Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka spina niektórych osób O_o Zluzujcie porty ja tylko napisałem, ze w Pes 2013 przez 2 tyg od premiery nie dało sie grać. A słucham wywody na pól strony, ze akceptuje pól produkt, ze Konami jaja sobie robi etc Shock

Nie spina tylko to co odwala ciągle KONAMi to jawna kpina z graczy. To tak jakbyś w noc poślubną dowiedział się, że twoja świeżo upieczona żonka ma ciote. To w chwili obecnej nie jest produkt warty zakupu. Dlatego mam dla was radę - dajcie sobie siana z PESem. W mniejszym lub większym stopniu zatroszczcie się o swoje zdrowie psychiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie to skoro analogiem daje przypuśćmy w prawo to podkręca już i L2 nie trzeba dodawać bo podkręca już z samym analogiem.

fak moj blad przepraszam , ale nie zmienia to faktu ze przy wybiciu pilki od bramki to nie dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spina tylko to co odwala ciągle KONAMi to jawna kpina z graczy. To tak jakbyś w noc poślubną dowiedział się, że twoja świeżo upieczona żonka ma ciote. To w chwili obecnej nie jest produkt warty zakupu. Dlatego mam dla was radę - dajcie sobie siana z PESem. W mniejszym lub większym stopniu zatroszczcie się o swoje zdrowie psychiczne.

 

 

Zgodze się z tym żeby dbac o zdrowie :P ja ostanio na turnieju w pesa 13 rozwaliłem pada o ziemie...

 

Wiec teraz sie boje że albo konsola albo Tv moze tak skonczyc :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fak moj blad przepraszam , ale nie zmienia to faktu ze przy wybiciu pilki od bramki to nie dziala ;)

No nie działa co akurat jest w miarę dla mnie normalne bo po co podkręcać bramkarzem jak wybija piątkę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę śmiechem, żartem napiszę, że niektórzy zapomnieli z jaką firmą mają doczynienia i z jaką grą :). Konami i Pes to jest pot, łzy, huśtawka nastrojów a pewne osoby spodziewały się wspólnego śpiewu "kumbaja"  :laugh:  z radosnym ściskaniem dłoni, wchodząc na pokład statku beztroski  :whistling: . Tak na poważnie, to nie nauczyliście się jeszcze, że Japońska firma co roku przygotowuje nam ciężko gatunkowe niespodzianki, które trzeba z pewną dozą luzu przyjąć na klatę :). Zalecam uzbroić się w cierpliwość i poczekać ten miesiąc na to co żółci panowie zrobią. Jeśli ich poczynania nie sprawią, że "poczujecie się lepiej" to sprzedajcie ich produkt i tyle, bo według mnie, plucie non-stop o tym samym mija się z celem a i zdrowiu szkodzi ;) .

Edytowane przez InVoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online..., Unable..., unexpected,... lost... 

 

Udało mi się chyba od czasu zakupu gry, to była środa, rozegrać 2-3 pełne mecze... Konami samo podcina gałąź na której siedzi (i to jeszcze świeża na której pojawiały pączki pięknej być może kwitnącej wiśni), niestety brak działających serwerów po premierze gry to coś bez nazwy... nic ich nie tłumaczy. Offline gra jest świetna i osobiście ciężko mi się do czegoś przyczepić, grafika mnie nie razi, grywalność jest ok, choć jedno małe ale, bez instalki, gra potrafi nieziemsko chrupnąć. Wyszukiwanie, stabilizacja połączenia, sprawdzanie danych... totalna masakra... i jeśli rzeczywiście tego nie poprawią do końca miecha... to będzie najgorzej przeze mnie wydane 169 zł w tym roku...

 

PS. 

W online jak już się uda połączyć, królują Real i Barcelona... nie spotkałem innych w ostatnim czasie, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spina tylko to co odwala ciągle KONAMi to jawna kpina z graczy. To tak jakbyś w noc poślubną dowiedział się, że twoja świeżo upieczona żonka ma ciote. To w chwili obecnej nie jest produkt warty zakupu. Dlatego mam dla was radę - dajcie sobie siana z PESem. W mniejszym lub większym stopniu zatroszczcie się o swoje zdrowie psychiczne.

Moje zdanie jest identyczne.To co wyprawiają to jest paranoja. A pamiętacie ich zapowiedzi od kilku miesięcy...Żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie sadzicie Panowie ze troche sedziowanie kuleje ?

 

 

lepiej powiedz co na chwile obecna nie kuleje :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie sadzicie Panowie ze troche sedziowanie kuleje ?

To prawda, próbowałem zebrać w demie jak największą ilość czerwonych kartek. Prawie się nie da. Za wjazd od tylu  w nogi nawet na polu karnym żółta, a w polu nawet nic, tylko odgwizdany faul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja dostalem wlasnie czerwien za faul na srodku boiska :) Nawet nie od tylu.

Wjazd w nogi wygladal efektownie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak licencji, twarze po operacjach , słaby online itp. itd. ,ale dostaliśmy dwie całkiem darmowe piłki na otarcie łez. W pudełku z grą powinien być jeszcze murzyński dong i wazelina żeby w pełni poczuć jak nas "rucha" konami.
PS. narzekacie wszyscy jakbyście byli Polakami ;)

Edytowane przez radkos77
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos odwolal sie do Fify z zeszlego roku i jej problemow z online. Problemy Fify polegaly na tym, ze ok 1/12 polaczen w sez. pojedynkow zawieszala konsole i wisialy karty w fut (. Kiedy polaczenie zostalo zestawione, czyli w 92% przypadkow, gra dzialala plynnie i nie generowala problemow. Tak gwoli wyjasnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj trochę z kumplami offline i gra na prawdę robi robotę, czuję się jeszcze słaby, nie wszystko wychodzi tak jakby się chciało ale ogólnie gra sie przyjemnie, kilka tygodni treningów i będzie ok ale on-line jak nic się nie zmieni to będzie porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie takie odczucie, że w meczach offline z cpu gra się dużo lepiej niż z kumplem??? O online nie wspominam, ale jak gram z cpu to gra się o wiele przyjemniej niż z drugim użytkownikiem i to wcale nie jest kwestia poziomu na jakim gra kumpel... Ci co grali online albo z kumplem niech zagrają offline z cpu - jak dla mnie dwie różne gry, dwa różne gameplaye, chyba że to kwestia tego że jestem już dziś zmęczony...:)

Co do strzałów z pierwszej piłki...masakra, gość dostaje dośrodkowanie i zamiast jeb**ć z dyni albo z nogi to przyjmuje na klate i jeszcze biegnie...to samo dobitki, napastnik strzela, bramkarz odbija piłka wraca do napastnika i zamiast poprawić z pierwszej piły to przyjmuje....

 

 

Greetz,

Mike

Edytowane przez mike1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do strzałów z pierwszej piłki...masakra, gość dostaje dośrodkowanie i zamiast jeb**ć z dyni albo z nogi to przyjmuje na klate i jeszcze biegnie...to samo dobitki, napastnik strzela, bramkarz odbija piłka wraca do napastnika i zamiast poprawić z pierwszej piły to przyjmuje....

 

 

Ten problem da się rozwiązać chyba tylko przez zmianę shot type na basic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciskajcie strzal przed przyjeciem pilki to strzeli z pierwszej pilki ...

a ja nadal nie moge znalesc tych dwoch pilek co je dostalismy z data packiem ...

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciskajcie strzal przed przyjeciem pilki to strzeli z pierwszej pilki ...

 

1727.gif

 

Dobrze że napisałeś, bo nawet osoby z tego forum grające w wirutalne piłki od 20 lat na to nie wpadły  :biggrin:

 

Miałem w końcu okazję pograć PvP w dema fify i pesa i generalnie fifa po godzinie grania już mnie nudziła, a w pesa fajnie się grało, każda akcja inna itp ale przy obecnej ilości błędów i stanie online nie wydam na niego kasy. Pogram akurat kilka tyg w gta i zobaczę jak tam konami połatało swoje najnowsze dzieło :)

Edytowane przez falcon87pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widocznie nie wpadly skoro sie oto pytaja......

Żarty żartami, ale strzały z pierwszej działają tylko przy ustawieniach strzałów Basic. Przy Advanced możesz próbować na 100 sposobów i nadal piłkarz przyjmię piłkę przed uderzeniem ;) Tak przynajmniej wynika z relacji setek osób na różnych forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuwa ktoś różnicę w asyście podań między dwoma kreskami a trzema?

Panowie jeszcze jedno, jak się gra ciałem skutecznie, blokuję obrońcę w sytuacji jak się go ma na plecach podczas sprintu z piłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczuwa ktoś różnicę w asyście podań między dwoma kreskami a trzema?

Panowie jeszcze jedno, jak się gra ciałem skutecznie, blokuję obrońcę w sytuacji jak się go ma na plecach podczas sprintu z piłką?

Prawym analogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jak nabiegac na pilke w polu karnym przeciwnika zeby strzelic z glowy.pod swoim polem karnym wygrywam glowy nascikajac R2 I kwadrat.a jaka zasada po polem przeciwnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×