Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś doradzić,w  jaki sposób zaliczyć trofeum "rzuć wszystko" (wykonaj uderzenie komety z wysokości 170 metrów)? 

No i jeszcze przydała by mi się pomóc przy trofeum "postaw to gdziekolwiek" (pokonaj 10 przeciwników wysadzając skrzynkę z amunicją) :)

 

Co do pierwszego trofeum ->

 

 

A drugie trofeum wpadnie wraz z postępem,jak będziesz wyzwalał dzielnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budynek, na który wdrapujemy się w ostatniej misji. Po zakończeniu gry wróć na sam szczyt, wybij się jeszcze w górę mocą wideo i sruuuuu na dół kometą. 

 

A przy drugim nie wiem, w czym może być problem. Kiedy przeciwnik będzie obok czerwonej skrzynki z amunicją to w nią po prostu strzel, aby eksplodowała, zabijając drania z DUP.

 

edit.wiecznie drugi ; _ ;

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest na lampie albo w jakimś podziemnym przejściu? Jakiś mały daszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to jest chyba ten dron, który znajduje się na najwyższym budynku w mieście i którego można zdobyć dopiero w ostatniej misji. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to jest chyba ten dron, który znajduje się na najwyższym budynku w mieście i którego można zdobyć dopiero w ostatniej misji. 

nie ma takiego drona , wszystkie mozna zdobyć przed ost,,misja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady przy zdobywaniu trofeów. Trzeba w końcu wbić platynę na jakiejś grze na PS4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w ogóle zejść do 0% kontroli w dzielnicy? W jednej mam 17% i poza tym pościgiem chyba zrobiłem wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w ogóle zejść do 0% kontroli w dzielnicy? W jednej mam 17% i poza tym pościgiem chyba zrobiłem wszystko.

 

Po usunięciu wszystkich kamer, dronów i agentów jest 0% 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że aby zdobyć platyne, trzeba gre przejsc 2 razy, jako dobry i jako zly ?

Tak. W tym przynajmniej raz na poziomie Expert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który jest ekspertem tylko z nazwy. Jedynym problemem było pokonanie głównego bossa i to nie z powodu trudności, a kiepskiej kamery. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie widać różnice  w walce  nie tylko z bosami ale ja nie jestem taki pro gracz jak co niektórzy  z was tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie widać różnice  w walce  nie tylko z bosami ale ja nie jestem taki pro gracz jak co niektórzy  z was tutaj

ja tez nie jestem  , ale po przejsciu na normalnym poziomie , gre na expercie przeszedłem szybciej niz na normalnym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Przed chwilą ukończyłem swój pierwszy tytuł na PS4, po złej stronie. Podtrzymuję swoją opinie im bardziej w głąb lasu tym bardziej mi ta gra siadła, bardzo szybko mi zleciała co działa in plus. Wrócę pouwalniać wszystkie dzielnice ew trochę poczyścić ale żebym drugi raz podszedł z dobrej strony ? Mimo że naprawdę dobry tytuł to nie sądzę żeby mi się chciało brać ją na drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Brakuje mi do platyny jednego trofika, mianowicie kometa z 175m ....gdzie to najlepiej zrobić?

 

Druga kwestia, da się dojść do 5 poziomu dobrej karmy, odblokować wszystko a potem zabijać i niszczyć, dojść do 5 poziomu złej karmy, odblokować umiejętności dla złej karmy i mieć tym samym wszystko?

 

Trzy, kwestia fabularna, która nie daje mi spokoju:

 

Delsin nie mógł wziąć mocy betonu od żołnierza, a mógł tylko od Augustin która została "naturalnie obdarzona". Jednak jak naturalnie? Przecież Ona też tą moc dostała od kogoś, nie miała jej od urodzenia. Chyba, że coś źle zrozumiałem. Ona zaś dała swoją moc żołnierzom DUP"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez strone wczesniej masz filmik jak wykonac to trofeum z kometą...  uzyles szukania czy po prostu napisales na tzw. pale? ;) Cofnij sie na 32 zakladke tematu.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugie pytanie odpowiedź:
Da się mieć w jednym przejściu obie karmy na max, ale pytanie brzmi - po co?
I tak musisz grę przejść dwa razy, dokonać różnych wyborów a mocy wszystkich nie zdobędziesz - zabraknie odłamków. Są wyliczone na wymaksowanie jednej karmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze da sie, wystarczy saveowac przed każdym wyborem. I przed końcem, ale nie wiem czy warto sie tak pierdzielic. Odłamki są nie potrzebne, nie potrzeba wszystkiego wykupywać. Pewnie wiecej czasu zajmie nabicie jeden i drugiej karmy na maksa niż ponowne przejscie gry na niskim :)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na tyle miodna, że przejście jej drugi raz to czysta przyjemność - bynajmniej w moim przypadku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dorwałem grę. Włączyłem, zrobiłem kilka misji i jakoś tak samo wyszło że przyzwyczajony z poprzednich części najpierw górną wyspę wyczyściłem z DOZ i wszystkich znajdziek.

Teraz muszę nadrobić fabułę bo nie mam czego zbierać.

Co do trudności, łatwiejsza niż InFamous 2. Gram na najwyższym poziomie.

Wystarczy obczaić sobie system na wrogów i używać rakiet / shotguna.

Dubbing... cisnąłem po nim na początku ale jest ok.

W dzień gram po angielsku bo córka podpatruje a czasem lecą słowa których jeszcze nie powinna znać. ;-)

Wrogowie mają od początku zdolności. Trochę to urozmaica.

Audio - źle zmiksowane pod kino domowe/amplituner. Wiem, można ustawić w opcjach ale przejścia między głośnikami są zbyt widoczne. Trochę to drażni. Na słuchawkach jest ok.

Podsumowując, stara gra w nowej oprawie wizualnej bo chyba nawet silnik ten sam.

Mi seria podeszła więc mam kotleta ze świeżą surówką i frytkami. Mniam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Second SOn, Second Sron!! ... First Son K*rwa!!!

...Sly jest w tej grze wszechobecny na co od razu córk ami zwróciła uwagę :D

Dzwonek w telefonie, graffiti na ścianach, loga na sklepach itp. itd. :D

Nie skończłem gry ale ciekaw jestem czy Delsin będzie miał go w którymś momencie na kurtce (do wyboru). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pierwsza platyna wbita ;D Świetnie się przy tej grze bawiłem, polecam każdemu. 

A kto zainteresowany kupnem zapraszam do odpowiedniego działu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×