Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka ostatnich postów podsumowuje jak popierdoczony system levelowania zaimplementowali nam panowie we Wiedźminie, przeszedłem raz i nie mam ochoty wracać do gry, która nie premiuje mnie za eksplorację oraz w beznadziejny sposób dyktuje mi co powinienem robić w jakiej kolejności. Grę ukończyłem mając 34LVL, potem grałem jeszcze swobodnie i samymi szarymi zadaniami których mi trochę zostało, głównie na Skellige właśnie, nie byłem sobie w stanie nabić 35lvl. Za bardzo siedziałem w Velen i robiłem zadania zielone tam, zamiast w odpowiednim momencie pojechać na Skellige.
Nigdzie nie widziałem bardziej poronionego systemu levelowania jak ten we Wiedźminie, totalny niewypał. Dlatego za to, za lipny endgame, za rysowane przerywniki, za absencję, zbyt małe wykorzystanie obecnych postaci, za za tandetnie kolorową grafikę i parę mniejszych lub większych niedogodności ta gra zasługuje na 6/10 w mojej skali. Jest totalnym średniakiem, nie wyobrażam jej sobie jako tytuł tego roku, chyba że w skali zawodów, tam na pewno będzie przodować. EDIT: Zapomniałbym o tych beznadziejnych, nabzdyczonych, metalowych, niekanonicznych pancerzach dla Geralta.
Do gry może wrócę jak nadejdzie NG+, trochę polepszy się sytuacja z endgamem i levelowaniem, chcę przejść na tym najwyższym poziomie, ale już z jako takim swoim ekwipunkiem.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tandetnie kolorowa grafika, pokażesz mi gdzie? Btw. Jak w grze jednoosobowej może być dobry albo słaby endgame? Przecież to nie MMO  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra zasługuje na 6/10 w mojej skali.

 

wiadomo że gusta itp ale twoja ocena (i skala) jest po prostu głupia :). w mojej skali.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivraas

Tak patrzę na Twoje wypowiedzi w kilku tematach i mam prośbę, mógłbyś raz napisać posta o czymś co Ci się podoba? Mam wrażenie, że każda gra Cię po prostu męczy...i sorry, ale tego się nie da czytać, jeszcze kilka wpisów i sam popadnę w głeboką depresję.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam 6/10 w jego skali to moze byc bardzo dobrze nie wiemy jak ocenia inne gry :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie fabuły:

W misji "Dorwać Juniora" warto Skurwiela zabić czy oszczędzić ? Jakie konkretnie te dwa wybory będą miały przełożenie na dalszą grę ?

To ja mam jeszcze pytanie w temacie, dlaczego po zakończeniu zadania "Dorwać juniora" zadanie "Gangi Novigradu" kończy się niepowodzeniem? Szukałem Tasaka w budynku, ale drzwi były zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze pytanie w temacie, dlaczego po zakończeniu zadania "Dorwać juniora" zadanie "Gangi Novigradu" kończy się niepowodzeniem? Szukałem Tasaka w budynku, ale drzwi były zamknięte.

Może szukałeś od złej strony. Do Tasaka wchodzi się przez dziedziniec. A zadanie kończy się niepowodzeniem, ponieważ skoro już znalazłeś Juniora to nie musisz wbijać z mieczem w miejscówki Juniora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra skończona. Pierwszy akt ciągnął się dość długo, bo robiłem misje poboczne, zlecenia wiedźmińskie i pytajniki, ale reszta gry minęła mi strasznie szybko, może nawet za szybko, bo minąłem misję poboczną z wątkiem miłosnym i niestety chyba mnie minęło jakieś zakończenie poboczne. Także pozostaje czekać na NG+. I w związku z tym mam pytanie. Czy w tym trybie będzie się można skupić na fabule i przejść ją w 50 godzin, czy tak jak przy pierwszym przejściu trzeba będzie się bardziej wysilić i oprócz fabuły wszelakie czynności poboczne? Nigdy w takim trybie nie grałem i nie wiem szczerze na co się nastawiać.

Edytowane przez Kowaltheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu, drogie Bravo - długo jeszcze...

Mam misję główną: Ostateczne przygotowania...

Czy to już niemalże koniec mojej przygody?

Czy wbrew pozorom jeszcze trochę zostało?

Nie wiem czy robić resztę "?", czy mam jeszcze czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też trafiłem na Skellige na poziomie 18 i jest bardzo łatwo, ogólnie gra najtrudniejsza nie jest.

Przez przypadek trafiłem do miejsca gdzie był jakiś quest i troll na 26 poziomie, nie miałem problemów z ubiciem go.

Build oparty na runach sprawia że z gra robi się banalna, yrden + igni na większych wrogów, yrden + aard na całą resztę.

 

Jeszcze pytanie jestem gdzieś na półmetku gry czy bliżej końca?

Jeszcze od groma grania przed Tobą. Ledwo dotknąłeś półmetka.

@Ivraas

Tak patrzę na Twoje wypowiedzi w kilku tematach i mam prośbę, mógłbyś raz napisać posta o czymś co Ci się podoba? Mam wrażenie, że każda gra Cię po prostu męczy...i sorry, ale tego się nie da czytać, jeszcze kilka wpisów i sam popadnę w głeboką depresję.

Są ludzie, którzy próbują w różnoraki sposób zabłysnąć. Niektórym wystarcza na to weny, innym nie ;)

Z cyklu, drogie Bravo - długo jeszcze...

Mam misję główną: Ostateczne przygotowania...

Czy to już niemalże koniec mojej przygody?

Czy wbrew pozorom jeszcze trochę zostało?

Nie wiem czy robić resztę "?", czy mam jeszcze czas...

Jeszcze jakieś 11 zadań licząc same główne :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ

 

Widzieliscie odpalam W3 historia aktualizacji na PS4 a tu v. 1.08: Support New Game+

 

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest przygotowanie pod DLC New Game+, czego nie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest przygotowanie pod DLC New Game+, czego nie rozumiesz?

 

Tego, że w/g opisu: Support NG+ to znaczy je już jest NG+ tak?? :P (a nie ze przygotownie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to oznacza, że uaktualnienie wspiera NG+, a inaczej, że przygotowało grę na nadchodzący nowy tryb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Szybkie pytanie. Mam 34lvl, potrzebuje jeszcze jednego. Jakieś 900pkt do nastepnego. Gdzie można przyfarmić szybko exp, jeżeli z pytajnikow zostaly same skarby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ivraas

Tak patrzę na Twoje wypowiedzi w kilku tematach i mam prośbę, mógłbyś raz napisać posta o czymś co Ci się podoba? Mam wrażenie, że każda gra Cię po prostu męczy...i sorry, ale tego się nie da czytać, jeszcze kilka wpisów i sam popadnę w głeboką depresję.

Nic na to nie poradzę, nie mam zamiaru się oszukiwać i lizać po dupie twórców za to że zrobili coś źle, tym bardziej wkurza mnie to że nie wiele trzeba było żeby było dobrze. Od kilku lat nauczyłem się mówić rzeczy niezbyt popularne i nie wszystkim się to podoba, ale ja i inni przynajmniej wiedzą na czym stoją.

wiadomo że gusta itp ale twoja ocena (i skala) jest po prostu głupia :). w mojej skali.

No to... masz problem ;D

Eee tam 6/10 w jego skali to moze byc bardzo dobrze nie wiemy jak ocenia inne gry :)

W mojej skali Wiedźmin jest średniakiem, ale masz rację, różne gry, różne gusta, różne kryteria. Niektórym grom mogę coś wybaczyć innym nie.

Są ludzie, którzy próbują w różnoraki sposób zabłysnąć. Niektórym wystarcza na to weny, innym nie

Chłopie, mam lepsze roboty niż błyszczenie w internecie, wyrażam tylko swoją szczerą opinię, wśród fali zachwytów staram się wypunktować wady Wiedźmina, tak jak ten system levelowania który jest zwyczajnie idiotyczny i ZAPOBIEGA dobrej zabawie.

Tandetnie kolorowa grafika, pokażesz mi gdzie? Btw. Jak w grze jednoosobowej może być dobry albo słaby endgame? Przecież to nie MMO

Wszędzie, kolory traw, apokaliptyczne wschodzy i zachody, okropnie pokolorowali te lokacje, wyraźne kolory miały zapewne zasłonić inne niedogodności graficzne.

No może się źle wyraziłem, ale głównie chodzi o fakt że po skończeniu gry brakuje czegoś do roboty. Zanim się przyzwyczaiłem to po godzinie musiałem sobie robić przerwę, bo myślałem że mi łzy pokój zaleją.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to... masz problem ;D

 

nope. zero problemu. nie obchodzi mnie to zupełnie co myślisz o Wieśku. tak jak i pewnie większości, której levelowanie NIE ZAPOBIEGAŁO dobrej zabawie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Szybkie pytanie. Mam 34lvl, potrzebuje jeszcze jednego. Jakieś 900pkt do nastepnego. Gdzie można przyfarmić szybko exp, jeżeli z pytajnikow zostaly same skarby?

Poczekaj na dodanie Nowej Gry+, wtedy spokojnie dobijesz

 

 

nope. zero problemu. nie obchodzi mnie to zupełnie co myślisz o Wieśku. tak jak i pewnie większości, której levelowanie NIE ZAPOBIEGAŁO dobrej zabawie :).

mnie jedynie co przeszkadza w tym systemie, to to że za mało jest pobocznych zadań powyżej 30 lvl, przez to gra staje się łatwiejsza później i gra przez to szybciej nam mija... nie ma już wyzwań. Końcowi przeciwnicy to kaszka z mleczkiem w porównaniu z potworami w Białym Sadzie.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nope. zero problemu. nie obchodzi mnie to zupełnie co myślisz o Wieśku. tak jak i pewnie większości, której levelowanie NIE ZAPOBIEGAŁO dobrej zabawie :).

Tu jest tylko garstka osób, czytałeś ty kilkuset stronnicowy temat na oficjalnym forum o levelowaniu czy tylko tak piszesz zeby pisac? Przez forum przetoczyła się fala hejtu w związku z tym systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Szybkie pytanie. Mam 34lvl, potrzebuje jeszcze jednego. Jakieś 900pkt do nastepnego. Gdzie można przyfarmić szybko exp, jeżeli z pytajnikow zostaly same skarby?

Przejedź się jeszcze raz po gniazdach potworów. Jeśli zniszczy się gniazdo ale nie zbierze z niego lootu to się odradzają potwory i można z powrotem dostać expa za ubicie i zniszczenie gniazda, ale u mnie respiły się niektóre z tych, z których zabrałem przedmioty więc może u Ciebie też będzie podobnie. To zawsze jakieś 20-70 XP.

Jest też zawsze sprawdzony sposób z cyklopem na 30 levelu na Skellige co się odradza po medytacji. Pn-wsch. głównej wyspy, zaraz przy miejscu mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuu, fala hejtu. musiało być strasznie :). ale chyba za mało strasznie skoro średnie oceny gry niemal wszędzie oscylują w okolicach 9/10. a wady systemu lewelowania widać wystarczająco wcześnie w grze.

 

też mam zastrzeżenia do lewelowania, ale nie przeszkadza mi w tym że się świetnie bawię grając w Wiesława i jest to dla mnie jedna z najlepszych gier ever. na pewno nie robi to z W3 średniej gry, jest to wada ale znośna, wystarczy się tak nie napinać na expa...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra zasługuje na 6/10 w mojej skali. Jest totalnym średniakiem, nie wyobrażam jej sobie jako tytuł tego roku, chyba że w skali zawodów, tam na pewno będzie przodować

 

ginny-weasley-wide-eyes.gif

 

Wiedzialem zeby tu nie wchodzic, ku**a wiedzialem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich postów podsumowuje jak popierdoczony system levelowania zaimplementowali nam panowie we Wiedźminie, przeszedłem raz i nie mam ochoty wracać do gry, która nie premiuje mnie za eksplorację oraz w beznadziejny sposób dyktuje mi co powinienem robić w jakiej kolejności. Grę ukończyłem mając 34LVL, potem grałem jeszcze swobodnie i samymi szarymi zadaniami których mi trochę zostało, głównie na Skellige właśnie, nie byłem sobie w stanie nabić 35lvl. Za bardzo siedziałem w Velen i robiłem zadania zielone tam, zamiast w odpowiednim momencie pojechać na Skellige.

Nigdzie nie widziałem bardziej poronionego systemu levelowania jak ten we Wiedźminie, totalny niewypał. Dlatego za to, za lipny endgame, za rysowane przerywniki, za absencję, zbyt małe wykorzystanie obecnych postaci, za za tandetnie kolorową grafikę i parę mniejszych lub większych niedogodności ta gra zasługuje na 6/10 w mojej skali. Jest totalnym średniakiem, nie wyobrażam jej sobie jako tytuł tego roku, chyba że w skali zawodów, tam na pewno będzie przodować. EDIT: Zapomniałbym o tych beznadziejnych, nabzdyczonych, metalowych, niekanonicznych pancerzach dla Geralta.

Do gry może wrócę jak nadejdzie NG+, trochę polepszy się sytuacja z endgamem i levelowaniem, chcę przejść na tym najwyższym poziomie, ale już z jako takim swoim ekwipunkiem.

 

Wydaje mi się, że chcesz przyciągnąć uwagę i ci się to udało. Mówiąc, że tak dobra gra, jaką jest niewątpliwie Wiedźmin, jest średniakiem, zwróciłeś uwagę wielu osób. Problem jest taki, że to co napisałeś nie ma sensu i znaczenia, bo robisz co innego. Skończyłeś grę i wnioskuję z tego co napisałeś, że wyczyściłeś mapy i zrobiłeś zadania poboczne, a więc poświęciłeś naprawdę sporo czasu na tą grę. Czy tyle czasu poświęca się na "średniaka" ? Może gdybyś miał obsesję na punkcie platynowania, to tak, ale grając normalnie człowiek w średniaka pogra przez stosunkowo krótki czas i sięga po o wiele lepszy tytuł, bo mu szkoda czasu. Nie mów, że jak zaczynasz grę to starasz się ją przejść do końca, bo sprawdziłem sobie Twój profil PSN i dłużej pograłeś tylko w cztery gry, z czego najdłużej w "średniaka" Wiedźmina. Ostatecznie nawet wyraziłeś chęć powrotu do Niego po pewnych poprawkach, czym tylko mnie upewniłeś, że ściemniasz, bo do średniaków już raczej się nie wraca. Coś tutaj kręcisz kolego i chyba specjalnie chcesz być kontrowersyjnym, ewentualnie może masz rozdwojenie jaźni, tego nie wiem. Mówisz jedno, robisz drugie, trudno tutaj o to byś był chociaż trochę wiarygodny...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Szybkie pytanie. Mam 34lvl, potrzebuje jeszcze jednego. Jakieś 900pkt do nastepnego. Gdzie można przyfarmić szybko exp, jeżeli z pytajnikow zostaly same skarby?

 

Jest jeszcze kilka darmowych DLC z misjami.

 

@Ivaraas: Tak zapytam z ciekawości, jaka gra według Ciebie zasługuje na ocenę 10/10?  Czy już taka powstała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×