Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Konami rozwaliło system :D. Demo mnie rozczarowało, a z tego co ludzie piszą to jest gorzej niż rok temu. Żałuje, że sprzedałem 13 bo spodziewałem się rewelacji na nowym silniku. Ta gra jest naprawdę słaba, jeśli wszystkie negatywne opinie są zasłużone, a demo nie różni się diametralnie od pełnej wersji. Tyle lat wmawiali, że rewolucja, że najlepszy pes w historii. Cierpliwość mi się skończyła. Fifa też nie zachwyca. Doczekałem czasów, że nie ma w co grać :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to liga 12latków że sędziów nie ma?? Ja non stop patrzyłem na liniowych czy podnosi chorągiewkę i czy był spalony czy nie. Wolałbym żeby nie wyszedł nowy pes przez kolejny rok niż mam grac w takie gówno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie... Przed chwilą popykałem i co już mi się fajnie zaczyna grać zaczynam się wciągać to potem 20 minut nie może mi znaleźć przeciwnika... a jak już znajdzie to i tak zanim do meczu dojdzie to mija 10 min bo loadingi bo ustawianie drużyny... żeby rozegrać jeden mecz po sieci trzeba mieć wolną co najmniej godzinkę :P

Brak sędziów liniowych też tez rozwala system... pewnie za dużo ramu wpieprzali liniowi więc ich usunięto :P a przydaliby się bo sędzia potrafi nieraz po 10 sekundach przerwać akcje i gwizdnąć spalonego :D Poza tym czy rożny czy wznowienie od bramki sędzia główny pokazuje ręką identycznie więc nigdy nie wiesz co będzie :P

Muzyka poważna jako motyw przewodni soundtracka to już w ogóle rozpierdziel po całości :D Oda do radości itp :D hahahha japońce mają poczucie humoru :D

Już mi złość minęła teraz mam etap śmiechu... Pograłem chwilę w demo fify 14 i cholera nie chce mi się kolejny rok grać w fifę tam wszystko tak w tym roku zapierdziela że dostaje oczopląsu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to najlepiej wyjsc z chlopakami i pokopac na torfie albo na hali samemu .;.

 

No zgadza się to jest zawsze najlepsze ale ja w wakacje właśnie na orliku naderwałem wszystkie więzadła w lewym kolanie... teraz jak próbuje pograć to kontuzja mi się odnawia przy każdym większym przeciążeniu na to kolano... chuj*wa sprawa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko co mam zrobic z tymi dwoma pilkami ktore dostalem w data pack skoro niemam ich do wyboru przy meczu :P


No zgadza się to jest zawsze najlepsze ale ja w wakacje właśnie na orliku naderwałem wszystkie więzadła w lewym kolanie... teraz jak próbuje pograć to kontuzja mi się odnawia przy każdym większym przeciążeniu na to kolano... chuj*wa sprawa :/

ano to faktycznie przekichane , ja jestem po dwoch skreceniach i naderwanych wiazadlach w stopach wiec tez z pilka odpuscilem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam strzały na Advanced i udało mi się kilka razy strzelić "z pierwszej" wciskając 2x kwadrat

coś mi się rzuciło w oczy w menusach że jest mypes ON/OFF

 

Ale ja nie chce, zeby mi się to "udawało".

Jak chcę uderzyć z pierwszej i nacisnę co trzeba to ma być strzał z pierwszej a nie loteria - uderzy czy nie. (2x kwadrat u mnie tego nie gwarantuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zawsze nacisnac strzal przed dojsciem pilki do pilkarza

to mnie teraz rozwalili , zalozylem pokoj przyszedl jakis gosciu gra mysli mysli mysli po 30 sekundach tekst ze utracono polaczenie z przeciwnikiem , a za chwile komunikat utracono polaczenie z serwerami :P zenua

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa spalone tylko niema sedziow liniowych ...

tych liniowych nie ma w online tylko czy w offline rowniez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co że nie ma sędziów liniowych,poczekajcie jakiś czas,pewnie w patch-u to naprawią.To co,że online chodzi jak Boenish z San Marino,poczekajcie jakiś czas,pewnie w patch-u to naprawiąTo co,że po boisku nie biega reprezentacja Polski,tylko 11 bliźniaków,spoko spoko,w patchu za 73 lata to naprawią..No i co z tego, że wydaliśmy kupę kasy,jak co roku, na produkt gro podobny,w przyszłym roku i tak będzie ''hajp'' i damy się nabrać,ponownie.A jeden taki,który wyzywa trzeźwo myślących,obiektywnych graczy,nie lamusów takich jak on,który dostał ze dwa lata temu mocny wpie...ol w ranking matchu od ''randomowego'' gracza będzie zaklinał rzeczywistość i dalej tkwił w swoim matrixie.Ale co my tam wiemy,ch..a się znamy przecież.Za miesiąc będzie wszystko dobrze!!!

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee za miesiac :)? Prawdziwi kumaci wiedza, ze Konami szykuje super hiper peesika na nastepna generacje :). Wiesz co wtedy bedzie sie dzialo? Na cholere Wam zreszta liniowi, twarze, online,brak lagow, stroje, licencje, stadiony, plynna animacja przed meczem, rozne tryby. Liczy sie GAMEPLAY!!

edit: jeszcze zapomnialem. Po co śnieg, deszcz, i aktualne transfery. Przeciez rownie dobrze w Pesie moglyby dla Japoncow biegac po boisku pokemony. 

Edytowane przez chmurowski
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah :biggrin: Offline to zupełnie inna gra...gra sie naprawde przyjemnie(jedynie te sprinty wkurzają) Wolałbym poczekać miesiąc dłuzej a żeby online działał.Nikt w tych czasach nie gra ofline z cpu ,a nie każdy ma znajomych ,którzy graja w pesa.... Jak dla mnie ocena gry na ta chwilę to 0/10 kropka  !!!

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna rzecz ktora czasami dziala a czasami nie to te kropeczki przy rzutach wolnych i wybijaniu bramkarzy .... czasami dzialaja , a czasami nie dzialaja roznie to bywa, w takim sensie ze nie mozna pilki podkrecic L2  :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna rzecz ktora czasami dziala a czasami nie to te kropeczki przy rzutach wolnych i wybijaniu bramkarzy .... czasami dzialaja , a czasami nie dzialaja roznie to bywa, w takim sensie ze nie mozna pilki podkrecic L2  :)

 

 

Te kropeczki wlacza sie R1 i wyłacza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Pamietam jak grałem pierwszy tydzien w Pes 2013. Tragedia grać sie nie dało. Lagi, opóźnienia, ogolnie dramat. Po 10 dniach grało sie super. Szkoda, ze niektórzy maja tak krotka pamięć. Mam jeszcze w wiadomościach swoich na PSN jak pisalem znajomym, ze nie gram bo grać sie nie da, a najgorsze sa opóźnienia. Spoko.

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna rzecz ktora czasami dziala a czasami nie to te kropeczki przy rzutach wolnych i wybijaniu bramkarzy .... czasami dzialaja , a czasami nie dzialaja roznie to bywa

 

 

To akurat działa :P R1 lub L1 (nie jestem pewny którym) można to włączać i wyłączać :)

 

Dobrze ze mój season ticket z tamtego roku jeszcze działa więc będę miał dziś możliwość popykać w Fife 14 pełną... mając obie gry będę miał najlepsze porównanie :)

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grajac w demo bylem przekonany by kupic pesa gameplay fajny. W 2013 gralem w fife 13 i na ten rok po demie chcialem kupic pesa i jestem w stanie zaakceptowac brak licencji wyjdzie jakis nie oficjalny patch bedzie spoko,ale ze nie ma trybu BAL online i Liga Mistrzow online ze nie ma deszcu ze twarze wygladaja jak z  Pesa 2000 wszyscy tacy sami tylko wlosy inne ,lagi ,lagi,lag,brak aktualnych transferow i brak sedziow i reszty ekipy na stadionie szkoda ze jeszcze kibicow nie ma albo calego stadionu albo juz wogole niech biegaja bez koszulek to to po prostu przechodzi ludzkie pojecie wiem ze gameplay jest wazny ale nie ma tej otoczki brak kamer  ochrony sedziow wyglada to beznadziejnie za cene 169 zl jednak w tym roku wole dolozyc ta dyche i grac w fife 14 jednak bo bledow jest tak duzo ze zaakceptowac sie ich nie da chodz myslalem ze bedzie w miare ok.tyle w temacie juz lepeiej w demo grac niz pelna wersje kupowac

Edytowane przez slawinski1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale przy rzutach wolnych mozesz podkrecac je wciskajac l2 a przy wybiciu pilki przez bramkarza juz tego robic nie mozesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja online nie mam lagow ,rozegralem koło 20 męczy.ale jest tyle błędów ze masakra ,chcesz dobić pilke do pustej bramki naciskasz strzał z 3 sekundy wczesniej a on przyjmuje i biegnie.

To samo strzał głowa taka pilke zagralem na 7metr i tak samo zamiast gol,to przyjęcie na klatkę i piłka juz w rękach bramkarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecane jest zainstalowanie gręy na HDD! W Setting macie taka opcje. Gra chodzi lepiej i online tez. Spróbujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecane jest zainstalowanie gręy na HDD! W Setting macie taka opcje. Gra chodzi lepiej i online tez. Spróbujcie.

Mam tak zrobione, bzdura nie działa lepiej online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecane jest zainstalowanie gręy na HDD! W Setting macie taka opcje. Gra chodzi lepiej i online tez. Spróbujcie.

 

ja pierwsze co zrobiłem zanim jakikolwiek mecz zagrałem to zainstalowałem grę na hdd... także nie wiem czy w czymś pomogło bo nie grałem bez instalacji :P tzn szybciej mi się gra uruchamia to tylko tyle wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Pamietam jak grałem pierwszy tydzien w Pes 2013. Tragedia grać sie nie dało. Lagi, opóźnienia, ogolnie dramat. Po 10 dniach grało sie super. Szkoda, ze niektórzy maja tak krotka pamięć. Mam jeszcze w wiadomościach swoich na PSN jak pisalem znajomym, ze nie gram bo grać sie nie da, a najgorsze sa opóźnienia. Spoko.

Lons tak samo pamiętam jakie akcje były na początku z pes 2013, a pozniej naprawdę online dawał radę i czasami ciężko było odróżnić offline od online. A z fifą 13 przez pierwszy miesiąc jak nie dłużej też był cyrk z graniem po sieci. W ogóle rozwalają mnie komentarze typu " jak to znam Konami i wiedziałem, że tak będzie...  a w następnym zdaniu piszę kurde jaki ten online porypany" :P  Panowie cierpliwości.Taka sytuacja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×