Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

4Og7sdk.jpg

 

c4rol0Y.jpg

 

a4UGn3F.jpg

 

kvDNs0r.jpg

 

WOW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sucker Punch zgłasza swoją obecność na Gamescom.

8WoNL0l.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że nie zdążą na premierę konsoli. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie, premiera w lutym.

infamous-second-son-21.08.13_05_175vh.jpinfamous-second-son-21.08.13_03_175vh.jpinfamous-second-son-21.08.13_02_175vh.jpinfamous-second-son-21.08.13_01_175vh.jp

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufDfRZZ.png

Screen_Shot_2013_08_29_at_4_39_03_PM.png

 

 

BS3Hi3yCUAA_Jo7.jpg

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ibt6JJeIpnHDXz.gif

 

ibuFuF5nuPbVKL.gif

 

ixXwJPpcgY594.gif

 

iCh3A88Vmg937.gif

 

Tak wygląda gra z otwartym światem na PS4. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że mocą głównego bohatera jest kradzież mocy innym. To może być genialny pomysł, np. dodatkowe moce za misje poboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wygląda :O Pomyśleć co stworzy na tym sprzęcie za kilka lat Naughty Dog ,albo Quantic Dream... :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bomba, zwłaszcza czapka bo opakowanie to już nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie średnio, myślałem, że nowa generacja będzie wejściem smoka, a jest wejściem kurczaczka :) ale wiadomo troche czasu i deweloperzy rozkręca się i z drugiej strony to sprzęt za 1800zł a nie 5tyś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wygląda :ohmy: Pomyśleć co stworzy na tym sprzęcie za kilka lat Naughty Dog ,albo Quantic Dream... :ohmy:

grafika jak z gier sprzed 5 lat z pc, bardzo słaby światłocień, widać że goście skupiali się na efektach - dym - ogień, blur - głębia ostrości charakterystyczna dla lustrzanek, no i efekty cząsteczkowe - gdy coś rozwalamy. A poza tym grafika w tej grze jest zupełnie zwyczajna, i nie wygląda to jak next gen, nie podobają mi się zupełnie animacje tego typa, I jeszcze jedna rzecz która dyskwalifikuje ten tytuł - MTV bohater i jego szmaty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i sprzed 10lat. Co z tego, skoro i tak na PC się w tą grę nie zagra. Wolę jednak iNFamous niż symulator farmy, to jest dopiero hit, dla którego warto inwestować w PC!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i sprzed 10lat. Co z tego, skoro i tak na PC się w tą grę nie zagra. Wolę jednak iNFamous niż symulator farmy, to jest dopiero hit, dla którego warto inwestować w PC!

Poniekąd trafiasz w sedno posiadania konsoli. My przynajmniej nie musimy tworzyć petycji o wydanie The Last of US na PC... Tak, widziałem taką, he he. Trzeba się pogodzić z tym, że nawet na starcie generacji PC deklasuje konsolę, jednak to my dostajemy najlepsze gry, które w najlepszym przypadku są później port'owane na PC. Ponad to PC=/=PC, a PS4=PS4, wiem, że gry wyglądają dobrze i będą wyglądać jeszcze lepiej z czasem.

 

A co do samego InFamous, przeszedłem obie części, jednak to jest pierwsza część, która faktycznie zapowiada się na grę, która mógłbym kupić, a nie dostać w PS+ lub po ataku hacker'ów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i sprzed 10lat. Co z tego, skoro i tak na PC się w tą grę nie zagra. Wolę jednak iNFamous niż symulator farmy, to jest dopiero hit, dla którego warto inwestować w PC!

Oddalbym InFamous za np. Total War %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... Ta generacja będzie obfitować w tytuły ,o których posiadacze konsol mogli wcześniej pomarzyć. To dlatego ,że PS4 architekturą jest PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać nowego inFAMOUS'a :) Przydałby się jakiś nowy gameplay, najlepiej direct feed. Wie ktoś czy w Polsce można już zamówić pre-order Edycji Specjalnej SS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×