Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie zastanawiam :) absurd:) a myslalem, ze takie absurdy tylko w cebulandii a tutaj tez sie trafilo:)

A co do multi, jak wypada ogrywanie multi ze znajomymi? Mozna sobie normalnie hostowac gry itp? Jakies pokoje cos?:) cwir rozpisz sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozpiszę się bo nie ma nad czym niestety. nie ma hostowania gier, ani nawet tworzenia eventów. wchodzisz do multi, masz różne eventy dodawane przez grę/evo. podana następna trasa, wóz, lista lub kategoria wozów, okrążenia lub A do B i odliczanie czasu do rozpoczęcia eventu. rejestrujesz się do niego, czekasz aż odliczy do zera, potem się synchronizuje lobby (trwa to chwilę), wybierasz furę i jazda. jest wyścig zwykły lub drużynowy (red vs blue). jak chcesz grać ze znajomymi to zapraszasz ich do swojej sesji lub dołączasz do czyjejś, potem lider sesji rejestruje się do jakiegoś eventu i reszcie wyskakuje info że tak zrobił i każdy się musi też zarejestrować do tego eventu zanim się rozpocznie. no i jak wszystko dobrze pójdzie to jedziecie razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc można śmiało brać wersję za 169zł i cieszyć się darmowymi dodatkami jakie wyjdą w przyszłości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc można śmiało brać wersję za 169zł i cieszyć się darmowymi dodatkami jakie wyjdą w przyszłości ?

 

Jeżeli będą darmowe, to tak.

Ta wersja za 169zł jest taka sama pod względem zawartości jak wersja pudełkowa.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wersje pudełkową można spokojnie kupić za 129 wiec czy warto przepłacać na cyfrówce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wersje pudełkową można spokojnie kupić za 129 wiec czy warto przepłacać na cyfrówce :biggrin:

 

mnie cyfrowka wyszla 60zl, nie wiem czy to przeplacenie.. eot!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać multi to najlepiej przejść singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać multi to najlepiej przejść singla?

Jak przejdziesz trochę singla (TOUR), to będzie Tobie łatwiej w multi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra im dłużej gram tym bardziej mi sie nie podoba. Tour to jakas porażka. Przeciwnicy maja Turbo lub nitro. Zal po prostu. Wala w ciebie i jeszcze kare dostajesz. Jedynie warto grac pojedyczy wyscig i to bez przeciwników czasowka albo drift... I jeszcze wiecej sie punktow nabija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Tu gadać za głupoty. Tour jest świetny, widocznie jeździć nie umiesz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tour jest dosc nudny jak w kazdej grze wyscigowej....prawdziwa jazda zaczyna sie online:)Jedyna gra wyscigowa ktora dawala mi satysfakcje w singlu to gt1,2,3,i toca race car:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze zalezy jak kto podchodzi do single. Jednym sie nudzi, innym nie co nie zmienia faktu, ze w kazdej samochodowce single wyglada tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam dwa pytania . 

 

Pożyczyłem grę od kuzyna , dołączyłbym do jakiegoś klubu ( jak Psn będzie działać ) . Ktoś coś proponuje , poleca ?

 

Chcę kupić swoją , najlepiej kolekcjonerską , ale nie mogę się dogadać ze sprzedającym . Na aukcji jest napisane , że polska okładka i instrukcja , ale jak zapytałem czy na pewno , to on nie wie , bo na pudełku nie ma żadnych napisów , ale gra jest po polsku , bo on ma taką samą , ale chyba sprawdzić nie może , czy to jest wydanie z polskiej dystrybucji , wysłał mi jedno zdjęcie , więcej doprosić się nie mogę , http://s2.ifotos.pl/img/DriveClub_wrrpene.jpg, gra ma być bez oznaczeń wiekowych , czy ktoś jest w stanie rozpoznać czy to jest nasza dystrybucja ? Niemcy na przykład mają wywalony wielki biały kwadrat z jakąś cyferką . 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje ze to Czeska wersja jest. Nie mam pojecia czy jezyk bedzie Polski. Powinien byc bo to europa wiec jezyk pl chyba ma ale reki uciac nie dam :D

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze godzinki w DC za mną. Wrażenia mega pozytywnie. Trasy są piękne, fury również a deszcz mrrr :biggrin: Zauważyłem jednak, że lepiej jeździ mi się tymi wolniejszymi samochodami niż z kategorii Hiper. Tam odblokowałem jeden pojazd to 2x więcej poślizgów notuje :biggrin:

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tak mam że nie mam warunków pogodowych w trybie kariery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tak mam że nie mam warunków pogodowych w trybie kariery ?

W trybie kariery nie ma warunków pogodowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jodzio, ja mam tak samo. Jestem za slaby na samochody hiper:):) wolnymi lepiej sie wczuc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi w Tour jak wybieramy samochody wolniejsze to czy przeciwnicy tez jezdza słabszymi? bo te szybkie sa ciezkie do opanowania dla takiego Janusza jak ja :D. Jak wybieram jakies lepsze to w tour nie mam szans wygrac wyscigu ale np jezdzac golfem jest super. Trzymam sie stawki wtedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie kariery nie ma warunków pogodowych

są w drugim DLC dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej grę kupiłem nie dawno i się pytam gdzie podziały się odgłosy silników?? Jest tak strasznie cicho, że muszę grać na automacie bo nie wiem kiedy biegi zmieniać. Też tak macie? Gram na kinie domowym i w Forzie 5 jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×