Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy!!! Dziś rano grałem w Wieśka, zrobiłem przerwę na śniadanie i teraz sejwy nie chcą się wczytać :sad: Gra zatrzymuje się na ekranie wczytywania, znacznik się kręci i tyle :sad:

 

Ha! No nie no =( Jak na zawołanie. Jakieś 3 min temu miałem to samo! Pasek ładownia doszedł tak do 80% i chyba z 10 min czekałem, aż się wczyta do końca. W końcu zakończyłem aplikacje po przez menu. CDPR Why? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! No nie no =( Jak na zawołanie. Jakieś 3 min temu miałem to samo! Pasek ładownia doszedł tak do 80% i chyba z 10 min czekałem, aż się wczyta do końca. W końcu zakończyłem aplikacje po przez menu. CDPR Why? xD

Nom :( W końcu zadziałał sejw sprzed 2 dni... Powoli zaczyna mnie to irytować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio całkiem zabawną sytuację. Nawet nie wiedziałem, że takie coś jest możliwe :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale jesli pojdzie sie do Diablego dolu z calym rozwinietym drzewkiem umiejetnosci to przeciwnicy beda mogli opiszczac brame. Dopiero po zresetowaniu umiejetnosci, wykupieniu skilli zwiazanych z kusza zatrzymuja sie przed brama (sprawdzalem dzisiaj 3 razy i za kazdym razem tak bylo). Co do patcha 1.8 bardzo fajnie, ze zmienili troche grafike mutagenow. Roznia sie one od siebe w zaleznosci czy dodaja 5,7,10%. Dodatkowo szybciej laduje sie okienko loadingu oraz zakladki w ekwipunku. Na minus chyba grafika (dawno nie gralem i wydaje mi sie, ze cos sie pogorszylo)

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cudow nie ma, poprawa plynnosci nie wziela sie znikad. W Novigradzie np mam wrazenie ze mocno pogorszyli oswietlenie. Ale nie zmienia to faktu ze wole tak jak jest teraz niz powazne spadki animacji ktore byly wczesniej.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu zabralem sie za trofke zwiazana z 50HS i znowu to samo. Zabilem okolo 150 przeciwnikow z czego 70 to pewne HS a trofka nadal nie wpadla. Nie wiem czy to przez to,ze uzywam roznych beltow (tepe,rozpryskowe, rozrywajace) oraz broni naostrzonej na kamieniu szlifierskim (raz, tylko 15 minut). Stracilem wiare w te gre :-(

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz robic cos nie tak, ja dzisiaj wbilem tego trofka w jakies 2h na spokojnie. Uzywalem wszystkich beltow jakie mialem w ekwipunku. Na pewno miales drgania ekranu po hs?

Tap tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem, mialem. Juz raz zabieralem sie do tego trofeum (patch 1.7). Pomimo 120-150 pewnych hs trofeum nie wpadlo

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego włącza się logi i ma być na samym końcu trafienie krytyczne, które widzimy na ekranie. Inaczej nie zalicza i tyle w temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wlaczone :-) trafienie krytyczne zaznaczone jest na zolto

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem o co chodzi. U mnie wszystkie trofea wpadaly jak sliwki w kompot. Zostalo mi juz tylko przejscie gry na najwyzszym poziomie trudnosci do platyny bo zrabalem i nie zaczalem od razu :/ rozumiem frustracje bo ten trofik jest czasochlonny

Tap tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez to, że mam włączone zadanie Dorwać Juniora, które mam zbugowane. Może przez to, że mam 36 level. Nie wiem już sam.

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno mieć to znaczenia. Ja to zadanie robiłem po skończeniu gry i miałem też 36 lvl.

Współczuję, bo trofek naprawdę jest upierdliwy. Ja nawet nie liczyłem ile strzałów oddałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno mieć to znaczenia. Ja to zadanie robiłem po skończeniu gry i miałem też 36 lvl.

Współczuję, bo trofek naprawdę jest upierdliwy. Ja nawet nie liczyłem ile strzałów oddałem.

Trofeum nie jest wcale upierdliwe, ludzie sami je takim sobie robią bo uparcie chcą je wbić za jednym podejściem farmiąc w tym samym miejscu. Wbiłem to trofeum bez spiny i farmienia, po prostu za każdym razem jak trafiałem na grupkę bandytów to 1-2 ostatnich przeciwników wykańczałem strzałem w głowę z kuszy po uprzednim użyciu Aksji i odpowiednim ustawieniu się do przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta- logi tryb easy diabelski dół zwykle belty celowanie w czubek głowy plus max odnośnie atrybutów kuszy

Mnie weszło po 180 strzałach z czego 50 miało info na żółto

Żadnych wibracji padem czy ruszania ekranu nie miałem - wbite na 1.05

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeszcze schować miecz przed strzelaniem i dopiero wtedy wyciągnąć kuszę, bo gra wtedy zwiększa obrażenia od kuszy i mając ok 20 lvl mamy przeciwnika na jeden strzał.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie fabuły:

W misji "Dorwać Juniora" warto Skurwiela zabić czy oszczędzić ? Jakie konkretnie te dwa wybory będą miały przełożenie na dalszą grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie fabuły:

W misji "Dorwać Juniora" warto Skurwiela zabić czy oszczędzić ? Jakie konkretnie te dwa wybory będą miały przełożenie na dalszą grę ?

Myślę, że lepiej zabić. Znając konsekwencje obu wyborów (za pierwszym razem go oszczędziłem) wybrałbym żeby go zabić. Ale nie zdradzam, bo efekt później jest całkiem ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno

W którym momencie warto zabrać się za zadanie "Kierunek: Skillege" ? Aktualnie mam 14lvl i kończę misję "Dorwać Juniora"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z nieukończonymi zadaniami pobocznymi w Velen i Novigradzie (mam ich kilka w okolicy 12-14lvl) ? Jak na Skillege nabiję lvla to jak wrócę z powrotem to będzie kupa...


Chyba nie ma na to złotego środka co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bys nie zrobil zawsze predzej czy pozniej osiagniesz za wysoki lvl. A gre i tak skonczysz na poziomie 34-36.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z nieukończonymi zadaniami pobocznymi w Velen i Novigradzie (mam ich kilka w okolicy 12-14lvl) ? Jak na Skillege nabiję lvla to jak wrócę z powrotem to będzie kupa...

Chyba nie ma na to złotego środka co ?

 

Tam się nie jedzie na niewiadomo ile, zrobisz co masz zrobić i będziesz ogólnie kursował między Velen/Novi a Skellige. Ja pojechałem mając chyba 18 i było za łatwo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic na to nie poradzisz, ale na Skellige są poboczne na jeszcze niższych poziomach, 10-12. Będziesz żałował, że nie pojechałeś wcześniej. Jak rozpocząłeś kontrakt na potwora z Okrawków, ale jeszcze go nie pociągnąłeś dalej i nie rozpocząłeś misji Po nitce do kłębka, koniecznie udaj się na Skellige na wyspę Faroe, tam jest quest, który jest dostępny tylko jeśli nie rozpocząłeś tego questa z Lambertem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też trafiłem na Skellige na poziomie 18 i jest bardzo łatwo, ogólnie gra najtrudniejsza nie jest.

Przez przypadek trafiłem do miejsca gdzie był jakiś quest i troll na 26 poziomie, nie miałem problemów z ubiciem go.

Build oparty na runach sprawia że z gra robi się banalna, yrden + igni na większych wrogów, yrden + aard na całą resztę.

 

Jeszcze pytanie jestem gdzieś na półmetku gry czy bliżej końca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×