Skocz do zawartości
erwines

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

To łuku nie będzie ;_; szkoda fajnie sie heady z drzewa się ciskało.

Kup sobie Skyrima jak ci łuku brakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryzys jest. Ludzi nie stać na dobrą broń, to kupują tańsze zamienniki :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpada mi się bardzo podoba i z tego co widac bedzie mozliwosc noszenia kilku sztuk broni (chodzi mi tu o pistolety)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed IV jest w produkcji od lata 2011 roku, nad tytułem pracuje osiem studiów (Montreal, Singapore, Sofia, Annecy, Kiev, Quebec, Bucharest oraz Montpellier). Ponadto na PS4 będzie lepsza grafika (to oczywiste) oraz wykorzystanie bajerów DualShocka 4.

Dużo nowych informacji!: klik

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...poprzednia część w której główna postać była jak pokahontas mnie się nie spodobała...ale jednak Black Flag jednak biorę w ciemno ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny zapewne z Current-Genów, moim zdaniem to trochę dziwny sposób na marketing. Powinni wypuszczać zdjęcia z PC (który jest potwierdzoną platformą docelową) oraz PS4, a nie z ośmioletnich sprzętów.

y2JU1ZGl.jpg

f5euT2ll.jpg

LItIOUwl.jpg

ksRRlFal.jpg

NVj7v8bl.jpg

ci1kYC8l.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Templariusze

Niekoniecznie. Przecież Haytham był Templariuszem, więc ktoś musiał go do tego natchnąć (czy czasem nie jego ojciec?). W zapowiedziach słusznie przewija się rozdarcie Edwarda Kenway'a pomiędzy bractwem Asasynów, Templariuszy, a piratami. Kto wie, czy główny bohater nie okaże się zdrajcą, który z Asasyna stanie się Templariuszem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie Skyrima jak ci łuku brakuje...

W skyrymie mi się nie podobały ale za to w fc 3 były bardzo satysfakcjonujące :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekuje kolejnej dobrej gry o asasynach. Ale przydałyby się jakieś nowości.

Podoba mi się pomysł z Karaibami.. lepiej być nie mogło. Może nawet Krakena przyjdzie nam ubić? Chyba ktoś z Ubisoftu mówił, że pojawią się jakieś elementy nie z tego świata. Ale nie wiem, może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chyba 2 części pojawiła się morska bestia,ale było to tylko Easter Egg

Miałem zajebistą minę jak to przypadkowo odkryłem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze tego AC wezmę na PS3. Dlaczego? Zauważmy że to nie będzie prawdziwy nextgenowy Assasins skoro wychodzi też na currentgeny więc czym oprócz lepszej grafiki będzie się różniła Ps3 wersja od ps4(zauważmy że wielkość świata,i inne bajery muszą być takie same na obu platfromach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś z Ubisoftu mówił, że pojawią się jakieś elementy nie z tego świata. Ale nie wiem, może się mylę.

No mówili właśnie, że nie będzie żadnych motywów fantasy jak w "Piratach z Karaibów". Tylko będzie dorosła historia dla dojrzałego gracza. Więc na krakena bym nie liczył ;) Mają być za to zatopione wraki statków pełne skarbów ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to szkoda. Ale dorosła historia to też dobry wybór. A może nawet lepiej.

W sumie to.. najważniejszy jest świat. Im większy tym lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prośba, jeśli przywołujecie fragmenty fabularne z AC3, to pakujcie wszystko w spoilery, ponieważ niektórzy jeszcze nie grali. Ja sam myślę zagrać dopiero po złożeniu PC, a już przypadkowo dowiedziałem się kilku, chyba dosyć znaczących rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym wersja na ps4 będzie róznić się od ps3? tylko grafiką? czy gra na ps3 będzie jakoś okrojona w porównaniu z grą na nową generacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym więcej może się różnić? Nowej historii Ci nie dadzą.Lepsza grafa i jakieś pierdoły z nowego pada,pewnie coś z tym dotykowym ekranem zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×