Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Waszym zdaniem warto zastanowić się nad używaną, gołą wersją vity za 600 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej poczekał. Podobno wczoraj za 150 € była na niemieckim amazonie vita + Little Big Planet, czyli coś nieco ponad 600 złotych.

Jeśli chodzi o używane to cena 600 za gołą jest przyzwoita, choć ja raczej szukałbym aukcji na allegro typu vita + karta 16 GB za około 700. Karty są drogie, a czasami da się upolować fajne zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę sprawdzić jedną ofertę, cena dobra, tylko muszę się upewnić, czy nie powystawowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sory że w tym temacie ale nigdy nie miałem przenośnej konsolki i tak się zastanawiam czy warto kupić vite gdy się nie miało psp? Czy na początek przygody z przenośną konolką nie warto ograć gier na psp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w dzisiejszych czasach Psp może cię trochę zawieść , natomiat Vita z kolei jest dwa razy droższa , a gry nawet kilka razy , przy czym Psp można bardzo łatwo przerobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sory że w tym temacie ale nigdy nie miałem przenośnej konsolki i tak się zastanawiam czy warto kupić vite gdy się nie miało psp? Czy na początek przygody z przenośną konolką nie warto ograć gier na psp?

Na vicie mozesz zagrac w 90% gier z PSP wiec wybor na te chwile prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vicie mozesz zagrac w 90% gier z PSP wiec wybor na te chwile prosty.

Czyli gry na vite są na takim samym nośniku co te z psp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierasz je z PSS, większość jest kompatybilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gry na vite są na takim samym nośniku co te z psp?

Nie maja nosnika, pobierasz je z PSN i masz na zawsze na swoim koncie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w naszym pięknie zacofanym kraju nie dostaniesz dostawki która umożliwia odpalanie gier z psp ( czyt. na tych UMD )...ale w Japonii jest coś takiego...dlatego tam mało kto kupuje gry z psp via pss...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć jakimś linkiem albo obrazkiem, jestem ciekaw jak to się prezentuje :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś wklejałem XD jakiś rok temu xD ogólnie to wyglądało tak że dostawało się taką dostawkę i podłączało pod to wejście od spodu PSV i cały ten czytnik zajmował 3/4 tylnego panelu dotykowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wklej jeszcze raz , bo też bym zobaczył , a szukałem i nie mogłem znaleźć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RtvEuroAgd w e-sklepie ma sporo promocji do poniedziałku włącznie;

Zestaw Vita 3G + 8Gb + Killzone Najemnik przeceniono z 899 na 777zł

dodatkowo jak ktoś ma konto na e-sklepie to niedawno wrzucano na nie sporo kodów rabatowych i promocje można łączyć, kod na dział konsolę wynosi 30zł, w/w zestaw można wyrwać więc za 747zł a to chyba całkiem ciekawa oferta.

Ja właśnie zamówiłem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W neonecie w nowej gazetce jest za 799 vita z kartą 16 gb i kodem na 8 gier . W saturnie od jakiegoś czasu stoi za 699 z kartą 4 gb i jedną grą do wyboru . Sam się zastanawiam nad zakupem , ale liczę że wyjdzie w końcu nowy model , który wtedy już na pewno zakupię . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są konsole tylko z WiFi, są więc z założenia tańsze od wersji 3G, o ile ktoś nie planuje korzystać z karty SIM to faktycznie też niezłe oferty, dodam tylko że ta wersja z 8 grami jest też w Euro (klik) i niestety nie są to zbyt wyszukane pozycje, kod na ich pobranie można na allegro wyrwać już za 30-50zł więc nawet doliczając to do oferty o której wspomniałem i tak będę do przodu o kilka złociszy :pardon:

 

Tak czy siak, kto akurat szuka czegoś to niech zajrzy na stronkę Euro, do poniedziałku są świąteczne zniżki w e-sklepie :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat bardziej zależałoby na karcie , w saturnie są 4gb , a za 16 trzeba dać minimum 130 zł na allegro . 3g dla mnie zbędne , ale tak jak mówiłem póki co czekam na jakiegoś slima czy coś . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Empik w Cz-wie jest przecena na akcesoria do Vity i za 32Gb kartę dałem 120PLN, normalna cena była 149 :yes: Braciak jak kupował to załapał się nawet na opcję 50% i za 32Gb płacił 75 zeta. Wszyscy omijają Empik bo drogo a tymczasem pod latarnią najciemniej :pardon:

anata4a4.jpg

No i to że coś jest ważne dla Ciebie nie oznacza wcale że będzie istotne dla innych. Mój post jest czysto informacyjny, każdy i tak zrobi jak zechce. Nie kumam po co ta polemika ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Empiku nadal widziałem leżakujące karty 32Gb za 149PLN. Jak ktoś nosi się z zamiarem zakupu pamięci do Vity to sugeruję zrobić to właśnie tam :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam Vite :biggrin:

Nawiązując do poprzedniego postu o karcie 32Gb, dostępność można sprawdzić tutaj, trzeba podać kod pocztowy i szukać w promieniu max do 100km, na Śląsku pokazuje już tylko Bielsko-Białą i potem najbliżej Katowic to dopiero w Opolu została też jakaś sztuka, kartę z Cz-wy musiał ktoś łyknąć bo wczoraj jeszcze była. Cena jak wspominałem wyżej to 149zł za 32Gb

 

a5aeffb79c66d551.jpg

Ale Empik ma ogólnie teraz przecenę na akcesoria do konsol przenośnych, dzisiaj polazłem tam po etui na konsolę, było w zestawie z innymi pierdołami przecenione z 79zł na 49. Wziąłem w łapy a przy kasie okazało się że cały zestaw kosztuje 29zł. W skład wchodzi sztywne etui, gumowe ubranko ochronne, ładowarka samochodowa, ścierka, folie na przód i tył i smyczka na rękę. Jakość jak najbardziej zadowalająca. Jak ktoś nie ma etui to polecam ten zestaw z empiku bo w MM czy Saturnie najprostsze etui leży za 49zł. Poniżej foto zestawu, gumiak wedle uznania, nie przeszkadza w graniu a mnie oszczędzi zdrowia jak konsolę dorwie jedna z moich Córek;

3e4eja8u.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić, ale w promieniu 100 km ode mnie nie ma. Szkoda, że online nie da się kupić/zamówić do salonu gdzieś w pobliżu miejsca zamieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź miasta w których są karty i daj info na forum czy ktoś by Ci nie kupił i nie przesłał pocztą, wyjdzie dodatkowo 5,5zł na przesyłkę i 4,5zł na browar dla Samarytanina :yes:

 

Jakby w Cz-wie nie zeszły to bym pomógł ale niestety już nie ma :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z koleżanką, może mi kupi w Wawie. Jak nie wypali tutaj zapytam czy ktoś zgodziłby się pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Avansie jest promo na karty:

 

16 gb 79 zł

32 gb 129 zł

 

w internetowym sklepie oczywiście nie ma już, trzeba szukać po salonach.

 

Edit: oczywiście nie ma 32.

Edytowane przez adasiulko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×