Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz ściągnąć dodatek z pss, później zaczynasz nową grę wybierają opcję ng+, wybierasz zapis gry na którym ukończyłeś grę i tyle chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu robić taki plebiscyt w tym momencie jak jeszcze kilka dużych gier wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to gra masz na myśli? Kolejny klon coda, czy bf - fps dla casuali. Nie ma juz bardzo niczego w planie wydawniczym co mogłoby wstrząsnąć branżą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to gra masz na myśli? Kolejny klon coda, czy bf - fps dla casuali. Nie ma juz bardzo niczego w planie wydawniczym co mogłoby wstrząsnąć branżą.

 

Myślę, że tylko F4 może być poważnym konkurentem dla naszego Wieśka,, jeśli chodzi o grę roku i takie plebiscyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nowy Fallout moze namieszac ale Wieska i tak nie pobije. Natomiast gry z konca roku beda nominowane podczas kolejnej edycji gali.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to gra masz na myśli? Kolejny klon coda, czy bf - fps dla casuali. Nie ma juz bardzo niczego w planie wydawniczym co mogłoby wstrząsnąć branżą.

 

Fallout 4, Rise of the Tomb Raider, Star Wars: Battlefront, Call of Duty: Black Ops III, Need for Speed + gry które chyba nie zostały uwzględnione w rankingu czyli Assassin's Creed: Syndicate i Halo 5: Guardians.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sporo bugow ciagle zostalo. Wlasnie uwolnilem jednego kowala z klatki i nie mam mozliwosci z nim zagadac :(

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwolniłem jednego kowala 2x w dwóch różnych miejscach :-P I teraz jest w wiosce dwóch identycznych kowali którzy stoją obok siebie i oferują te same fanty. Ja kupię coś u jednego, to u drugiego także dany przedmiot znika ;-) This is kind of magic :-D

Tak jak wspominałem. Jednego dnia gra się lux, a innego kupa. Jak ostatnio była kupa, to dzisiaj jest lux :-D (Płotki nie biorę pod uwagę, bo każdy tego konia zna)

Edit: właśnie spotkałem wędrownego kupca na skellige który nie chce mi pokazać swoich towarów. Wybieram daną odpowiedź i dalej jestem przy wyborze kwestii. Na mapie nie ma też ikonki, że jest to kupiec :-P

A w środku wioski Ferlund bez końca respawnuje się gościu który ma mi za złe co do jednego questa i chyba po przysięgł, że nie odejdzie do Freji póki mnie nie zabije :-P wystarczy go zabić, a po minucie znowu powróci do nas za światów :-D

Edit2: Świetnie. Musze pogadać z gościem w sprawie zlecenia, ale ten najwyraźniej ma mnie gdzieś. Stoi z ikoną zlecenia, ale X'a by porozmawiać, to nigdzie nie widzę.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie do osób które ukończyły

 

Czy jest gdzieś ukryte jakieś zadanie które pozwala ubić trzecią wiedźmę z lasu która uciekła podczas szabatu na łysej górze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyga

Jest to możliwe w jednym z zakończeń, tym "najgorszym".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w angielskiej wersji językowej przetłumaczono słowa "Dziady" i "guślarz" ?

 I nie. Nie jetem leniwy po prostu nie mogę znaleźć ;)

 

EDIT: Znalazłem. Jakby kogoś interesowało - Forefathers' Eve i Pellar

Potrzebowałem aby wyszukać to:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie już wk%$&a ten turniej w Passiflorze. Normalnie zaraz konsola za okno poleci. Ci ludzie normalnie mają kosmiczne karty!!!

Hahaha, no nie mogę. Czy ich talie składają się z samych szpiegów!?!

Edit: Uff... Spokojnie, już po wszystkim. Dwie pierwsze rozgrywki są niesamowicie trudne przez tych szpiegów, ale pozostałe dwie już były ok. Zdziwiło mnie, że po drugiej rundzie nie można sejwa zrobić. Na szczęście już koniec i wpadły dwa trofea. Za wygrany turniej i za skompletowanie kolekcji kart :-)

Czyli jednak są dla mnie nadzieje na zdobycie platyny. Boje się tylko, że tyle patchy przez moją grę przeszło, że jakimś cudem nie zaliczy mi przejście gry na najwyższym poziomie trudności. Czy komuś się trafił taki problem?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, wy też tak mało mieliście zadań pobocznych w dodatku "Serca z Kamienia"? Ja miałem tylko 3 (nie licząc krótkich poszukiwań), fabułę ukończyłem i żadnych wykrzykników na mapie. Nawet Wiedźmińskich zleceń nie ma. Zostało mi w sumie tylko pytajniki i pomoc dla Zaklinacza.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płotka czasami zachowuje się jak upośledzony koń. Ale na to można przymknąć oko.

 

I Uwielbiam gwinta ;) Mogliby się pokusić w nowym dodatku o dodanie multiplayer i grę w gwinta.

Początkowo gwinta omijałem szerokim łukiem, nawet nie wiedziałem z czym to się je, aż teraz w każdej gospodzie nawet po pare razy z tym samym człowiekiem gram w tego gwinta :)

Wczoraj przed snem chyba godzinę czasu grałem z jakimś kolesiem mało istotnym ;p

Taki multiplayer gwinta byłby idealny dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis obejrzalem napisy koncowe. Moje uklony i gromkie brawa dla autorow gry.

Razem z fabula nadrabialem cala otoczke gry. Pojawiaja sie jakies momenty gdzie nawet nie chcialo mi sie dialogow czytac (zlecenia), ale sama fabula baaardzo dobra, moze to tez kwestia zakonczenia ktore w moim przypadku uwazam za swietne.

Za chwile bede bral sie za dodatek.

Dzwiekowo cos pieknego, a graficznie po ostatni patchu mam wrazenie ze nie tylko plynnosc ulegla poprawie ale i cala jakosc grafiki ulegla ulepszeniu.

Mozna byloby rozpisywac swoje ochy i achy, ale jak dla mnie to najlepsza gra tego roku... tak wiem przed nami dobre premiery... ale takiego klimatu polskiej wsi nie bedzie :) Nigdy nie mialem kontaktu z Wiedzminem (oprocz filmu z Zebrowskim) ale w takim wydaniu to cos wspanialego. Tak powinny wygladac lektury w liceum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj również po raz drugi ukończyłem, tym razem jakoś tak nieświadomie poprowadziłem fabułę że odpaliłem zupełnie inne zakończenie.

 

Ciri zastąpiła Emhyra na stanowisku, ciekawy pomysł no i mogłem obejrzeć trochę Velen zimową porą

 

Przy drugim przejściu rzuciła mi się w oczy jedyna w moim odczuciu wada Wiedzmina, chodzi mianowicie o utrudnione podróżowanie po Skelige. Dla mnie kwintesencją tej gry jest przemierzanie tego świata na koniu i w miarę możliwości starałem się nie korzystać z opcji fast travel ale dymanie po Skelige to jest momentami udręka, do tego dochodzi nieprecyzyjny wskaźnik drogi który wiele razy wyprowadził mnie na manowce więc na wyspach jak tylko mogłem skakałem drogowskazami.

 

Ruszyłem też z dodatkiem, świetnie się zapowiada, jestem ciekaw kim tak naprawdę okaże się pan lusterko bo w chwili obecnej to skojarzyło mi się z diabłem wcielonym :D. No i walki z bossami robią robotę, żadnej nie udało mi się opanować za pierwszym podejściem, a to już spory progres. W ogóle poziom trudności podskoczył bo jadąc na normalu na 37 lvl stado nekerów potrafi mnie zdrowo poharatać.

 

Ogólnie wrażenia jak na razie bardzo pozytywne, dodając do tego cenę to jest zwyczajnie must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie już wk%$&a ten turniej w Passiflorze. Normalnie zaraz konsola za okno poleci. Ci ludzie normalnie mają kosmiczne karty!!!

Hahaha, no nie mogę. Czy ich talie składają się z samych szpiegów!?!

Edit: Uff... Spokojnie, już po wszystkim. Dwie pierwsze rozgrywki są niesamowicie trudne przez tych szpiegów, ale pozostałe dwie już były ok. Zdziwiło mnie, że po drugiej rundzie nie można sejwa zrobić. Na szczęście już koniec i wpadły dwa trofea. Za wygrany turniej i za skompletowanie kolekcji kart :-)

Czyli jednak są dla mnie nadzieje na zdobycie platyny. Boje się tylko, że tyle patchy przez moją grę przeszło, że jakimś cudem nie zaliczy mi przejście gry na najwyższym poziomie trudności. Czy komuś się trafił taki problem?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Mnie strasznie irytowała gra z Sashą, ale wystarczy odpowiednia taktyka i nie jest tak źle. W pierwszych dwóch rundach nie można grać szpiegami, a te co przeciwnik rzuca trzeba zbierać kukiełką i wszystko wykorzystać dopiero w ostatniej rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee głupoty ;) Ja zawsze gram szpiegami w pierwszej rundzie. Ale tez trzeba analizować, bo czasem jest tak, że przeciwnik ma 23 my przez tych szpiegów 3 i on spasuje. wtedy najlepszym rozwiązaniem (w zależności od kart) będzie przebicie do 24 i pas.

 

Ja miałem tak kilkanaście razy, że przeciwnik miał 70 a ja 6 ;) Wtedy biorę oczywiście pass, on ma w talii mniej kart, ja mam dużo więcej oraz silniejsze karty.

 

Dla mnie najważniejsi są szpiedzy, jak mamy szpiegów to i manekin. W ogóle kart pogodowych nie używam, wywaliłem je bo dla mnie są w ogóle nie przydatne ;) Nie używam ich i nigdy nie będę. Bez nich spokojnie wygrywam, ale jak wspomniałem trzeba analizować sytuację i patrzeć co się ma. Bo czasem w talii jest 3 szpiegów od razu, a czasem ani jednego. Wtedy jest trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee głupoty ;) Ja zawsze gram szpiegami w pierwszej rundzie. Ale tez trzeba analizować, bo czasem jest tak, że przeciwnik ma 23 my przez tych szpiegów 3 i on spasuje. wtedy najlepszym rozwiązaniem (w zależności od kart) będzie przebicie do 24 i pas.

 

Ja miałem tak kilkanaście razy, że przeciwnik miał 70 a ja 6 ;) Wtedy biorę oczywiście pass, on ma w talii mniej kart, ja mam dużo więcej oraz silniejsze karty.

 

Dla mnie najważniejsi są szpiedzy, jak mamy szpiegów to i manekin. W ogóle kart pogodowych nie używam, wywaliłem je bo dla mnie są w ogóle nie przydatne ;) Nie używam ich i nigdy nie będę. Bez nich spokojnie wygrywam, ale jak wspomniałem trzeba analizować sytuację i patrzeć co się ma. Bo czasem w talii jest 3 szpiegów od razu, a czasem ani jednego. Wtedy jest trudniej.

 

Problem w tym, że Sasha w talii ma sporo kart z opcja "przywrócenie", więc jeżeli rzucamy szpiegów w pierwszych dwóch rundach, to ona zawsze te karty wykorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow.... "I żyli długo i szczęśliwie" jak genialna misja, nie spodziewałem się tego po wiedźminie. Ogólnie im głębiej wchodzę w ten dodatek tym bardziej jestem zaskoczony w jak ciekawą stronę autorzy poszli z niektórymi misjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, misja fantastyczna, ciężki klimacik i mega !@#$%^& boss na najwyższym poziomie (da się go w ogóle ubić?)... aż musiałem obniżyć, bo bym chyba oszalał :) Dodatek bardziej mi się spodobał od podstawki jeśli chodzi o misję główne, wątek fabularny i ciekawe postacie. Nie mogę się już doczekać tego co nam zaserwują w Krew i Wino. Czekam!

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy będzie wersja Goty, all na płycie czy jako kody. W sumie czy wogole ma wyjść?

Mam nadzieję, ze wydadzą GOTY z wszystkimi dodatkami i na płycie. Chętnie bym przytulił taką edycję na XO i zagrał jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×