Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już czekam na PES14 full, na sobotę jakby był to idealnie bo kumpel wpada to by się trochę popracowało nad nim ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zamowilem gosciu powiedzial ze moze jutro nawet beda miec w co watpie , ale plakac nie bede jak to sie okaze prawda ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu potwierdzać? chłopak napisał że mają mieć jutro. Trzeba zadzwonić jutro i się dowiedzieć. Dzisiaj sklep już jest zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale online w PES w porównaniu do FIFY kuleje i to bardzo. 

Jak w tym roku nic nie poprawią i nie zrobią nowych trybów gry to ja czarno to widzę. 

Główny zarzut to to , że grasz praktycznie przeciw samym Realom i Barceloną. Ale w tym roku ma być filtr drużyn, co naprawdę może dużo zmienić. Tyle tylko, że jak będzie taki filtr jak w tamtym roku w lidze mistrzów online to ja dziękuję. 

Jedyny ratunek to faktycznie zapisać się do jakiejś ligi online. Sam kilka lat prowadziłem na PES SCENA PL i sprawdzała się znakomicie.

Niestety ze względu na słabe 2012 i 2013 PES SCENA upadła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES.COM.PL ma się za to dobrze :)

Wiem wiem, ale sam na PES SCENIE liga była bardzo specyficzna i dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach. Podobnie jak samo forum, a i też graliśmy z wpisowym 20zł i pulą nagród do podziału. Nie mniej cieszę się, że będzie gdzie grać i jak tylko zakupię PES zapiszę się na PES COM PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chłop prawi, że grało się online przeciw Realowi, Barcy i MC. Ktoś wie jak mają funkcjonować te filtry? Wie ktoś jak to działa w fifie? Po tylu latach użerania się z online w pesie zastanawiam się nad fifą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stach86, to nie wątek o fifie tylko o pesie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a ile dni od premiery zazwyczaj pojawia się patch poprawiajacy lige angielska, koszulki itd i z jakiej strony najlepiej go pobrac? bede gral na ps3. po 5 latach powrot do PESa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a ile dni od premiery zazwyczaj pojawia się patch poprawiajacy lige angielska, koszulki itd i z jakiej strony najlepiej go pobrac? bede gral na ps3. po 5 latach powrot do PESa...

Z pewnościa szybko się coś pojawi, cięzko powiedzieć ile konkretnie dni. Najlepsze patche jakie chodziły na forum do 13 to od Paula, i pewnie tak samo do 14 zrobi, masz tu linka, warto sledzić,   http://paul2478pesoptionfiles.blogspot.com/p/pes-2014-of-download-links.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie miałem okazję zagrać u kolegi na Xie pełną wersje i albo poprawili kolor trawki albo na xboxie ta gra wygląda ładniej. Mam nadzieje, że po prostu demo było brzydsze i, że to nie kwestia konsoli bo grało nam się rewelacyjnie. Stare dobre Pro Evo wraca do gry! Jest się z czego cieszyć ale wole nie zapeszać ponieważ tak naprawdę gra prawdziwą szkołę przejdzie po większych testach gry sieciowej. W tym roku jednak bardzo dopinguję Pro Evcio, jak to się mówi - stara miłość nie rdzewieje i mam nadzieję, że się nie zawiodę :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 vs 11 to najlepsze co może się przydarzyć PES'owi w trybach online. Jednak z filmiku nie zapowiada się na rozbudowaną usługę o tworzeniu klubu. Jednak jest to ważny krok na przód, że tryb w ogóle się pojawił. Największe emocje, jakie mogą się pojawić przy takiej grze to właśnie, gdy przeżywamy nie tylko swoje akcje, ale także akcje innych. W Fifie miałem kiedyś nawet przypadek, że tak kolesia kląłem, że postanowił opuścić klub. Wspomnienia bez cenne!

Oby Konami rozwijało tryby online w PES 15, aby w przyszłości różnorodność trybów nie stanowiła karty przetargowej w wyborze gry, a wyłącznie gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak sie wypuszcza pilke dalej przed siebie podczas sprintu? 

oraz ktory klawisz odpowiada za ruchy specjalne - r2 czy l1/l2 ? chodzi mi o wieksza kontrole nad pilka.

i czy tak jak w FIFIe jest tutaj strzal z finezja? jesli tak to jaka kombinacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Robson w Warszawie na Powst. śląskich już jest , wczoraj uaktualnili stronę na Allegro że mają od ręki PES 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak sie wypuszcza pilke dalej przed siebie podczas sprintu? 

oraz ktory klawisz odpowiada za ruchy specjalne - r2 czy l1/l2 ? chodzi mi o wieksza kontrole nad pilka.

i czy tak jak w FIFIe jest tutaj strzal z finezja? jesli tak to jaka kombinacja?

1. Wypuszczenie piłki jak biegniesz to 2x :r1: .

2. Ruchy specjalne :) :r2: a jeżeli triki to :l3: + :r3: - filmik poniżej

http://www.youtube.com/watch?v=msOd6HPaals&feature=player_embedded

3. Nie lubię tej nazwy strzał finezyjny :biggrin: Ja to nazywam strzał techniczny to jest :r2: + :square:

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×