Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze jest poszukac po mniejszych sklepach z grami, dla przykladu ja mam taki w Katowicach na stawowej, kupuje przez allegro ( w tym wypadku za 207 zl bodajze) odbieram wracajac z pracy, no bajer. Wiadomo nie kazdy ma cos pod nosem ale szukac warto, zawsze do przodu o 40-60 zloty na grze.

 

z infamousem zrobie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no...twórcy ledwo gre skończyli a już klepią DLC'eki...to nie wróży aż tak dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś IGN pokaże godzinę zupełnie nowego gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na inFamous złożono więcej preorderów niż na TLoU (dotyczy chyba tylko UK)

http://www.mcvuk.com/news/read/infamous-second-son-pre-orders-higher-than-last-of-us/0129226

 

Sony has revealed that  Infamous: Second Son has more pre-orders than last year’s blockbuster The Last of Us had at the same point prior to launch.

The upcoming super hero title is Sony’s first big PlayStation 4 game of 2014, and the publisher is putting a lot of money behind promoting the game. Second Son will see a multi-million pound TV and video on demand campaign, as well as a month-long cinema push.

“We have high expectations for Infamous: Second Son and are excited by the level of pre-orders which are exceeding that of The Last of Us at this point in the run up to its launch,” said SCE UK product manager Josh Walker.

“We can already see it benefitting from the goodwill and of buzz surrounding the PlayStation 4 and expect Second Son to be the biggest game in the Infamous series to date.”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-godzinny gameplay:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli jesteś przystojni, inteligentny i kochasz gry wideo, to na pewno zagrasz w inFamous SS. :)

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość krytyczny jeśli chodzi o gry ale żeby powiedzieć że to by na ps3 poszło to trza nieźle ćpać. To jedyny sandbox o którym można bez ogródek powiedzieć że to nextgen. Teraz jeśli to co widzimy porównamy z watch_dogs to jak gó... i czekolada(chodzi o prawdę) bo co by nie mówić o oprawie to trochę martwi jedna rzecz a mianowicie czy w tej grze można zginąć? Bo widzę walą do niego wszystkim co jest możliwe a bohater sobie dalej chadza i jest zadowolony z siebie. Gdzieś już była opinia że strasznie trudno zginąć w tej grze jeśli to prawda to jest to dość spory minus. Ale oprawa to pace lizać ta gra pokazuje watch_dogsowi w kwestii oprawy że powinien spierd... do kąta i tam siedzieć i nawet się nie pokazywać tylko ten niezniszczalny bohater strasznie niepokoi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie inFAMOUS z tego co widzę na filmikach jest dość sterylny, są owszem dodatki, kwiatki, smieci, banery itd co pokazują detale świata, jednak sam świat jest dla mnie sterylny, mało przechodniów, malo samochodów... ot troszeczke moim zdaniem pustka, wiem, że nie jest to GTA ale mimo wszystko chciałbym więcej NPC ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz gry był na niskim poziomie trudności, aby widz mógł zobaczyć czystą frajdę, a gracz nie musiał się zastanawiać specialnie nad taktyką itd... także jak się go zmieni na odpowiednio wysoki nie powinno być za łatwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry gameplay, koleś wie jak należy grać w inFamous, warto obejrzeć.


 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że to jakiś pro gamer. Wygląda to obłędnie. Sucker Punch nie mają się czego wstydzić. Tak sobie wyobrażałem gry na ps4. Ilość detali powala.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grze brakuje ze tak powiem fiknięcia.. Strzelanie wypada nijako(w porównaniu z infamous 2),samo zbieranie mocy z neonów (jakieś kpiny), zbyt kolorowo. Grafika cieszy oko, klimat z prezentowanych filmików bardzo slaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę kilku minut gameplayów wytrwać, zapowiada się tak bardzo nuuuudno (kolejna od Sony wydmuszka graficzna nie oferująca nic w warstwie gameplayowej, po Killzone SF, następne w kolejce The Order?), i jeszcze te szczeniacko-hamerykańsko-szpanersko-czaderskie-nastoletnie klimaty, od których mam ochotę puścić pawia. Ech, zamiast inwestować w naprawdę ciekawe marki, znowu pójście na łatwiznę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym wolał nowe IP. Gdy zapowiedzieli Infamousa to wręcz byłem lekko zawiedziony Co prawda ograłem 2 poprzednie części i bardzo dobrze się z nimi bawiłem to jednak liczyłem zanim ogłosili co robią że to będzie całkowicie nowa marka. Ale nie zmienia to postaci rzeczy że jeśli chodzi o oprawę o zaszaleli. Co do strzelania to może jeszcze jest coś w zapasie czego nie pokazują i dopiero po premierze każdy odkryje nowe moce. Proste gdybym miał ps4  to przy tej posusze  Infamous nie pozostawiałby wątpliwości że trza by brać na premierę. W tą serię się po prostu zawsze przyjemnie grało i jest mało prawdopodobne żeby coś tu nie zagrało. Mnie tylko niepokoi ten poziom trudności bo już parę opinii było że jest za łatwo i wręcz niemożna zginąć oby to było spowodowane łatwym poziomym trudności który zaimplementowali branżowym dziennikarzom którzy mieli już sposobność zagrać.

 

Edit: Jeśli nie leją wody to o nowe moce można być spokojnym i jest w zasadzie tak jak myślałem że po premierze każdy odkryje coś nowego. Jest to w zasadzie pierwsza gra której lekko zazdroszczę posiadaczom PS4

 http://www.pssite.com/news-31627-dym_i_neon_to_nie_jedyne_moce_delsina.html

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie poziom ps3, slabo to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Z kolei taką fizykę otoczenia udźwignąłby spokojnie nawet GameBoy. Kolejny fail roku. Na PS4 nie ma w co grać!!11

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na kalkulatorze liczby mają więcej poligonów , a tak na serio to jest możliwość dorwania Infamousa na 3 dni przed premierą, dla tych co mają możliwość odbioru osobistego w Katowicach lub Sosnowcu, jeżeli zdecydujecie się na wysyłkę to gra powinna być  19. Zerknijcie na aukcje : Games4you na allegro

Edytowane przez kukmuken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche specyficzna seria jak i sama 3-cia odsłona. Już mówie dlaczego, mianowicie miasto ciemiężone przez DUP, wszedzie kamery, milicja, zastraszeni obywatele. A tymczasem nikogo na ulicach, jeden samochód czasem przejedzie, miasto ogólnie wym,arłe i nic oprócz milicjantów tam nie ma, a oglądałem chyba wszystkie możliwe gameplaye. Być moze w nocy jest taka posucha, a w dzień coś ulicami chodzi i jeździ. Póki co wyglada bardzo dobrze wizualnie, tylko mała ilość możliwości skorzystania z dobrodziejstw gatunku sandbox, mamy tylko walke i latanie z dachu na dach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnia ocen bedzie 8/10 niestety nie czuć klimatu w grze przynajmniej na filmikach.... mam nadzieje, że się mylę, ale raczej szału nie będzie a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozczarowujace sa te wszystkie odglosiki .. takie bezplciowe "picium picium" i inne "szelesty" zamiast ostrego dzwieku. Nie czuc tej mocy, chyba ze celowo tak to robia, aby potem zaskoczyc graczy w wersji finalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuca się trochę w oczy brak cieni, ale widać też, że misja jest rozgrywana w innej porze dnia; inne oświetlenie.

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×