Skocz do zawartości
erwines

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy wersja w Europejskim PSS będzie zawierała polskie napisy ?

 

 

Moim zdaniem PL SUB będą na 99%.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera nie wiem czym się jarać kupiłem wszystkie assasiny jakie wyszły ale 3 część była ostatnią,te gry poza 2 częścią(najlepszą zdaniem wielu) są takie same, szkoda pieniędzy:)następna część będzie w kosmosie,miecze świetlne itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć o Call of Duty,Battlefield,GTA i o wielu innych grach.

Ja kupuje Assassina, bo lubię świat,który przedstawia.Skakanie po budynkach,dźganie ludzi,walka na miecze,ulepszanie postaci,rozbudowa miasta.To mnie do Assassyna przyciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Zresztą z gustami się nie dyskutuje.

Ja mam znajomego, który gra tylko i wyłącznie w takie gry, na które nawet bym nie spojrzał bo strata na to czasu i oczu.

Ale nic mi do tego, jego sprawa.


Ale czuję że ACIV bedzie wyśmienite :)

Odliczam godziny do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że w ACIII nie grałem do tej pory i specjalnie mnie ciągnie, to te materiały z BF bardzo mi się podobają. Niby ta sama formuła co wcześniej, ale to można powiedzieć i o GTAV :P. W wypadku Black Flag wszystko wskazuje na to, że nowości i usprawnień będzie na tyle dużo, by faktycznie można było mówić o konkretnym sequelu, a nie kolejnym nabijaczu kasu. No i ten piracki klimat, którego w grach praktycznie nie ma. Szkoda tylko, że graficznie to wygląda jak lekko podrasowana trójka - ciekawe jak będzie z wersją ns current geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo jara klimat tej gry.

Zwłaszcza te sprawy morskie. Uwielbiam wodę.

A tu jest zrobiona fenomenalnie. Coś jak w Just Cause 2.

Niemniej motyw przygody w tej grze zapowiada się jak dla mnie powalająco :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tak samo jak w AC III będzie ostrzeżenie " uwaga będę atakował" czyli znów poziom żałosny :sad:

Edytowane przez daw1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że w ACIII nie grałem do tej pory i specjalnie mnie ciągnie, to te materiały z BF bardzo mi się podobają. Niby ta sama formuła co wcześniej, ale to można powiedzieć i o GTAV :P. W wypadku Black Flag wszystko wskazuje na to, że nowości i usprawnień będzie na tyle dużo, by faktycznie można było mówić o konkretnym sequelu, a nie kolejnym nabijaczu kasu. No i ten piracki klimat, którego w grach praktycznie nie ma. Szkoda tylko, że graficznie to wygląda jak lekko podrasowana trójka - ciekawe jak będzie z wersją ns current geny.

 

Filmik powyżej jest z wersji na Playstation 3, a prezentuje się wręcz obłędnie. 

Dla mnie Assassin to jedna z lepszych serii na tej generacji i będę ogrywać ją z wywieszonym jęzorem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie PS3? Pytam, bo nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia, ale jeśli to prawda, to chyba będzie to kolejny po "dwójce" AC, którego zgarnę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawa wygląda tak, że nie przejdę obojętnie obok tytułów o tematyce pirackiej. Kręcą mnie takie pozycję jak Risen 2/Risen 3, Raven Cry czy chociażby Black Flag a nawet liznięcie klimatu piratów z perspektywy ekonomicznej jak Port Royale 3 :). Chociaż przyznać się muszę, że jedyną styczność miałem tylko z pierwszym Assasynem to piracki świat jaki Assassin's Creed może mi zaoferować, może finalnie być świetną przygodą. Każdy następny materiał z gry tylko mnie w tym potwierdza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim poście wygoglowałem Raven's Cry, bo nawet nie wiedziałem, że takie coś powstaje. Zapowiada się super, w dodatku pod koniec sierpnia projekt trafił pod skrzydła Reality Pump. Mam nadzieję, że wypuszczą na PS3 i X360 (Gamespot i kilka inny stron podają że tak) - właśnie dogrywam dodatek do Two Worlds 2 i trochę żałuję, że nie zaszaleli z bardziej pirackimi klimatami. To tak słowem offtopu ;).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie. Pisałem już tutaj na forum, że w temacie piratów jest jeszcze mnóstwo do pokazania. Nie sądzę by Black Flag był grą idealną dlatego powstają tytuły opowiadające o piratach z innych perspektyw i tego właśnie potrzeba. Odważe się napisać, że Risen 2: Mroczne Wody przetarł pod ten temat szlaki na PS3 zaś Assasyn eksploatuję dalej ten temat i wygląda na to że immersja będzie jeszcze większa (jeśli pojawił się wcześniej jakiś tytuł z klimatem piratów, śmiało mnie poprawić :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie PS3? Pytam, bo nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia, ale jeśli to prawda, to chyba będzie to kolejny po "dwójce" AC, którego zgarnę na premierę.

 

Na końcu powyższego gameplay'u masz napisane, że gra wychodzi TAKŻE NA ... Masz wymienione wszystkie platformy oprócz PS3, dlatego, ponieważ to z niej gameplay ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy AC którego kupię rok po premierze w wersji GoTY za psie pieniądze.

Klimat Karaibów może być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coraz bardziej się przekonuję do tej gry. Hawana wygląda ślicznie (kojarzy się mocno z Uncharted). No i wychodzi na to, że current genowa wersja będzie jednak dopracowana w 100% - bałem się, że oleją ją kosztem portów na PS3 i XOne. Zabrałem się w końcu za AC3, więc do Black Flag będę mógł podejść z czystym sumieniem ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pokopałem, poszukałem, poczytałem i wychodzi na to, że materiały są jednak z PS4 :P Nigdzie do tej pory nie pokazywano, ani nie publikowano gameplayów current genowych. Widziałem też film z porównaniem wersji PS4 i PC - dokładnie ta sama jakość, co na wyżej linkowanych filmach. Na jednym z gameplayów z komentarzem (rozszerzonej wersji tych powyższych) gość z Ubi mówi, że takie efekty zdołali osiągnąć "tylko dzięki technologii nextegenów".

 

Czyli jednak może być różnie - czekam na jakieś konkrety dotyczące wersji PS3. Napis na końcu filmików oczywiście sugeruje co sugeruje, ale... to jednak Ubi :].

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Skull Edition nie będzie w ogóle wydana w Polsce na PS3, ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko złożyć preorder na Amazonie by dostać od razu kod na bonusy Trove of Mystery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w 100% pewnien, że kupuję. Pytanie tylko czy jeszcze na PS3 czy czekać na 4.

Chyba poczekam.... A wy czekacie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się złamałem i jak co roku biorę preorder kosztem cancela zamówienia na Beyond TW. PS4 biorę za dwa lata jak sprzęt okrzepnie na rynku, pojawią się modele pozbawione wad egzemplarzy premierowych.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś info kiedy muve.pl będzie wysyłać paczki? Na ich stronie pisze że premiera 31 a w każdym serwisie 29. Buccaneer Edition zamówione ;) Obym się nie zawiódł na wersji na PS3.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślą 29.11 lub 30.11 (też tam zamówiłem).

Wcześniej raczej nie ma się co spodziewać.

Ale przyznam się bez bicia, że też już przebieram nogami :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×