Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w łapach chyba wszystkie gripy z allegro. Na Śląsku w sklepach Games4U zmacałem je solidnie i 5zł nie są warte.

Zestawy startowe i inne futerały dedykowane pod Vitę mijają się z celem w sytuacji gdy planujesz gripa. Nie będziesz przecież za każdym razem go ściągał i zakładał.

Na Vitę z gripem doskonale nadają się futerały na 7" tablety. Wybór jest ogromny i z pewnością coś dobierzesz.

A poza tym to ta dyskusja toczy się w złym topicu, tu gadamy o grach, posty za chwilę przyniosę do tematu vita i akcesoria. Tam też są posty o gripie i futerałach.

 

Z tego co się orientuje to już nie ma tych gripów...

 

Z tego co się orientuję to kiepsko się orientujesz ;) Na aukcji gdzie kupiłem ja i kilka osób z forum nadal widnieje info: "More than 10 available / 293 sold" Gość ma 100% pozytywów, no i wysyła do Polski, grip z przesyłką wychodzi koło 110zł w zależności od kursu dolara w danej chwili.

 

BTW: Posty zmigrowały tu gdzie być powinny, o akcesoriach dyskutujemy tutaj. Info odnośnie gripa, futerału itp jest na 5 stronie i kolejnych :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy inwestować w folię ochronną na przedni ekran , czy jednak odpuścić i się nie babrać:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść!

 

No a jakby Cię jednak pokorciło to nie zapomnij jeszcze konsoli uszyć kołdereczki antykurzowej i pilotów od tv powkładać w woreczki śniadaniowe ;)

 

No ale to moje skromne zdanie w sumie, folie mam z jakiegoś zestawu akcesoriów które wyrwałem w empiku po cenie 2 paczek Popularnych. Jak byś się zdecydował to mogę Ci ją za free oddać (wysłać)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiec zakupie vite nówkę wifi za 520zl, futerał 70zł,karta 16gb za 115zł. Widziałem nówkę na promocji w realu vite 3g, wifi plus karta 8g plus killzone najemnik za 800 zł ale raczej odpuszczę bo 3g jest praktycznie zbędne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile czasu potrwa ta promo na karty 16 GB. Pewnie już do 10tego lipca nie wytrzyma :P Ja od listopada '13 cisnę na 4GB i jest ok. Przynajmniej ogrywam jedną grę na raz :P Ale już nie wszystkie gry chcą mi się odpalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy inwestować w folię ochronną na przedni ekran , czy jednak odpuścić i się nie babrać:-)

 

Odpuść!

 

Zgłaszam sprzeciw! ;) Moim zdaniem folia ochronna na ekran to podstawa. Nie ma nic gorszego niż przez przypadek zarysować sobie ekran smartfona/tableta/kieszonsolki. Co prawda obchodzę się z Vitą jak z jajkiem, ale przez wzgląd na bolesne doświadczenia mojej Xperii (z nią też obchodziłem się jak z jajkiem), wolę dmuchać na zimne. Dlatego polecam zabezpieczyć ekran Vity, choćby przez wzgląd na fakt, że można ją jeszcze kiedyś sprzedać bez niepotrzebnych upustów cenowych.  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając dzisiaj Saturna w Poznaniu natrafiłem na zestaw nowej Vity Slim z grą Zwierzaki. Czyli można już dorwać nową Vitę Slim u nas w Polsce (w większych marketach). Cena nawet atrakcyjna.

http://www.saturn.pl/poznan-pestka/konsola-sony-psvita-wi-fi-zwierzaki-voucher-karta-4gb,id-957436

http://www.mediamarkt.pl/poznan-ul-bukowska/konsola-sony-psvita-wi-fi-zwierzaki-voucher-karta-4gb,id-957436

Specyfikacja w ofertach jak na razie jeszcze jest starszej Vity, ale na opakowaniu piszę, że jest to model PCH-2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że wygląda platikowato-tandetowato jak dla mnie szczególnie okolice przycisków i d-pada, na plus zaliczyłbym chyba większe przyciski start i select.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkretne firmy, polecacie? Czy wszystko na jedno kopyto? Folie oczywiście :-)

Bardziej opłacał by się Starter Kit od Sony ale 100zł na pewno nie chcesz wydawać. :)

Najlepiej kup folię od BigBen,na ultimie masz bodajże za 25zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja folie zdjalem szybciej niz zalozylem, strasznie irytujacy dodatek. Wedlug mnie dobry pokrowiec wystarczy, to samo ze smarfonem mam od kilku lat i nigdy nie mialem zarysowanego ekranu itp. wiec nie sadze zeby w vicie sie komus porysowal chyba by trzeba wyczyniac niewiadomo co z ta konsolka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo mieć bez stresowo wychowywane dziecko czy samemu nie dbać o rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia na takie ekrany OLED to rzecz obowiązkowa,bo np.Folia Hori chroni przed upadkiem.

A przecież nie chcecie naprawiać ekranu za 400zł,za porządną ryske czy rozlany ekran ;)

Edytowane przez Krieger616
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie trochę pieprzenie kotka za pomocą mlotka. Moja Córka już dwa razy rozwaliła iPada z czego raz w zajebistym futerale za prawie 150zeta. Jak coś sie ma uszkodzić to nie sadzisz chyba że folijka grubości włosa coś pomoże? Zwykły gadżet dla pedantycznych użytkowników chroniący najwyżej przed mikroryskami które usunie pierwsza lepsza pasta do polerowania ekranów. Takie moje skromne zdanie :pardon:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co w niej ciekawego? Z wysyłką do Polski wychodzi ~ 36,48$ czyli jakieś 15zł drożej niż u kupującego gdzie Gripa wyrwałem ja i jeszcze kilka osób z forum. Do tego mamy przećwiczony temat że Sprzedający Kadaland jest wiarygodny i dość szybko realizuję zlecenia. Przesyłka od niego z Usa szła do mojego zaścianka dokładnie 11 dni, dotarła więc mocno przed czasem podanym w zamówieniu z ebay.

 

Czytasz posty które tu są czy tylko klepiesz co popadnie? Rozumiem że nie trzeba uczyć się na pamięć całego topicu ale ten temat już 2x wykładałem Ci na tacy :pardon: Jakby co to aktualizuje link do ciekawej oferty - zwróć uwagę na koszty wysyłki :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jeden z droższych, w sytuacji gdy planujesz grip zakup takiego pokrowca mija się z celem, nie bedziesz przecież za każdym razem zdejmował uchwytu by skitrać Vitę do tego czegoś :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle debat o dodatkaxh do konsolki ktora sama w sobie jest wygodna bez zadnych gripow itp a wystaczy pokrowiec za 20zl:) Ja proponuje kase wylozyc na karte pamieci i gry bo przy normalnym uzytkowaniu zadne folijki i inne gowna nie sa potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie na kupnem Vity (glownie do remote play z ps4) Orientujecie sie gdzie mozna kupoc nowke najtaniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RtvEuroAgdy wersja WiFi z kartą 4Gb i cyfrowym Assasinem kosztuje 699zł, pokopałbym jednak na Twoim miejscu po wyszukiwarce Empiku bo dwie strony wcześniej wrzucałem fotę identycznego bundla tylko że stówę tańszego :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Zaryzykowalem i kupilem polroczna uzywke 3G w super stanie z 4 grami w pudelkach i karta 4gb za 400zl :) giery pogonie i wyjdzie z 250zl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena gier na vite to jakaś pomyłka, w storze ceny z kosmosu, a na allegro nawet wipeout najtaniej chyba za 60 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×