Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

male pytanko dla ludzi ktorzy posiadaja juz swoja kopie najnowszego PESa . jest w tej edycji tryb League ktorego bardzo mi brakowalo w 2013 ? z gory dzieki za odpowiedz :) moja kopia nadejdzie dopiero w poniedzialek niestety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak macie ustawione support settings?

Ja na razie podania na 2 kreski, wszystkie wspomagacze na OFF, tam gdzie da się ustawić advance tam mam tak ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pelnej wersji sedzia gwizdze pasywne pozycje spalone, dokladnie tak samo jak w demo. Strasznie to jest irytujace...

Zdarzyla mi sie tez kretynska interwencja bramkarza, ktory sparowal sobie strzal do bramki, zamiast do boku. Tyle obserwacji na szybko, po kilku meczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo:) czuc strzaly tak jak w demie ? czy zmienili na minus, slyszalem ze  wersja finalna odbiega od dema prawda ? gralem w Demko  i jestem mega zadowolony ale caly czas zastanawiam sie nad zakupem pro evo ,duzo negatywnych opinii pojawia sie z dniem dzisiejszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauwazylem duzo negatywow . tempo gry jest takie same , a tego sie wszyscy obawiali , moim zdaniem gra jest warta kupna , napewno w fife tak nie pograsz jak w pes  pes ma lepszy gameplay , swietne animacje i niezla grafike , najbardziej mi sie podobaja parady bramkarzy i ogladanie powtorek :) jest to gra w ktora chce sie ciagle grac przynajmniej tak jest w moim przypadku :) to tylko gra ma prawo miec bledy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moc strzalow  jest ok? W demo petardy z dystansu idealne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grales w demo ??? jest tak samo


chodzi o strzaly oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w demo , tak jest tak samo , ciezko strzelic bramke z dystansu bynajmniej mi , duzo trzeba rozgrywac pilke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem jest wymagajacy ale to uroki PRO EVO ,wiem kolego trudno wypracowac sytuacje do oddania dobrego strzalu z dalszej odleglosci ale chodzi mi o sile strzalow w finalnej wersji sa petardy,tak ja w demie  swietne mocne strzaly a nie balonowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj bardzo długo i ani pro ani fifa nie jest idealna ale trzeba do tego przywyknąć pro to rozgrywanie mało dynamiczne fifa znowu dynamiczne ale żadna nie jest z nich idealna po prostu w pro evo trzeba dłużej pograć tak jak z muzyką to co szybko wchodzi szybko i wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michaliskox: Tej ligi mistrzów online w końcu niema tak? bo nic nieodpisałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery sa nieczynne wiec niemam jak sprawdzic :)

Aha ok dzięki za szybkie info. Kurde zazdroszczę że już możesz pykać choć jak niema tego online to w sumie idzie jeszcze wytrzymać :)

Teraz tylko czekać na jakiś mocarny patch o Paula i można zaczynać grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz to tak spokojnie nie grając żadnego meczu online? Oby tak było bo też mam smaka na coś innego :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozne sa opinie o najnowszej odslonie, duzo bledow  pisza na forach ,wyjda latki bedzie wporzo no chyba ze zleja temat,demo miodne naprawde ale co do pelnej to nie gralem nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem online to tylko dodatek , offline tez mozna sie swietnie bawic :)

 no ja przewaznie tylko offline gram :) online to tylko dodatek zeby popykac ze znajomymi itp . Ale swietnie ze mozna w koncu lige normalnie zagrac . brakowalo mi tego w poprzednim PESie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×