Skocz do zawartości
pablos_83

Guardians Of Middle Earth

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdźcie w ustawieniach sieci typ nat. Największy problem jest podobno jak wyświetli wam nat 3, najlepiej mieć nat 1. Na forum guardianowym piszą, że powinno się zrobić portforwarda ps3 albo nawet wsadzić konsolę w dmz. Z tym, że jeśli to zrobicie, a inni nie, to problemy mogą pozostać. Niestety panowie robiący grę nie postarali się przy optymalizacji:P

Mniej więcej tak wygląda kto z kim może grać mając różne typy nat:

1 (open)

2 (moderate)

3 (strict)

zFVZE.png

Poza tym należy pamiętać, że nawet jak wyświetla nam nat 2 po wsadzeniu konsoli w dmz albo otwarciu portów, to w rzeczywistości jest to open (a przynajmniej powinno być, nie ma jak sprawdzić tego..)

A długość czekania to już chyba totalna loteria, o 13-14 idzie szybko, a w godzinach wieczornych można czekać przez kilkanaście minut nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam NAT 2 i gry szuka mi 10-20min. Sieka totalna.

Poza tym mając NAT2 i 1 powinno być wszystko w porządku

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie ja. Z natem wszystko ok. Na oficjalnych forach gry flame na ten temat jest straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie upgrajdów budynków

przy odpowiednim poziomie można klikać te upgrajdy non stop . Czy jest jakiś max level budynków ?? czy można to klikać do końca gry ??

Jak by ktoś opisał bardziej szczegółowo o tych upgrajdach byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrade'y polegają tylko na odblokowywaniu kolejnych modyfikacji wraz ze wzrostem poziomu strażnika. Dotyczy to zarówno wież jak i budynków wojsk. Dodatkowych ulepszeń danego rodzaju już nie ma, po prostu zmieniasz w kółko na inny typ czyli innymi słowy - marnujesz czas :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki :) a ja jak głupi klikałem na zmianę :) bo myślałem że się upgrajduje na wyższy poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W godzinach popołudniowych udaję mi się czasami zagrać, ale i tak zazwyczaj trafią się po 2 boty na drużynę, albo kogoś wywali w trakcie gry. Mimo to chętnie ustawiłbym się na jakiś pojedynek, niech mi ktoś podeśle wiadomość tylko kiedy co i jak to chętnie wejdę i pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajcie bg-elite tam nie ma botów,, jedynie kilku graczy łapie dc w trakcie albo wszyscy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zasysa. Nie dosc, ze trudno znalezc przeciwnikow, nie dosc, ze podczas gry wywala polowe ludzi, nie dosc, ze nawet jak nie wywali, to skacze, klatkuje przy grubszych akcjach, to jeszcze po rzuceniu jakiegos czaru na ekranie jest taka sieka, ze banka peka. Odkurzcie swoje pc i zapusccie darmowego league of legends. Ta gra nie dorasta mu do piet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszyscy się tak nagle podniecają LoL-em? Jak dla mnie Guardians lepszy. A problemy z połączeniem mogą zostać naprawione jakimś patchem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o co chodzi z tym routerem ? moze mi ktoś wyjaśnić co ja tam mam sprawdzić i zmienić ? :]

PS: Też chętnie pogram login: FilipKrzystanek

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą zaletą tej gry jest jak narazie uniwersum. Możliwość polatania Gandalfem czy nawet Sauronem na "LoL=owych" mapkach wciąga. Ale za to gra jest koszmarnie wykonana, choć trzeba jej dać troszkę czasu. Matchmaking to porażka, choć ja muszę max 5 minut ostatnio czekać. Ale dobieranie przeciwników o zbliżonym poziomie w nim nie istnieje, po prostu - kto pierwszy, ten lepszy. Lagi to koszmar, szczególnie na elitarnych meczach (bez botów).

Sterowanie na początku może wnerwiać ale z biegiem czasu łatwo się przyzwyczaić. Podoba mi się brak itemów, wreszcie gra która bardziej polega na umiejętnościach a nie ilości mieczyków na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie w tej grze jest wielki problem i dys-balans jeśli idzie o itemy.... chyba nie wiesz ale są tam tak zwane "Loadout" kamienie najwyższego poziomu kosztują po 5k więc trochę pogrindować trzeba.... (defaultowe są beznadziejne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mnie też możecie dodać do chętnnych na wspólnie granie.

Login: dzikiwonsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w znajomych w sensie z poziomu systemu systemu playstation (przy wyłączonych grach) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie graj, po co się katować ;)

Dokladnie tak robie. Odpalilem, zagralem kilka meczow i doszedlem do wniosku, ze to nie dla mnie. Inna sprawa, ze generalnie nie jestem fanem tego typu gier. A odnosnie tego, co pisali poprzednicy, ze poprawia matchmaking. Co z tego, ze poprawia, jak do tego czasu zniecheca srodowisko i za miesiac nikt o tej grze pamietal nie bedzie (jak zniknie z ps+). Szkoda, bo potencjal jest spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie staram sie pograc. Co nie idzie najlepiej. znajdzie sie 9 graczy na gre? bylo by super i pewnie czekania mniej. jak cos to wpisywac sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie staram sie pograc. Co nie idzie najlepiej. znajdzie sie 9 graczy na gre? bylo by super i pewnie czekania mniej. jak cos to wpisywac sie.

Znajdzie się. Wystarczy wybrać opcję "Elite Battlegrounds".

Edytowane przez M Pejn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest na prawdę spoko, relikty i gemy sprawiają że można pograć po swojemu, ale ten czas czekania na mecz odbiera całą przyjemność gry. Jestem za tym, żeby zrobić jakąś ustawkę np dziś wczesnym wieczorkiem. Hostem będzie ktoś z dobrym netem i nie powinno być problemu z szukaniem, bo u mnie jest cienko w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny jest fakt zacinania animacji, lagów oraz rozłączania w połowie meczu. Porażka pod tym kątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tez taki problem, ze czasem jak sie wybierze zwykle battlegrounds 3-line to wyszukuje mecz w elite? Trwa to w nieskonczonosc... Wylaczenie gry nie pomaga, bo caly czas szuka w elite. Wole grac z jednym albo dwoma botami w druzynie niz czekac 10min. albo dluzej. Wiadomo cos o jakims patchu ktory ma poprawic to wyszukiwanie meczow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×