Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Uhm to jest taka sytuacja, że gdyby jakaś większa  grupa graczy z USA pozwała Konami za niedziałający online (były takie sytuacje- pewna zbiorowość pozwała bodajże Segę) i firma zmuszona byłaby do zwrotu pieniędzy to się ten cyrk by skończył.

 

I co to u licha za gadanie? Jest na pudełku napisane, ze online działać będzie tydzień po premierze? Albo po dwóch? Nie. Wszystko się może zdarzyć ale postępowanie Konami można nazwać pewną formą złodziejkstwa, sprzedają bowiem wybrakowany produkt.

 

 

Btw- powyżej facet pisze, ze lagów nie ma a zdanie dalej, że ma pustą bramkę, strzela a piłkarz nie reaguje. Geniusz geniusz geniusz, zaprawdę :)

Edytowane przez Jakubek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons tak samo pamiętam jakie akcje były na początku z pes 2013, a pozniej naprawdę online dawał radę i czasami ciężko było odróżnić offline od online. A z fifą 13 przez pierwszy miesiąc jak nie dłużej też był cyrk z graniem po sieci. W ogóle rozwalają mnie komentarze typu " jak to znam Konami i wiedziałem, że tak będzie...  a w następnym zdaniu piszę kurde jaki ten online porypany" :P  Panowie cierpliwości.Taka sytuacja :P

No dokładnie, nie wiem czy to problemy z pamięcią czy hipokryzja. Rozumiem osoby jak Chris, które wcześniej nie grały w Pes, ale bez kitu kazdy wie co sie działo z Pes 2013. Masakra na samym początku. Przede wszystkim opóźnienia. Naciskalem strzał a zawodnik po 3 sekundach reagował. Po jakimś czasie nagle wszysko sie zmieniło o 180 stopni. No, ale wiesz malkontent bedzie jak kataryna narzekał. Powiem wiecej w Pes 2013 na początku w ogóle grać sie nie dało, a po 2 tyg online chodził lepiej niz w Fifa. Więc do tematu podchodzę z uśmiechem. Jezeli za 2-3 tyg bedzie to samo to pojadę po Konami jak po dzikiej świni. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Lons z ciekaowsci pytam: w innych dziedzinach życia też się dajesz tak dymac i ci to nie przeszkadza, czy tylko z gierkami masz takiego  zajoba? Nie wiem, kupujesz abonament jakiejś kablówki i akceptujesz, że ci nie włączają połowy kanałów przez 2-3 tygodnie? Albo samochód i przez 2-3 tygodnie masz tylko 1-3 biegu?

 

Lol, stay ty jesteś ich niewolnikiem czy też masz lat 15, PESA kupujesz z kieszonkowego i idealizujesz teraz produkt by  usprawiedliwić ten duży wydatek? jeśli to drugie to spoko, też tak miałem w tym wieku, ale mimo wszystko opanuj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy mówią rzeczy w stylu - poprzednim razem też tak było, nie ma się co przejmować - na pewno to naprawią.

Ludzie chyba nie płacicie za te rzeczy sami tylko dostajecie kasę od rodziców/sponsorów/sponsorek itp. Jak sami za to nie zapłaciliście to możecie trochę odpuścić, ale kiedy sami zaczniecie pracować i będziecie sami za to płacić to was kurwica zaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecane jest zainstalowanie gręy na HDD! W Setting macie taka opcje. Gra chodzi lepiej i online tez. Spróbujcie.

 

Ja przed pierwszym meczem zainstalowalem.

I jezeli jest tak jak piszesz to naprawde ciezko sobie wyobrazic, ze moze to chodzic jeszcze gorzej jak na hdd nie jest. Nie da sie gorzej.

 

Wczoraj okolo polnocy w MLO probowalem znowu i 2 razy wyszukal przeciwnika, ani razu nawet nie wszedlem do ustalania skladu bo wywalilo. Pierwszy mecz wygralem 3:0, drugi przegralem 3:0 ;-) Losowo chyba to ustala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie ma Pesa na Pss.Jaja sobie jakies robią :sad:

Czekam na wersje cyfrową bo szwankuje mi napęd, a oni pełna amatorka. Gra miała być wczoraj. Nikt nie przekazuje żadnych informacji. Skończy sie że będzie w środe :P

A do tego czasu to może zrezygnuje, bo gre kupuje do online a opinie graczy są demolujące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorym to sronami płaci chyba za te wypociny.

U mnie w pracy,jakbym wysłał produkt nie kompletny,wybrakowany, za który ktoś ma zapłacić pełną kwotę,następnego dnia mógłbym szukac sobie innego zajecia.

Widocznie jest jednak tak jak ktoś wcześniej napisał,osoby wypowiadajace się o poczekaniu parę tygodni aż będzie dobrze,nie maja pojęcia na czym polega praca,dostają diengi od mamy albo taty za dobre oceny i mają wyj...ne.Ja jednak czuję się oszukany,To tak jakbym zapłacił za chleb a dostał drożdże, żeby sobie za jakis czas samemu ten chleb  zrobić...chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a tego w ksiazecec nie znalazlem.jak wyprzedzic napastnika obronca.nie chodzi mi gdy go gonie,tylko gdy go mam na plecach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wersje cyfrową bo szwankuje mi napęd, a oni pełna amatorka. Gra miała być wczoraj. Nikt nie przekazuje żadnych informacji. Skończy sie że będzie w środe :P

A do tego czasu to może zrezygnuje, bo gre kupuje do online a opinie graczy są demolujące. 

Na całe szczęście mnie online tak nie ciśnie.Ale fakt faktem powinni sie lepiej postarać na start.Panowie nie denerwujcie się,kwestia czasu a to ogarną na banq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a tego w ksiazecec nie znalazlem.jak wyprzedzic napastnika obronca.nie chodzi mi gdy go gonie,tylko gdy go mam na plecach?

To jak go masz na plecach, to znaczy, że go wyprzedziłeś. Chyba, że biegniecie do tyłu. Edytowane przez lukas6660
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co do ch**a pana chodzi. Jak strzelać z pierwszej piłki np po dośrodkowaniu ??? Prawie za każdym razem zawodnik przyjmuje piłkę mimo że może strzelić głową albo nogą!

Poza tym przy zmianie zawodnika w obronie (L1) zawodnik bez sensu zatrzymuje sie na sekunde po czym biegnie dalej. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też im naskrobałem na temat poprzednich PESów mówiąc miedzy innymi to, że jak nie umieją któryś raz z kolei zrobić tej gry poprawnie to niech się wezmą za Tetrisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu też im naskrobałem na temat poprzednich PESów mówiąc miedzy innymi to, że jak nie umieją któryś raz z kolei zrobić tej gry poprawnie to niech się wezmą za Tetrisa.

 

 

Tetrisa tez by zjeb***...

 

Tez mi sie resetuje konsola po wyłaczeniu gry (nie systemu)

 

Ja mam wszystko ustawione na Basic i strzaly z pierwszej piłki mi nawet wychodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być tak, że w tym roku nie ogarną sytuacji. Dlaczego? Poprzednie PESy były trochę "na szynach", tu dochodzi bardzo wiele czynników- ot choćby fizyka tej piłki, swoją drogą świetna. Jakoś nie sądzę by ogarneli niestety, ja tej firmie zupełnie nie ufam.

 

Gre kupiłem bo:

 

1 Fify i tak bym nie kupił bo mi sie nie podoba

 

2 Te 200 zł to nie jest dla mnie aż tak dużo by nie spróbować

 

No ale jestem bardzo zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie wiem czym by się to skończyło, ale w tym konkretnym przypadku możliwość zwrotu powinna być. Tak spieprzyć gre to trzeba umieć i nie może być żadnego usprawiedliwienia dla KONAMI. To po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Wydajesz 150-200zł na grę i zamiast przyjemności z grania czujesz się jakby ktoś dał ci w mordę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka spina niektórych osób O_o Zluzujcie porty ja tylko napisałem, ze w Pes 2013 przez 2 tyg od premiery nie dało sie grać. A słucham wywody na pól strony, ze akceptuje pól produkt, ze Konami jaja sobie robi etc Shock

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale przy rzutach wolnych mozesz podkrecac je wciskajac l2 a przy wybiciu pilki przez bramkarza juz tego robic nie mozesz :P

A gdzie wyczytałeś że można podkręcać L2?? Bo zawsze w pesie było że się trzyma analog w danym kierunku ciągle i wtedy jest podkręcenie? w instrukcji ani w treningu nic nie pisze o L2 daj znać gdzie to wyczytałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz rzut wolny i te pieprzone kropki to trzymajac wcisniete l2 te kropeczki skrecaja w lewo lub w prawo zalezy jak lewy analog wychylisz.. a przy wybiciu pilki od bramki przez bramkarza tego niema..nigdzie nie wyczytalem poprostu w te gre gram :)

niech mi ktos odpowie na pytanie , gdzie sa te dwie pilki z data packu bo za chiny ich nie moge nigdzie znalesc ... na chlopski rozum powinny byc automatycznie dodane do pilek , ktora mozemy wybrac , ale tak nie jest...

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz rzut wolny i te pieprzone kropki to trzymajac wcisniete l2 te kropeczki skrecaja w lewo lub w prawo zalezy jak lewy analog wychylisz.. a przy wybiciu pilki od bramki przez bramkarza tego niema..nigdzie nie wyczytalem poprostu w te gre gram :)

niech mi ktos odpowie na pytanie , gdzie sa te dwie pilki z data packu bo za chiny ich nie moge nigdzie znalesc ... na chlopski rozum powinny byc automatycznie dodane do pilek , ktora mozemy wybrac , ale tak nie jest...

No własnie to skoro analogiem daje przypuśćmy w prawo to podkręca już i L2 nie trzeba dodawać bo podkręca już z samym analogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×