Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra skusiłem się i kupiłem mimo że upierałem się że nie dam im zarobić za te kłamstwa, ale ok... Jedno spostrzeżenie i jedno pytanie mam. Pierwsza sprawa to taka że ludzie od dźwięku mają coś z uszami, bo jest coś ewidentnie nie halo. Gram na kinie, dźwięk DTS i zastanawiam się gdzie są dźwięki silnika ? Jest mega cicho i mało miodnie do Forzy 5 to tutaj brakujący kanion bym powiedział. Dodatkowo jak wale w coś po lewej lub prawej raczej nie powinienem tego słyszeć w centralnym głośniku ?! Druga lamerka sprawa, jak się włącza photo mode ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

touchpad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie wersje pudelkowa to jakieś dlc musze kupić czy narazie są bezpłatne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno jest bezpłatne (zawody Ignition oraz Photo Finish), drugie już płatne (Redline i Elements)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość proste pytanie ile jest dostępnych samochodów w grze chciał bym pograć z kumplem na dwa pady i tak mnie to ciekawi ile wyboru byśmy mieli. Drugie pyt.czy we dwóch gra się na splocie czy jak w gran turismo jeden ekran? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma split screena w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem tutaj, bo tam się czepiają. Przeczytałem kilka ostatnich stron, z których wynika, że to teraz całkiem dobra ścigałka, która działa w 1080p/30fps, tylko niestety płatne DLC do niej wydają. Tak czy siak biorę jutro zestaw PS 4 z DriveClub. Można będzie grając w DriveClub poczekać, aż wydadzą GT7 i kolejną odsłonę NfS na PS 4, bo na dziś liczącej się konkurencji dla DriveClub brak na tej platformie.

Edytowane przez Generał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale we dwójkę można grać na dwa pady??

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra, ale grafika lepsza Gran Turismo 6 (bardziej fotorealistyczn) niż DC. Poważnie mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra, ale grafika lepsza Gran Turismo 6 (bardziej fotorealistyczn) niż DC. Poważnie mówię.

To brzmi jak nieudolne nabijanie postów... Faktycznie, drzewa w 2d i poszarpane krawędzie w GT są meeeeeeega wypasione:) Te gry dzielą lata świetlne, może po prostu dawno nie odpalałes GT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zmienil wczorajszy patch ?


Co zmienil wczorajszy patch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te kody na McLarena, Ferrari 458, Alfę, itd. które były dostępne w wersji limitowanej, są dostępne po wykupieniu Season Passa?

Czy jednak są one tylko i wyłącznie w formie kodu dla tych co kupili w/w wersję?
Domyślam się, że wersja w Steelbooku to normalna wersje bez żadnych dodatków, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te kody na McLarena, Ferrari 458, Alfę, itd. które były dostępne w wersji limitowanej, są dostępne po wykupieniu Season Passa?

Czy jednak są one tylko i wyłącznie w formie kodu dla tych co kupili w/w wersję?

Domyślam się, że wersja w Steelbooku to normalna wersje bez żadnych dodatków, tak?

Auta z preorderu to są te same co w grze, tylko odblokowane od razu i nie można ich malować. Więc nic nie straciłeś kolego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wydana na starą generacje ma być ładniejsza ? WTF  :laugh:

 

 

Porównanie DC vs GT

 

 

 

 

Aż strach pomyśleć 7

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie DC vs GT

 

 

 

 

Aż strach pomyśleć 7

Ale,że co?

Przyznajesz,że DC zjada GT,bo nie rozumiem w takim razie Twojego wcześniejszego posta,bo jeśli te filmiki mają być potwierdzeniem Twojej teorii to muszę chyba po świętach udać się ponownie do okulisty.

Żeby nie było,gram okazjonalnie w DC i nie jestem specjalnym fanem tej gry,ale twierdzę,że to graficznie w tej chwili czołówka jeśli chodzi o naszą konsolkę.

Edytowane przez unki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to porównanie było robione "na zamówienie" bo realnie DC nie wygląda tak tragicznie jak na tych filmach.

Ktoś tu dobrze pokombinował z obniżeniem jakości grafiki nawet przy 1080p...

Posiadam obie gry - GT6 od premiery i każde poprzednie wydania również i wiem jedno - w GT idealnie wyglądają tylko i wyłącznie auta i odwzorowanie torów - reszta to kosmetyka żeby tylko tory nie były puste (bo w sumie w czasie jazdy zwraca się uwagę na to co dzieje się na torze a nie na trybunach/poboczu) i pewnie z tego założenia wyszli twórcy gry bo w sumie to "symulator jazdy wyścigowej"

DC natomiast to inna "bajka" - czysta arcade'ówka, przy której fizyka jazdy schodzi na drugi plan - tu z racji większych możliwości położono nacisk na grafikę i całe otoczenie auta i toru - i to z powodzeniem bo ta gra ma się podobać wizualnie.

Nikt mi nie wmówi, że GT6 graficznie bije na głowę DC.... no może GT7 to zrobi bo to już będzie na PS4....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Driveclub na PSN. Czy to rozszerzenie co jest za 169 zł to jest pełna wersja gry bo jak wchodzę na pełną wersję to jest napsiane że nie mogę kupić bo już mam PsPlus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. To kupuję. Tylko nie wiem czy już czy poczekać do 23 grudnia. Myślicie, że jest szansa że będzia jako 12 promocja świąteczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. To kupuję. Tylko nie wiem czy już czy poczekać do 23 grudnia. Myślicie, że jest szansa że będzia jako 12 promocja świąteczna?

Zerknij na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×