Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

 większy "fun" z gry jest w 13.

 

To akurat nie dziwi. Od samego początku mówiłem że pes 2013 choć sztywny to bez popity wchłania 14 jeśli chodzi o wolność na boisku. Tylko ktoś kto nie zładł zębów na pesie może twierdzić że 2014 jest lepsza niż 13. Nie jest i każdy szanujący się fan tej gry ci to powie a jeśli nie on to wystarczy zajrzeć na profesjonalne zagraniczne fora o pesie co ludzie od podszewki związani z pesem myślą o 2014. Ludziom po prostu zaczadzili mózgi tymi co by nie powiedzieć bardzo ładnymi animacjami tylko co mi po tych animacjach jak niema chemii w tej grze. Ale to się już wałkowało tyle razy że szkoda o tym już gadać. Pes2013>pes2014 każdy szanujący fan tej serii to przyzna.

 

Co do twarzy to się z Tobą nie zgodzę. Wyglądają bardzo dobrze i sa bardzo podobnie a po tej nowej łatce to już w ogóle wzorcowe.

 

A tak to co trzeba czekać na 2015 i znowu patrzeć jak ten balon puchnie. Na zagranicznym forum na pytanie dlaczego jeszcze nic nie wiadomo o nowym pesie przedstawiciel konami mówi że wolą później pokazać co mają niż mówić co zamierzają uczynić bo to lepiej trafi do ludzi. ok zgadzam się z tym. Coś co mnie ale przeraziło to zagadnienie że chcą trafić z tym pesem do jak największej liczby ludzi co zwiastuje katastrofę na miarę fify. Ja dalej pozostaję przy tym że dobrego pesa na ps4 się dostanie za 3 lata gdzieś. Nowy pes to będzie grafika wypalającą gałki oczne mająca nas odwlec od istoty czyli rozgrywki a ona znając życie będzie taka jak 2014 czyli średnia z momentami dobrymi a to dla mnie za mało.  Powiedział tez coś co znowu napawa optymizmem otóż że było tyle narzekań na 2014 że chcą zmienić strategię no ale że to powiedział przedstawiciel konami to każe mi w ogóle w to nie wierzyć z wiadomych względów po cyrku z 2014.(zaskoczcie mnie konami żebym to odszczekał) Boję się że przez określenie trafienie do większej ilości graczy to oznacza kalkę fify wtedy zaprzestaję grania. Pocieszające jest tez to że w tym roku po poprzednim cyrku mają w zasadzie ostatnią szansę żeby przekonać graczy bo nikt nie będzie chciał już czekać z 3 lata na dobrego pesa.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i dla wielu osób grających w pesa online w najstarszej polskiej lidze 14 jestz decydowanie lesza.... Pod każdym jednym wzgledem praktycznie :) Może po prostu boli to że trzeba już sie nieco napracować żeby strzelić gola niż tylko nacisnąć l1 + /_\  ?Chociażby ze wzgkledu na te trójkąty i tragicznie nienaturalny drybling i ruchy 13 jest zdecydowanie słabszą grą.... Grałem na dośc wysokim poziomie i tam grając słaba drużyną było bardzo ciężko wygrac z kims kto grał np realem.... Tu jest to zajebiscie zrobione bo drużyna nie jest juz aż tak ważna bo słabszymi ekipami można ogrywać reale itp.....

Jeżeli pes15 będzie bazował na 14stce i poprawią sędziowanie i np pressing maksymalnie będzie taki jak w pes 14 na 15 kresce to będzie rewelacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako, nie wiem czy czytasz wybiórczo posty czy może tylko poczatek i koniec...

Napisałem przecież wyraźnie, że nawet pomimo wygranych meczy nie czuję radości z gry w 14-tkę. I nie chodzi mi tu o trójkąt bo jak widzę, że przeciwnik potrafi grać bez walenia w trójkąt to gram tak samo. Jak trafiam na ćwoka od trójkąta to gram swoje ale czasem próbuję go załatwić jego własną bronią. Potem taki dostaje wiadomość "Pobiłem Cię własną bronią trójkątowy łosiu.".

Ostatnio grałem z polakiem, Mecz bardzo wyrównany przegrałem 2:3 a pomimo tego byłem z niego bardzo zadowolony. Równy poziom. Tójkąt się zdarzył i z jego strony i z mojej ale to były bardzo uzasadnione przypadki. Po prostu napastnik wybiegał więc grzechem byłoby nie podać.

 

Bardziej mnie wkur... system punktowania w online, animacje piłkarzy...

Vincent pisze, że są podobni... Nie są. Zobacz sobie tego samego piłkarza w 13 to zobaczysz różnicę.

Jedynie trawa i loga robią wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 2/3 ludzi którzy są fanami pesa twierdzi, że w Pes 2013 lepiej się gra niż w 2014. Dobrze to zostało powyżej ujęte że w 2014 nie ma chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej porównujecie te 2 gierki? hehe :). Wydawało mi się, że wszystko przez ten czas zostało już powiedziane na ten temat.

Prawda jest taka, że w 14 naprawdę liczy się skill i umiejętność rozgrywania piłki. W 13 bez urazy, ale każdy potrafił zrobić sobie akcje nie grając wcześniej w pes-a, wystarczyły tylko z 2 podania i byliśmy pod bramką przeciwnika. W 14 nie ma już tego, całe szczęście:). Jeżeli komuś nowa wersja nie podpasowała, to nie ma co liczyć, aby 15 komuś również przypadła do gustu. Nie po to zmieniali silnik gry, aby cofać się do czegoś co miało miejsce wcześniej. Albo ktoś zaakceptuje nowy system rozgrywania piłki i będzie miał fun-a z nowej wersji, albo dalej przez najbliższy czas będzie cisnął w 13.

Fakt 14 nie jest idealną wersją, ale jest najbardziej realistyczna porównując ją z poprzednikami. Osobiście mam frajdę grając w 14, klepiąc sobie piłkę w stylu Tiki-taki. Starajcie się powoli rozgrywać piłkę i szanujcie ją, nie grajcie na ślepo licząc na szczęście. Fakt czasem trzeba liczyć na przypadek, że uda nam się dograć dziwną piłkę i mieć okazję bramkową. Tyle tylko, że pod koniec meczu takie akcje róbcie, a nie od pierwszych minut zagrania na ślepo i później jest rozczarowanie, że nic nie wychodzi. Skoro nie myśli się jak w inny sposób dobrać się do tyłka naszemu rywalowi, mecze raczej słabo wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iceman z jednym się tylko zgodze ...13 wygląda lepiej graficznie ,ale ja nie gram w pesa dla grafiki bo inaczej grałbym w fife na ps4 ,a PS4 leży i czeka na nowego pesa a fife sprzedałem po kilku meczach :)

Co do 2/3 ludzi o których piszesz to są to osoby które grały przed patchem ,a wtedy ta gra była mega dnem.Teraz to najlepsza część w serii .Jakoś na pes.com... ludzie nadal graja .Są 3 ligi i mają się nieźle.Wczesniej przed patchem 30-40% graczy rezygnowało ,a teraz w ekstraklasie odpadł tylko jeden gracz:) Do ligi wakacyjnej 25 osób zapisało sie bardzo szybko bez informacji na stronie głównej ,takze pes14 ma sie naprawde nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i dla wielu osób grających w pesa online w najstarszej polskiej lidze 14 jestz decydowanie lesza.... Pod każdym jednym wzgledem praktycznie :) Może po prostu boli to że trzeba już sie nieco napracować żeby strzelić gola niż tylko nacisnąć l1 + /_\  ?Chociażby ze wzgkledu na te trójkąty i tragicznie nienaturalny drybling i ruchy 13 jest zdecydowanie słabszą grą.... Grałem na dośc wysokim poziomie i tam grając słaba drużyną było bardzo ciężko wygrac z kims kto grał np realem.... Tu jest to zajebiscie zrobione bo drużyna nie jest juz aż tak ważna bo słabszymi ekipami można ogrywać reale itp.....

Jeżeli pes15 będzie bazował na 14stce i poprawią sędziowanie i np pressing maksymalnie będzie taki jak w pes 14 na 15 kresce to będzie rewelacyjnie :)

Twoje posty drako już nie raz czytałem. Jesteś po prostu zakochany w tym pesie do czego masz pełne prawo. Jesteś tak zwanym betonem :) co się też ceni bo trza bronić swojego zdania. Żeby było jasne ja dalej gram w 2014 gra się w miarę ok ale to za mało żeby mnie zadowolić. W tej grze jest tyle do naprawy że szło by księgi pisać co już czyniłem wcześniej. Gdyby pes 2014 był takim tytanem to by nie było tyle narzekań tak to widzę. A zę ludzie w to grają? Niema alternatywy. Gdy pojawiło się demko MŚ od EA to myślałem że może.. po czym nie dałem rady w to gó... dograć nawet połowy tak było słabe i od razu wróciłem do pes14 która od razu wydała się bardzo dobra. Ale tak jak mówię marne to pocieszenie móc się cieszyć "takim" pesem mając za konkurencję tak słaby twór jakim jest fifa.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na sub forum fify i zoabcz co pisza o pesie :D 

Ja nie wiem jak oni w to grają:) Oczywiście jest duzo do poprawy i tu się zgadzamy .... Nie ma takich łatwych bramek jak w 13 gdzie każdy gracz ,który gra po raz pierwszy nawet w pesa moze puścic trójkąt przez pół pboiska górą czy po przekątnej dołem i nie ma na to rady :) Myśalłem kiedyś ze potrafie dobrze bronić trójk,aty ,ale zdarzają sie osoby które grają trójkatem z l1 z każdej pozaycji (nawet ze swojej piątki) i nie ma siły żeby kilka sztuk nie przeszło.... Dlatego chociażby 13 jest słaba.Kolejnym wielkim minusem 13 jest body balance ,gdzie majać np szybszego napastnika obrońca depnie na pięte cfa i po akcji - to było chore..... W 14 tego nie ma ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację z tym trójkątem w 2013 ale jest to w zasadzie jedyny mankament w tej grze choć dość poważny.  Co do Subforum fify to nie bój się ja tam śledzę twoje poczynania jak przelewasz krew za pesa :) Ja tam nie mam już tyle siły żeby się tam młotkować choć doceniam walkę o dobre imię piłki od konami. Trza bronić się przed tymi terrorystami spod znaku EA których wyrasta jak grzyby po deszczu. Także spokojna głowa ja wiem co ty tam wyczyniasz hehe.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno czternaska to krok w dobrą stronę i słusznie, że konami wprowadza nowy silnik. Ale po cholerę wydawali to w tym roku i jeszcze na ps3!? Nie dość że była nieprzygotowana to jeszcze w ogóle konsola sobie z nią nie radziła. Urządzili sobie beta test i myśleli, właśnie że co? Że ludzie będą szczęśliwi widząc jaki gra ma potencjał? A że akurat na ten czas jeszcze sporo brakuje to nic takiego. Na ten rok mogli wydać poprawioną 13 i wszyscy byliby zadowoleni. A na next gena wydać dopiero jako 15. Co za ludzie w tym konami pracują, przecież to co zrobili to było na działanie szkodę firmy. Zamiast odzyskiwać rynek, pogrążyła się. Po za tym gra musi być dostępna dla większej liczby graczy(patrz nba od 2K) inaczej nie będzie kasy na rozwój i grę będzie czekać równia pochyla w dół.

Edytowane przez skaminski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak.

Realnosć ruchów i zachowań piłkarzy 14-tka ma lepsze ale resztę mogli zostawićz 13-tki. animacje piłkarzy w 13są lepsze i ma mtu na myśli zbliżenia twarzy. Wkur... mnie to że są niepodobni.

Poza tym mógł spokojnie zostać układ tychprostych trików które można było sobie ustawić. To było fajne bo nie zawsze jest czas na reakcję by to wykonać klepiąc w przyciski na padzie a tym sposobem nie macie szans w meczach z małolatami które mająw dupie szkołę i spanie a tylko jadą w PEsa 24 hodziny na dobę z przerwą na sikanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrze prawi skamiński. Heh Iceman ja nie wiem co ty masz do tych twarzy teraz jeszcze jak w łatce dali te nowe ryje to oni sa wręcz idealni. Wiadomo nie wszyscy ale wiekszość jest bardzo dobra ale co kto lubi widocznie dla ciebie są za mało podobni i tyle.

 

A powiedzcie mi co się stało z koszulkami holandii bo wyszła łatka gdzieś do tygodnia temu gdzie byli oryginalne koszulki, wczoraj gram a tu defaultowe już stroje. To co konami na tydzień wykupiło licencje znowu na repre holandiii czy jak? Śmieszne to.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie grać w karierą na dwóch ? Chodzi mi o to, że razem grać jednym zespołem na dwa pady, mecz towarzyski w karierze rozegrałem z bratem bez problemu kontrolując jeden zespół, a gdy przyszły mecze ligowe może grać tylko brat, mojego pada wykrywa, ale już sterować nie mogę piłkarzami.

Edytowane przez TJHicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieć sklepów gamestop podaje że pro evolution soccer ukaże się także na poprzednie platformy czyli ps3 xbox 360. Hoho to czas szykować sie znowu na rozkrok w kwestii wykorzystania tego "tytanicznego" silnika który niby nie nadaje sie tak do końca na ps3(bo za słabe) i dopiero na ps4 ma pokazać pazury tjaaaa. Zaczyna się ziszczać powoli to co przewidywałem że na pełnoprawnego pesa się jeszcze poczeka parę latek. Najpierw trzeba się nachapać ile się da na starej platformie i chu.. z tym że to znowu się będzie rozlatywało na ps3. Słabo. Śmiałem się z nextgenowej fify która wychodzi jednak na wszystko czyli nie jest żadnym nextgenem. Widać panowie z konami w to samo szambo się chcą pakować. Jeśli to prawda z tym ps3 i xboxem360 to chyba czas porzucić ten syf. Najpierw nieoficjalnie ale z byle kąt info że może wyjdzie tylko na ps4(co by było najmądrzejsze) żeby się skupić na jednej platformie a teraz wychodzi na to że robimy to na wszystko co jest możliwe co może skutkować tylko jednym. " Rozdziabdzianie " na 100 platform to w zasadzie zawsze gorsza gra. Brawo konami ja wiem że pieniądz nie śmierdzi ale po cyrkach z 2014 miałem nadzieję że chcecie odzyskać zaufanie. Jednak ekonomia znowu wzięła górę. Ciekawe co nam teraz wcisną że wychodzi to na stare konsoli które ponoć miały straszne problemy z tym mitycznym silnikiem. Oby ten news nie okazał się prawdą bo to będzie porażka totalna. No chyba że nam wysmażą takiego pesa na ps3 że się zamknie ryja w co wogule nie wierzę. link z ps3site:

http://www.pssite.com/news-34161-pierwsze_fragmenty_rozgrywki_z_pes_2015_zobaczymy_juz_w_srode.html

Oby to był zwykły chochlik dziennikarski i ktoś bez sprawdzenia to wpisał jak leci. Ten pes powinien tylko i wyłącznie wyjść na nowe konsole jeśli ma być nadzieja na coś więcej niż tylko szlify.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,ze PES też wychodzi na ps2.Z tego powodu cierpiała tez wersja na ps3?

Wersja na ps4 bankowo będzie o wiele plynniejsza i ladniejsza.Ten silnik na tych starych konsolach to koszmar,aż się prosi o nowy mocniejszy sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno po ogłoszeniu tego info że wychodzi na wszystkie platformy mój zapał od razu podupadł i chyba nie tylko mój. Może też być tak że to tylko błąd na stronce i oby tak było. Nie lubię jak wychodzą gry co stoją w rozkroku a tego się teraz pałęta w ch.. na tych nowych konsolach i jakoś zawsze gra na tym cierpi. Myślisz kazikosky że pes nie ucierpi na tym? Zawsze gdy gra musi być optymalizowana na "miliony" platform to  cenny czas zamiast poświęcić na ważniejsze rzeczy to sie dostosowuje grę na różne platformy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy da sie rozmawiac podczas meczu online przez HS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vincent daj spokój.... Co myślałeś że nie wyjdzie na ps3 ? Stary pomyśl zanim napiszesz coś takiego.... To było oczywiste że na ps3 pes bedzie wychodził jeszcze przez kilka lat... Priorytetem będzie gra na ps4 i na pewno się będzie różnić.Na ps3 lekko poprawia tylko 14 i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że z różnych stron było słychać głosy że 2014 to ostatnia wersja na ps3( bo za słaba, bo ten silnik się ksztusi na tej ps3 itd)później wszystkie moce przerobowe idą w ps4 co strasznie się chwaliło. "Co myślałeś że nie wyjdzie na ps3" No właśnie napisałem że mnie to zdziwiło że by chcieli porzucić rynek ps3 gdzie jest tyle konsol na rynku ale chwaliło się ze chcą ruszyć do przodu i zostawić za sobą już te stare konsole. Proste ekonomia wygrała znowu. Chyba że zrobią 2 wersje które się będą różnić kolosalne czyli jedna na ps4 a jedna na ps3 to wtedy spoko ale jeśli ludzie zobaczą ze gry różnią się tylko grafiką to wydaje mi się że ludzie ich zjedzą. Najlepiej żeby były 2 ekipy które to robią jedna główna która to robi tylko z myślą na ps4 a druga na ps3 bo jeśli główna ekipa ma się odrywać od projektu na ps4 to jest to mało sensowne.

 

Jutro ponoć mija embargo na teksty ludzi którzy już mieli okazję zagrać, ma być tez i pierwszy gameplay. Chodzę jak na drożdżach co oni wysmażyli. 

 

https://pbs.twimg.com/media/Bq6RhClIYAATIQ9.png:large

Już powoli co nieco zaczyna wyciekać przed jutrem

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także czekam z niecierpliwością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, jeśli temat był poruszany to przepraszam, nie zbyt mam czas wertować wszystkie posty po kolei bo trochę ich jest, mam tylko jedno pytanie, w jaki sposób wychowuje się piłkarza? Co robić? Jakie warunki powinien spełniać piłkarz aby być może nie odrazu gwiazdą ale piłkarzem z którego będzie jakiś pożytek, czy możliwe jest w 2014 aby przez pierwszy sezon piłkarz w wieku 17 lat z rangi np 75 wzrósł do powiedzmy 85? Jeśli jest jakiś poradnik gdzieś na ten temat (bo sam szukam i nie mogę niczego takiego znaleźć to byłbym wdzięczny a jeśli konieczny będzie link to proszę na priv :) liczę na waszą pomoc, pozdro :) aha, jeszcze jedno, jak dobierać kapitana drużyny? Od czego to zależy i czy wgl coś to daje w  tej grze?

 

Ponawiam pytanie bo widzę że jakiś ruch się tu zrobił więc może ktoś pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 15 minęło embargo na razie gameplayu brak ale sa już wypowiedzi które można cytować: pierwsze rzeczy to ponoć usprawniona 2014, ma dojść nowa funkcja jak TEAM CONCEPT - bardziej realistyczne taktyki i strategie. Bramkarze ponoć dalej tragiczni tak wynika z opisu ludzi, brak poruszania się w 360 to tez cytaty z ludzi którzy już grali. Na forum Wenb właśnie wklejają wszystkie teksty które nie mogli się ukazać do 25 czerwca jest tego masa już, dalej brak videa z rozgrywki. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=AHuX3I99YLE#t=67

 

na razie jedyne video gdzie można zobaczyć w tyle grę w ruchu szkoda że skutecznie rozmyty. To w zasadzie pierwsze video gdzie widać ekran z grą w ruchu marne bo marne ale niema na razie nic innego. Wklejajcie jak coś znajdziecie bo dziś ponoć ma być pokazany gameplay.

 

Screeny:

http://www.xboxachievements.com/images/screenshots/3050/med_PES2015_Llorente_Face.jpg

http://www.xboxachievements.com/images/screenshots/3050/med_PES2015_Stadium.jpg

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/ps4/pes_2015/screens/pes_2015_1.jpg

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/ps4/pes_2015/screens/pes_2015_2.jpg

 

I Wychodzi na to że nic nie pokazali. Brać konsolowa na necie nie pozostawia na nich suchej nitki i słusznie. Po co te pier.. że 25 gameplay look jak nic takiego niema miejsca. Ich marketing to po prostu dalej jedna wieka katastrofa. Żadnej adnotacji prasowej nic. 4 screeny "ryji" i zadowoleni z siebie. Ta firma jest jednak tragiczna i nic jej już raczej nie uratuje. A co to jest konami to warto sobie przypomnieć ich konferencję z E3 z 2010 która już przeszła do historii oto mała próbka:

 

 

Jestem pewny że tak własnie wygląda ich firma od środka czyli jeden wielki burdel. Gdzie te czasy gdzie PES zgarniał nagrody za gry roku biorąc się za bary ze wszystkimi gatunkami i zbierający oceny od 9 wzwyż. Dziś po prostu pojechali po całości z ujawnieniem co mają. 4 screeny twarzy Really??!! Nie tak to miało wyglądać. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, coś jest nie tak. Mamy praktycznie lipiec, a oni zamiast gameplayu pokazują jakiś filmik promocyjny, do tego dochodzą nieprzychylne  komentarze dziennikarzy którzy w to grali. To wszystko sugeruje że czeka nas powtórka z roku poprzedniego. Ja myślałem ze 14 na PS3 to taka wersja beta z pracy nad 15 na PS4 i w tym roku będzie pozamiatane, a tu wychodzi że oni jeszcze nie mają gry skończonej i pewnie jeszcze jest w trakcie tworzenia. Skończą na 2 tyg przed wydaniem, a później będą łatać. Zapewne Konami jako firma się chwieje, nie ma budżetu, odpowiednich ludzi czy czego tam im jeszcze brakuje. Albo brakuje im po prostu odpowiedniej organizacji do tworzenia coraz bardziej rozbudowanych gier. Niestety przespali czas PS3 i teraz są efekty. Jakby Pes13 wydali na początku  generacji to pewnie teraz by to inaczej wyglądało. Szkoda bo PES to jedyna gra, w która gram na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na razie słabo to wygląda zobaczymy co dalej. 3 lipca mają być dalsze info ale to po co oni pisali o 25 czerwca i gameplay look. pomieszanie z poplątaniem. Tu każdy myślał że będą chcieli uderzyć  z przytupem po poprzednim roku a na razie znowu się okazuje że to na razie kapiszon który nawet nie wypalił. Widać że w tej firmie już niema żadnych pieniędzy i w zasadzie wisi tylko na MGSie. Najbardziej boli to że sie wie że oni kiedyś potrafili robić świetne piłki. Kłania się ps2. Czym mocniejsza konsola to dla nich większy problem to widać gołym okiem. Nic no trza czekać do 3 lipca choć zachodnie relacje nie napawają optymizmem i jeszcze te teksty w co drugim zdaniu że to ulepszona 14. Nie na to człowiek czeka choć będzie się w to grało bo konkurencji dla mnie niema i to jest najsmutniejsze.

 

Z nowych info to przebąkuje się o jakimś nowym trybie online.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole żeby nie napawały optymizmem , niż zeby było jak w tamtym roku.Bo wszyscy chwalili ,a wyszła kupa i zajęło im ponad poł roku zanim dali patcha poprawiającego grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×