router ma opcje DMZ, jesli posiada to ustaw konsoli stale IP i wpisz to IP do DMZ. Jak nie ma opcji DMZ to pozostaje zabawa z otwieraniem portow. http://portforward.com/ - na tej stronie podajesz jaki masz model routera i potem wybierasz z jaka gra masz problemy i Ci pokazuje jakie porty trzeba otworzyc i jak to zrobic na Twoim routerze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Jakie polecacie postacie z DLC, bo mnie bardzo interesował tytułowy "Hobbit", ale pytanie do was czy opłaca się go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz czy Twoj router ma opcje DMZ, jesli posiada to ustaw konsoli stale IP i wpisz to IP do DMZ. Jak nie ma opcji DMZ to pozostaje zabawa z otwieraniem portow. http://portforward.com/ - na tej stronie podajesz jaki masz model routera i potem wybierasz z jaka gra masz problemy i Ci pokazuje jakie porty trzeba otworzyc i jak to zrobic na Twoim routerze

Dzięki za wskazówki, jak znajdę trochę czasu to spróbuję się tym pobawić.

@up

Ja, zainspirowany ekranizacją Hobbita, po powrocie z kina lekką ręką wydałem 7 złociszy na Thorina Dębową Tarczę :-) Fajnie się nim gra, chociaż żadnej tarczy nie posiada (jeno elficki miecz dwuręczny dzierży). Innymi nie grałem ale pamiętam, że raz dostałem niezły wpierdol od Bilbo Bagginsa; ktoś tak wymiatał tym kurduplem, że nie wiedziałem jak się nazywam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:

Jak teraz jest ze znalezieniem meczu ?

Długo szuka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie występuje problem przy próbie podłączenia się do jakiejkolwiek gry jeśli uprzednio dołącze się do party ze znajomym lub odwrotnie. Zaledwie raz udało nam się połączyć, w pozstałych przypadkach rozłączało nas z gry i z party. Przy próbie połączenia się samemu nie ma takiego problemu. Czas oczekiwania na połączenie jest zbyt długi. jeśli chodzi o rozgrywkę to jest spoko! Grałem kiedyś w lola i jestem zadowolony źe tego typu gra pojawiła się na konsole. Ogólnie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w tryb Survival? Jaką falę maksymalnie osignęliście? Ja doszedłem do 25 fali grajac w trzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to interesuje to w dniu dzisiejszym i jutrzejszym jest event pt welcome back weekend. Za zagranie dziś jednej partii nagroda 50000 golda, jutro 25000. Za tydzień również taka akcja, ale nie wiem czy można dwa razy z niej skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

wykupiony season pass do GOME na dzielonym koncie zadziała jak normalne DLC do gierki ??

chodzi o to że GOME mamy z kolegą na swoich plusach i założyliśmy dzielone konto do zakupów różnych DLC.

Czy ten seson pass zadziała do obu naszych kont ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszedłem do 29 fali w 4 graczy. Macie jakieś porady jak dojść dalej?

Moim zdaniem trzeba grać z ekipą ktora ma słuchawki, najlepiej z kumplami, aby na bieżąco ustalać taktykę. Z randomowymi graczami ciężko się dogadać.

Trzymać się razem, w 29 fali jeden tank odszedł w inne miejsce i przez to padliśmy.

Zbierać moby w wąskie przejścia aby się blokowały, silniejsze zebrać w jedno miejsce i potraktować przywołaniem defendera z 4 tiera. Po 2 takich przywolaniach są mocno uszkodzeni.

Relici ustawić na hela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszedłem do 29 fali w 4 graczy. Macie jakieś porady jak dojść dalej?

Moim zdaniem trzeba grać z ekipą ktora ma słuchawki, najlepiej z kumplami, aby na bieżąco ustalać taktykę. Z randomowymi graczami ciężko się dogadać.

Trzymać się razem, w 29 fali jeden tank odszedł w inne miejsce i przez to padliśmy.

Zbierać moby w wąskie przejścia aby się blokowały, silniejsze zebrać w jedno miejsce i potraktować przywołaniem defendera z 4 tiera. Po 2 takich przywolaniach są mocno uszkodzeni.

Relici ustawić na hela.

Ja gram witch kingiem czyli tankiem. Jak chcesz to dodaj mnie do znajomych. Tez wlasnie nie mam z kim grac w survival.

PSN: SPONSOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ludzi do gry i ewentualnego wbicia trofeów. Normalnej gry mi nie znajduje, więc może taka "ustawka" się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? jak to Ci nie znajduje gry ??

ja gram prawie od początku i znalezienie gry teraz to pikuś w porównaniu do tego co się działo na początku

Wbicie trofeów ?? są wszystkie banalne bez potrzeby ustawki :)

Jedyny problem jaki może mieć początkujący to 20 kili w meczu ale to przy dobrym buildzie np agandaura na elite batlleground na jednym lanie jest w sumie również banalne

Oczywiście trochę trzeba pograć ale jak pograsz do 2 prestige to już tak ogarniesz że zrobisz to bez problemu

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dejf, naprawdę mi nie znajduje gier. Chyba tylko raz zagrałem z żywym przeciwnikiem a nie komputerem. Nie próbowałem tylko trybu Elite Battleground. Dlatego pytałem się o ustawkę. Edytowane przez JanuszQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to spróbuj tryb elite (gra rusza w momencie znalezienia żywych przeciwników) jak wybierałeś zwykły to Ci dobiera komputerowych graczy jeżeli nie znajdzie żywych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze ? ? grę mam od stycznia. Ale jako że na daną chwilę wszystko co chciałem ukończyłem na 100% to nudno hehe więc odpalilem tą gierke i ŚWIETNE POSUNIĘCIE z mojej strony ;))

Gra świetną. Tylko że jakoś hmmm chyba nie jestem w temacie. Tak parę raz udało mi się kogoś zabić, chodź więcej razy mam jako pomocnik. Ale ogólnie to jak grać by dobrze grać ? ? na xo zwracać uwagę, ? ?

Jest ktoś kto poswiecilby nieodwracalnie że swego życia np godzinke na wprowadzenie mnie poprzez HS do świata i praw tej gry ? ?

Mój PSN juza_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ogarnięty angielski to strona http://www.guardiansofmiddleearth.com/home . Tam wchodzisz na forum strategie i ogarniasz buildy dla swoich postaci. W niektórych tematach są nawet filmiki z gry z komentarzem

Sporo tam tego jest a później praktyka i gra najlepiej z jakimś partnerem bo to zawsze raźniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dejf jak ktoś ma ogarnienty angielski :// Ja nie mam. Coś tam poomacku umiem ustawić xD ale po prostu drobna podpowiedź co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grać grać grać :)

wybrać jedną postać najpierw którą się dobrze czujesz

poczytać buildy i grać grać grać

mi na poczatku najlepiej poszła gra na 1 lane agandaurem z buildem gdzie podnosiło się AP . na 3 lane już mi się tak dobrze nim nie grało

na 3 lanie z kolei gra runsigiem z buildem gdzie ability szybko się odnawiają (dało radę wyczarować 4 katasy pod koniec rozgrywki) dobra postać do przepychania wieżyczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze mi powiedieć dlaczego nie mam dostepnych 4 ostatnich strażników mimo ze mam sezon passa? Na jednych mam napisane free a na 2 ostatnich cene. Pisze ze jak masz kupiony karnet to zeby nie kupowac. Ma ktos jakis pomysł jak to naprawic?

Dobra doczytałem na oficjalnej stronie że te postacie nie są wliczone w tego SP. Totalna bzdura płacisz za to tyle samo co za gre a nie masz dostepu do wszystkiego. I czego jest napisane zeby nie kupowac jak ktos ma SP. Pewnie wydadza SP2 dla reszty postaci.

Edytowane przez Przemek1201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×