Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

ja wlaczylem strzaly na manual i udalo sie walnac bramke z pierwszej pilki,tylko nie wiem jak to zrobilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale ludzie, którzy znają Konami i Pes doskonale wiedza, ze gra ta dopiero po miesiącu zaczyna wyglądać jak pełny produkt. Nie wiem skad te zdziwienie O_O. Po pierwsze od zawsze było tak, ze trzeba czekać na upadate transferów. Po drugie trzeba poczekać na jakies dobre DLC. Po trzecie jak ogarna serwery i po czwarte na porządny patch uzupelniajacy licencje i dodajacy chantsy.Trwa to wszytsko około miesiąc. Wtedy ta gra zupełnie inaczej wyglada niz na premierę. Rozumiem, ze powinno to byc od razu w standardzie, ale tak nigdy nie było i podejrzewam nie bedzie nigdy. Ja na poważnie zaczynam grać w Pesa jak te wszyskie czynniki, które wymienilem zostają spełnione, a zostają tylko po jakimś miesiącu. Taki jest Pes, takie jest Konami. Niestety. Chcesz mieć wszystko na raz to trzeba iść do konkurencji. Tak to wyglada :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mętne te tłumaczenia.

 

Po pierwsze online powinno być przygotowane do ruszenia pełną parą na parę dni przed premierą. Teraz wyszła FIFA 14 early release i online śmiga wyśmienicie, oczywiście pomijam słabości tej gry w gameplayu, bo są takie.

 

Po drugie gdyby był spełniony ten jeden warunek wybaczyłbym brak transferów, dodanie dopiero w oficjalnym patchu tego co powinno być w standardzie. Bo umówmy się tryby online w PESie nie rzucają na kolana.

 

Po trzecie patchy robionych przez fanów do tego nie mieszajmy, oni na 99% wywiążą się po mistrzowsku ze swoich zadań, nie to co Konami.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej doskoczyc a zarazem wyprzedzic napastnika za nim otrzyma pilke?I jak nabiegac na pilke zeby strzelic glowa z polan karnego.z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam chwilowo troszke porblemów z netem, wiec rozegrałem raptem 1 mecz online ale był dramat. Pytanko, czy ogólnie w online jest tendencja strzałów i prostopadłych piłek advance, czy basic i trojkątowcy panują jak w 13? Sami jak gracie, na jakich ustawieniach i jak sobie radzicie? Podobno konami dało dwie nowe piłki adidasa. Mowie podobno, bo jakoś po pobraniu update zrobiły sie przezroczyste bo nigdzie ich nie mam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja szukam tych pilek odkad mam gre i nigdzie ich nie moge znalesc...

ciekawe czy dzialaja te ofy , jak sie je wogole instaluje na konsoli ?

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mętne te tłumaczenia.

Po pierwsze online powinno być przygotowane do ruszenia pełną parą na parę dni przed premierą. Teraz wyszła FIFA 14 early release i online śmiga wyśmienicie, oczywiście pomijam słabości tej gry w gameplayu, bo są takie.

Po drugie gdyby był spełniony ten jeden warunek wybaczyłbym brak transferów, dodanie dopiero w oficjalnym patchu tego co powinno być w standardzie. Bo umówmy się tryby online w PESie nie rzucają na kolana.

Po trzecie patchy robionych przez fanów do tego nie mieszajmy, oni na 99% wywiążą się po mistrzowsku ze swoich zadań, nie to co Konami.

To nie zadne metne tlumaczenia tylko fakty jakie sa w grze od Konami. Dobra nie mamy oczym gadać. Trzym sie. Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... ale mnie wkur... to konami. Nie po to kupiłem grę, żeby grać z CPU. Ani w MLO ani ranking match nigdzie nie mogę się połączyć z przeciwnikiem, co oni odpierdalają?? Jakbym wiedział, że tak będzie to na razie bym sobie odpuścił 14 aż to wszystko nie zacznie funkcjonować, zaoszczędził bym kupując grę za miesią czy dwa.

 

Gra pomijając braki transferów i te beznadziejne on-line jest kozacka, im więcej gram tym bardziej mi się podoba, pomału zaczynam rozumieć o co w niej chodzi, mam nadzieję, że debile nic nie spieprzą jakimiś aktualizacjami.

 

Aha w MLO czy mi się wydaje czy nie ma już kontraktów? Za wygrane zdobywamy pkt zamiast $ i to chyba wszystko, kupujemy zawodnika i nie ma już czegoś takiego jak przedłużanie kontraktów, chyba, że gdzieś to przeoczyłem. Na razie zagrałem kilka meczów ale żaden z moich się nie upominał o kontrakt.

 

Piękna sprawa z możliwością zmiany komentatora bo już rzygać się chciało od tych angoli. Póki co testuje ale fajnie się słuchało hiszpanskiego ;)

Edytowane przez KoRcZuS
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... ale mnie wkur... to konami. Nie po to kupiłem grę, żeby grać z CPU. Ani w MLO ani ranking match nigdzie nie mogę się połączyć z przeciwnikiem, co oni odpierdalają?? Jakbym wiedział, że tak będzie to na razie bym sobie odpuścił 14 aż to wszystko nie zacznie funkcjonować, zaoszczędził bym kupując grę za miesią czy dwa.

 

Gra pomijając braki transferów i te beznadziejne on-line jest kozacka, im więcej gram tym bardziej mi się podoba, pomału zaczynam rozumieć o co w niej chodzi, mam nadzieję, że debile nic nie spieprzą jakimiś aktualizacjami.

 

Aha w MLO czy mi się wydaje czy nie ma już kontraktów? Za wygrane zdobywamy pkt zamiast $ i to chyba wszystko, kupujemy zawodnika i nie ma już czegoś takiego jak przedłużanie kontraktów, chyba, że gdzieś to przeoczyłem. Na razie zagrałem kilka meczów ale żaden z moich się nie upominał o kontrakt.

 

Piękna sprawa z możliwością zmiany komentatora bo już rzygać się chciało od tych angoli. Póki co testuje ale fajnie się słuchało hiszpanskiego ;)

Hiszpański komentarz wciąga noskiem wszystkie inne razem wzięte. Tam po prostu jest ciągły słowotok. Mówią dużo i bardzo dobrze o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poraz 4 chyba uderzam na bramke i bramkarz broni tak nie udolnie ze wbija ja sobie do bramki

Ja mówiłem że bramkarze w tej części to krok w tył w stosunku do 2013. To jakieś nieporozumienie co oni robią w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to super tylko ja to zainstalowac :P

Utworzyć na pendrivie folder PS3, w nim folder SAVE DATA, tam wrzucić wszystkie pliki. Potem na konsoli wejść w narzędzie zapisanych danych, kliknąć na pendrive, pokaż wszystkie pliki, a potem kopiuj wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to super tylko ja to zainstalowac :P

1. Ściągnij OF

2. Rozpakuj plik w RAR

3. Włóż paluszek USB do PC

4. Stwórz folder na USB o nazwie PS3, a w nim kolejny folder o nazwie SAVEDATA

5. Ściągnięty OF skopiuj do folderu SAVEDATA na USB

6. Włóż USB do PS3

7. Idź do zakładki narzędzia zapisanych danych

8. Znajdź swój paluszek USB i zaznacz jego

9. Pojawią się pliki ze strojami etc oraz plik EDIT DATA

10. Zaznacz wszystkie pliki ptaszkiem oraz skopiuj do PS3 wraz z EDIT DATA

11. Nie kopiować SYSTEM DATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już ktoś ściągnie i zainstaluje to dajcie znać co jest w patchu paula bo nie chce mi się wierzyć żeby już wszystkie koszulki były gotowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten OF nie bedzie kolidowal z gra online? Jesli nie to czy zawartosc tego OFa bedzie dostepna pdoczas gry na sieci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, co za padaka z tym PS Store, dalej nie ma na polskim PESa! :/ Muszę się katować 5 minutowymi meczami w demie, eh. I co godzinę sprawdzam jak debil, czy może już jest... Pewnie będzie w środę :/

 

Co do oceny gry na podstawie dema to muszę przyznać, że bardzo podobają mi się niektóre jej elementy. Animacje są nieziemskie, dynamiczne przyjmowanie i drybling są super, choć jeszcze nie zawsze wychodzi mi to co chcę. Obrona z prawą gałką daje radę, właściwie można nawet tylko w ten sposób odbierać piłkę o ile dobrze widzę. Jedynie boli trochę jakość grafiki, bo widziałem jak to wygląda u kolegi na pececie... Cóż zrobić, konsole mają już trochę lat na karku i to widać.


Czy ten OF nie bedzie kolidowal z gra online? Jesli nie to czy zawartosc tego OFa bedzie dostepna pdoczas gry na sieci??

 

OFy nigdy nie kolidują z online. Koszulki i nazwy działają online, ewentualne transfery i zmiany statystyk już w online nie działają.

Edytowane przez matit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale ludzie, którzy znają Konami i Pes doskonale wiedza, ze gra ta dopiero po miesiącu zaczyna wyglądać jak pełny produkt. Nie wiem skad te zdziwienie O_O. Po pierwsze od zawsze było tak, ze trzeba czekać na upadate transferów. Po drugie trzeba poczekać na jakies dobre DLC. Po trzecie jak ogarna serwery i po czwarte na porządny patch uzupelniajacy licencje i dodajacy chantsy.Trwa to wszytsko około miesiąc. Wtedy ta gra zupełnie inaczej wyglada niz  na premierę. Rozumiem, ze powinno to byc od razu w standardzie, ale tak nigdy nie było i podejrzewam nie bedzie nigdy. Ja na poważnie zaczynam grać w Pesa jak te wszyskie czynniki, które wymienilem zostają spełnione, a zostają tylko po jakimś miesiącu. Taki jest Pes, takie jest Konami. Niestety. Chcesz mieć wszystko na raz to trzeba iść do konkurencji. Tak to wyglada :biggrin:

Up 100%true. Niektórzy albo zapominają jaką firmą jest Konami i jak to wygląda co roku albo pierwszy raz obcują z pesem i jego żóltymi twórcami :laugh: .

Edytowane przez InVoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zadne metne tlumaczenia tylko fakty jakie sa w grze od Konami. Dobra nie mamy oczym gadać. Trzym sie.

No nie takie są fakty bo choćby PES 13 był lepszy na premierę niż po łatkach, który zmieniły balans rozgrywki na bardziej w stronę arkejd.

 

O multi nie wspomnę, było już pisane, przyczepię się do singla. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, czy jest to bug czy celowe działanie (jeśli celowe to czemu nie zawsze działa) Konami.Chodzi mi mianowicie o doganianie moich piłkarzy. Umiem biec z wypuszczaniem piłki , po prostu raz wychodzi, raz nie- gdy mnie jednak doganiają (gdy biegnę z piłką) wygląda to na powtórkach przekomicznie, jakby obrońca biegł DWA RAZY SZYBCIEJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to elegancko teraz mozna grac :D


sa zmienione nazwy ligi angielskiej i sa herby , ale strojow niema :(


no i gra troche zamula przez ten patch ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×