Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki opis poproszę, jeżeli to nie problem, dotyczący wrażeń z rozgrywki z t ym gripem okeej✌️za chwil parę oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi.Do mnie dzisiaj dotarł grip.Zamawiany 30.04 w godzinach porannych.Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Dzięki Tomo !!! ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra! Ten uchwyt to miłość od pierwszego włożenia, vity do niego. Pierwsze odczucia jak najbardziej pozytywne, mocowanie w nim konsoli jest proste i intuicyjne, uważam że to jedne z lepiej wydanych pieniędzy, obmacałem w sklepach na śląsku różne uchwyty ale tamte przy tym to jakieś bękarty. Trigger grip leży w łapach wygodnie i pewnie, mam wrażenie że trzymam dualshocka, przesunięcie triggerów w dół i zmiana ich kształtu to super rozwiązanie, mechanizm to zwykłe przedłużki które popychają przyciski L i R w Vicie więc nie ma się co zepsuć czy połamać - proste i solidne rozwiązanie. Plastik jest przyjemny, matowy, sprawia uczucie gumowanego, granie jest dużo przyjemniejsze, nie męczy. Jeśli ktoś ma kasę lub planuje wydać na jakiś noname'owy bubel 50-70zł to lepiej dorzucić siana i odżałować te stówę. Poniżej trochę zdjęć z różnych ujęć dla przekonania nieprzekonanych;

 

20140509_191006.jpg

20140509_191030.jpg

20140509_191055.jpg

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie rozglądam się nad zakupem słuchawek. Na wstępie napisze ze nie jestem jakimś maniakiem dźwięku.

Rozważam zakup

Tych słuchawek

http://allegro.pl/show_item.php?item=4182756755&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Warto czy lepiej poszukać innej firmy?

P. S. Widzę na aukcjach jeszcze takie

http://allegro.pl/ps-vita-sony-sluchawki-ultima-pl-i4200464464.html?source=mlt

Różnią się tylko kolorem czy czymś jeszcze?

 

Również mam te pierwsze i działąją bardzo dobrze. Osoby, z którymi grałem w Najemnika po Sieci stwierdziły również, że na tym headsecie było mnie lepiej słychać, niż na wbudowanym w Vitę mikrofonie. Także bierz bo za taką cenę warto. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też doszedł grip. Po założeniu i krótkim graniu jestem przekonany na 500%, że jest to najlepszy grip do Vity. Kupiony przeze mnie w amazonie jest z gorszego plastiku i mniej ergonomiczny. Idzie "do żyda".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trza tego gripa zamówić. Naprawdę piękna rzecz.. :biggrin:

 

 

 

UPDATE

No i zamówiłem koszt 104,39 PLN :D :D

Edytowane przez Twinskillers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może się orientuje kiedy może zawitać w Polsce PS VIta Slim? Mam dużą kolekcję gier na PSV dzięki PS+ i wypadałoby się za nią w końcu wziąć. A może lepiej kupić obecną wersję konsoli? ( jeśli tak to gdzie mogę nabyć ją najtaniej? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to odświeżona vita wcale nie będzie lepsza od starego modelu, ja na Twoim miejscu w ogóle bym się nie zastanawiał i kupował obecny model.

Można teraz już kupić za śmieszne pieniądze, ostatnio w ulotce neonetu widziałem za 700 zł z kartą 16 gb i mega packiem 8 gier (wersje cyfrowe).

Jeśli jednak i to byłaby dla Ciebie za wysoka cena to poszukaj aukcje na allegro, dużo jest konsol, tylko dobrze czytaj opisy. Ja kupiłem 1 miesięczną konsolę z kartą 4 gb (oczywiście cały komplet) za 500 zł do tego dokupiłem kartę 16 gb za 79 zł w promocji avansu. Dodam, że jak konsola do mnie doszła i ją rozpakowałem to byłem w szoku, po prostu wyglądała jak nowa, czułem się dosłownie jakbym kupił ją w sklepie. Podstawa to poszukać dobrej aukcji od rzetelnego sprzedającego a naprawdę można kupić niedrogo i dobry sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rzecz a cieszy ;)

u9upaqut.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo tylko, że to będzie tylko dla tych co nie mieli PS+ jeszcze- warto o tym wspomnieć  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media dopasowałem ubranko ochronne na Vitę w gripie. Zainteresowanych odsyłam na dział z tabletami 7" :yes: Pasuje idealnie, są sztywne i miekkie, tańsze i droższe, z dodatkowymi kieszonkami lub bez, ja wybrałem najprostsze które ma uchronić przed zarysowaniem Vity od innych klamotów w szufladzie czy gdzieś w transporcie, koszt od 19,99Pln, standardowo jakieś tam fotki poglądowe;

avy3edad.jpg

No i Vita schowana;

vu4uga4e.jpg

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrowiec pasuje jak ulał :yes: . Właśnie zastanawiam się nad sprowadzeniem sobie tego gripa, bo przy dłuższym graniu trzymanie Vity robi się bardzo niewygodne i męczy. Domyślam się, że komfort grania się poprawił, a gripa trzyma się jak dobrej klasy pada.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów, przecież ten grip to profanacja. Kup sobie grip, włóż w pokrowiec i będziesz nosił w plecaku vite wielkośći bloku rysunkowego  :yes:  Jak grasz z 6h non-stop to może być męcząca, ale bez przesady. Też jak dla mnie Vita powinna leżeć jak Vita, a nie jak jakiś konsolowy pad. Dzięki temu masz poczucie, że obcujesz z czymś niezwykłym ;)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeleży, jak leży :P

A tak na serio, to są gracze-gadżeciarze, z czego Sony i reszta producentów produktów okołokonsolowych się cieszy. Dla mnie sprzęt jest do użytkowania, a handheld konkretnie, na krótkie posiedzenia w domu lub poza, więc gripa mi nie brakuje. Też nie widzę sensu w płaceniu niemalże połowy obecnej ceny za akcesoria po to, aby prodkt był komplenty, tj. lepiej leżał w dłoni, nie kurzył się, palcował, czy co tam jeszcze.

 

Ale co tam kto woli, ważne, żeby byli zadowoleni i sprzęt się sprawował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, odpuśćcie sobie głupie komentarze.

Jeżeli komuś jest wygodniej z gripem to niech go używa.

W końcu to jest "osobista" konsola oraz personalne preferencje każdego gracza.

Ja na przykład mam non stop wrażenie że PS Vita mi zaraz wyleci z ręki więc prędzej czy później grip sprawdzę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ale co tam kto woli, ważne, żeby byli zadowoleni i sprzęt się sprawował.

Nie wszyscy tutaj to potrafią zrozumieć, ja często z racji pracy mam 2-3 dniowe wyjazdy i nocuje w hotelach, po tą skarpetkę (czyt: pokrowiec) pojechałem wczoraj właśnie wracając z 2 dniowego szkolenia gdzie pakując torbę rzuciłem Vitę między ciuchy a potem wyjmując ręcznik wyrzuciłem ją na podłogę, wrrr! Nie zawsze po takich spotkaniach/warsztatach/szkoleniach mam ochotę iść i chlać wódę z często przypadkowymi osobami tylko wolę legnąć się w hotelowym wyrku i pograć. Tak jak już pisałem, mam małe dłonie i trzymanie Vity mnie po prostu męczyło, nie potrafiłem pograć dłużej jak godzinkę, grip rozwiązał problem i wydatek 100zł to nie połowa ceny zakupu konsoli jak ktoś tu określił. Pokrowiec do tego kosztował 19zł więc nie kumam po cholerę w tym temacie jest w ogóle toczona dyskusja?

 

Bez żartów, przecież ten grip to profanacja. Kup sobie grip, włóż w pokrowiec i będziesz nosił w plecaku vite wielkośći bloku rysunkowego :yes:

Skoro w dzieciństwie miałeś bloki rysunkowe o przekątnej 7" to w sumie nic dziwnego że poziom Twoich postów lata gdzieś pod dywanem :pardon:Poświęcam czas na znalezienie czegoś fajnego, opisuję tutaj co, gdzie, za ile aby zainteresowane osoby mogły ten czas oszczędzić! Wiele ludzi wykorzystuje te wiedzę i napisze mi to na PW lub w temacie i mam 100% satysfakcji że 3 minuty na sklecenie postu nie było wywalone w błoto. No ale, zawsze jakiś pryszczaty nolajf musi to obśmiać i ciskać swoją miernotą jak gromami jak z nieba. Hello! Nie chcesz gripa, pokrowca? Peace bracie, nie kupuj i po prostu olej ten temat lub część znajdujących się tu postów. Bez odbioru! Koniec tematu!

Wracając z dyskusją na właściwe tory, w Avansie samochodowa ładowarka do Vity nudzi się na półkach za 9,99. Może ktoś zechce skorzystać to polecam!

ru9yjy6y.jpg

PS: Dalsza dyskusja o zasadności używania gripa lub akcesoriów w tym temacie będzie kasowana więc oszczędźcie sobie palców i klawiatury :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Vita da się ładować Power Bankami / bateriami na USB. Sprawdzałem właśnie na Forever o pojemności 9600mah. Wiadomo - trzeba mieć oryginalny kabel USB do PS Vita.

 

ladowarka-przenosna-power-bank-9600-mah-

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avans dziś ogłosił upadłość więc można liczyć na prawdziwe czyszczenie magazynów a nie tylko z nazwy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nas konsumentów to super news, gorzej z pracownikami Avansu :( Sęk w tym że w wielu sklepach nie ma już nic szczególnie ciekawego :) Przynajmniej w tematyce growo-konsolowej, no ale nie tylko tym człowiek żyje. Tak czy siak, część sklepów chyba działała na umowie franczyzowej i tylko zmieni banderę. Sam osobiście w ubiegłym tygodniu widziałem sklep Avans przemianowywany na MediaExperta :yes: Możliwe jednak że to był tylko zbieg okoliczności, uj wie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dopiero co duża część Media Expert przechrzciła się na Avans.

W sumie wygląda że to jakieś podmioty powiązane. 

 

Ale do rzeczy dziś nawet byłem przypadkiem  w jednym Avansie (dopiero teraz sobie uświadomiłem że to niedawno był tam media Expert , bo szukałem Media Expert a był Avans i jak głupi obszedłem wszystkie piętra galerii)

Oczywiście rzuciłem okiem na karty ale tylko była 16 za ok 150 czyli lipa

Gry na PS3 niepoprzeceniane "najlepsze" oferty typu Książe Kaspian za 49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos Avans i ofert na akcesoria do PsVita;

8y7y5e5y.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Apropos Avans i ofert na akcesoria do PsVita;

8y7y5e5y.jpg

tylko nic nie można zamówić przez stronę chciałem te akcesoria przywalic i słuchawki... Widocznie mieszkam w za małej wsi ;)

Tak ze jak ktoś ma blisko awans To prac konsole lub akcesoria.

Edytowane przez Dempsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza tego gripa zamówić. Naprawdę piękna rzecz.. :biggrin:

UPDATE

No i zamówiłem koszt 104,39 PLN :biggrin: :biggrin:

UPDATE

Przyszedł. Jest świetny. Porządnie wykonany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik Częstochowa (Galeria)

VITA + 4Gb + Assasin's Creed - 599

agybe4a8.jpg

 

@down

 

Zżyło się opakowanie, jest bowiem puste, konsola leżakuje zapewne na zapleczu. Ciekawe tylko po jaką cholerę dali zabezpieczenie na pusty karton :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×