Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Też odniosłem to wrażenie, dodatkowo takie rzeczy dzieją się już od 1.10


Tu nagrałem śmieszny BUG, który pojawił mi się już na wcześniejszych łatach, jak widać na 1.11 wciąż nieposkromiony. Widać również spadki FPSów w Novigradzie, są one chyba gorsze niż wcześniej. 
Dodatkowo gra przy szybkim galopie zawiesza się żeby doczytać następny kawałek terenu, jakaś masakra, nie jestem przeczulony, grałem w AC Unity przy 15 FPS, ale denerwuje mnie kiedy po łatkach naprawiających wydajność ta wydajność jest gorsza. 
Fakt że na bagnach nie tnie, ale w Novigradzie jest czasami ciężko, a spędzam tam raczej więcej czasu niż pośród bab wodnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy gracie na ps4 ? Ja u siebie zauwazylem poprawe juz od patcha 1.10

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Może coś poprawić wydajność gry robiąc jjakiś porządek z dyskiem twardym? Mam prawie pełny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, ja mam zapełniony do połowy, gra i tak miejscami chodzi jak trup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby uznało trofeum dotyczące ofirskiego rynsztunku muszę go założyć?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wskakuje....mam juki, siodło, klapy, szable, zbroje, rękawice, buty i kusze i trofeum nie wpada...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wskakuje....mam juki, siodło, klapy, szable, zbroje, rękawice, buty i kusze i trofeum nie wpada...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

A spodnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, gaci brak ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze onuce, nie zapomnij o onucach

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, po ulepszeniu miesza w słowo utrwalenie dzieki ktoremu premie za stoly platnerskie i kola szlifierskie pozostaja na stale, ikony nie znikaja mi z ekranu, caly czas mam powiadomienie ulepszone bronie i ulepszona zbroja... mial ktos tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszyscy tak maja co uzyli utrwalenia. Oznacza to, ze ulepszenia ciagle dzialaja. Nie masz sie czym przejmowac. Jesli usuniesz utrwalenie/wymienisz miecz to premie znikna.

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Musisz udac sie do zaklinacza. Wejsc z nim w dialog, wybrac opcje zaklinanie. Nastepnie wybierasz miecz, na ktorym jest utrwalenie i dajesz trojkat

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, po ulepszeniu miesza w słowo utrwalenie dzieki ktoremu premie za stoly platnerskie i kola szlifierskie pozostaja na stale, ikony nie znikaja mi z ekranu, caly czas mam powiadomienie ulepszone bronie i ulepszona zbroja... mial ktos tak?

mozna to utrwalenie usunąć?

Ale po co usuwać? Masz na stałe +25% siły ataku i +25% pancerza, i to jeszcze wtedy kiedy używasz drugiego miecza.

Co do ikonek to można je wyłączyć w ustawieniach HUD - aktywne efekty, tylko wtedy wyłączone są wszystkie i nie idzie sprawdzić np. ile czasu działają jeszcze wypite eliksiry. Powinny być zawsze widoczne w kole wyboru ale przez bug są albo na stałe widoczne lub nie zależnie od ustawienia. Pisałem z supportem na ten temat dwa miesiące temu, ostatnio znowu, i mają to w końcu naprawić. Czekam na tego patcha zanim zacznę dodatek bo granie z 15 ikonami efektów, które zasłaniają 1/3 ekranu jest zbyt wkurzające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, głupie pytanie bo nie pamiętam, czy glify i runy można jakoś łączyć w większe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, głupie pytanie bo nie pamiętam, czy glify i runy można jakoś łączyć w większe ??

 

nie "łączyć" jak np mutageny tylko wytwarzać nowe większe. jak masz schemat na większe i odpowiednie składniki to u kowala możesz je wykonać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie po ostatnim patchu Vesemirowi zniknely pochwy na miecze ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tak jest od patcha 1.10

Wszyscy wiedźmini poza Geraltem nie mają pochwy na miecze.

Edit: Ależ ostatnio mam wysyp bugów. Aż się grać odechciewa. Przez 2 dni grania: 3x wpadłem do dziury z której nie mogłem się wydostać; nie mogłem nurkować chociaż na tym polegał quest; bez końca respawnowały mi się syreny które miałem ubić; postać biegała mi na kolanach w powietrzu i nie mogłem się wspinać ani skakać; a na pożegnanie gra przed chwilą wywaliła mi do pulpitu... Nieźle. Na początku gry starałem się wykonać wszystkie questy, ale to jest nie możliwe, bo nawet jak questa wykonamy i mamy go jako zakończony, to i tak czas czy patch nam go zmieni na nieukończony.

Staram się grę ukończyć przed premierą Black Ops III, ale chyba nie jest mi to pisane.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

Jest możliwość przeniesienia obecną postać na nowa grę tzn. level ,bronie, caly ekwipunek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na PS4. Pisząc pulpit miałem na myśli pulpit konsoli ;-) W ogóle w tą grę jednego dnia gra mi się bardzo dobrze, a innego to błędy się sypią jak z rękawa. Hehe, zupełnie jak z Battlefieldem.

Co do wypalenia do pulpitu, to pierwszy raz mi się to zdarzyło w Wiedźminie.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam na NG+ i poki co zadnych bledow nie zauwazylem. Poza brakiem tych nieszczesnych pochw. A przeciez Wiedzmin tez czlowiek i brak pochwy to powazny problem

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×