Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się nieładnie pochwalić :)

To gdzie jest Duszol, na 1? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Alien'a nie wziąć tej gierki. Warto? Jakby mi się spodobało i uparłbym się na te trofea to jak długo powinni mi to zająć by grę wymaksować...???

Platyna trudna nie jest, wrecz powiedzialbym bardzo latwa, ale wymaga naprawde sporej ilosci godzin spedzonych z ta gra. 50 lvl latwo wbic, ale przy dlugich ladowaniach zawodow multi, braku mozliwosci wybrania danego typu zawodow, pozostaje nam dobicie kilku wyroznien poprzez grind danych zawodow/wyscigu.

Takze platyna sama w sobie czasochlonna ale jesli zalezy Ci na zwyklych trofkacg i przezyjesz jesli pozostanie Ci do zdobycia jedno/dwa zlotka oraz platynowy pucharek to na 100% to zrobisz bo jest to prostu banalne i wpada podczas grania.

Swoja droga ta gra jest jedna z tych gier w ktorych w ogole nie patrzysz na trofki bo wpadaja same podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz. Skończę Aliena albo Mordor wezmę się za to.

Ja chialem przeczytac 52 ksiazki w  tym roku, juz kupilem zero, zero, zero i gomorre.

juz przeczytalem 30str i kupilem DC ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę kupić bon do psn za 100 zł. Na pewno nie da się dodać te 4 zł do portfela z karty, tylko min. 20?

Wydaje mi się, że kiedyś na ps3 przelałem parę złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ściągnięciu tych pierwszych 2gb z kawałkiem, gra resztę ściąga w tle tak? Czy w trybie uśpienia też się będzie to ściągało ?:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i nie żałuję grałem dzisiaj do 4 mając cały czas w myśli jeszcze jeden wyścig :-) super grafika a dźwięk to miód na uszy :-) ryk silnika przprzysparza o gęsią skórke.

PS. Czekam na Lexusa LFA :-)

Po ściągnięciu tych pierwszych 2gb z kawałkiem, gra resztę ściąga w tle tak? Czy w trybie uśpienia też się będzie to ściągało ?:p

Tak i trybie uśpienia też się pobiera :-) Edytowane przez kuma0033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę kupić bon do psn za 100 zł. Na pewno nie da się dodać te 4 zł do portfela z karty, tylko min. 20?

Wydaje mi się, że kiedyś na ps3 przelałem parę złotych.

 A nie możesz zwyczajnie zapłacić całości z karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A nie możesz zwyczajnie zapłacić całości z karty?

 

Z kodem PSN 100 zł kupionym na allegro i zniżka 10 zł (kupon allegro) wychodzi 20 zł taniej :) Ja miałem takiego farta że kupiłem PSN 200 na allegro i po zakupie PS Plus na 12 miesięcy zostało mi 5 zł. Dokupiłem PSN 100 i kupiłem DriveClub :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

japońskie DLC w poniedziałek :)

poprawka: nowe tory dostępne od poniedziałku, a DLC od 27 stycznia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest przepiękna. Do ścigałek podchodziłem obojętnie, parę razy włączałem i kończyłem przygodę z grą. DriveClub wciąga, nie można się oderwać od konsoli !!! Model jazdy, przepiękna grafika, widoki, modele samochodów, warunki pogodowe, to tak w skrócie :) Zastanawiałem się nad zakupem tej gry, miałem czekać na wersję Plus, żeby przetestować. Nie żałuję tych 104 zł. Najlepsze wyścigi w jakie grałem i aż korci mnie żeby kupić kierownicę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy jakis klub ktory wezmie pod swoje skrzydla noba ?;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze podoba mi się wszystko oprócz.... samochodów, nigdy nie lubiłem w wyścigówkach śmigać ferarkami, astonami, KTM,Caterham itp, wole Lancery, Imprezy, Skyline itp. Swoją drogą w moim klubie jest jakaś stagnacja, nikt nie gra, mam 35 poziom, w wyzwaniach driftowych czesto jestem na 1 miejscu, jak ktoś potrzebuje zawodnika do klubu to ja chętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny fanowski klip promujący DC

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery tej gry są wciąż w tragicznym stanie, znowu nic nie działa jak włączam grę... Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już klasyk. W weekendy zawsze są serwery przeciążone sporą ilością graczy i serwery niedomagają.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

     Podzielam zdanie, że multi w Driveclub jest nieco lipny z uwagi na kolizyjne wyścigi, najczęściej wygrywa nie ten, który jedzie najlepiej, tylko ten, który rozpycha się najlepiej. Zastosowane w TDU rozwiązanie wyscigów z wyłączeniem kolizji rozwiązywało te sprawe definitywnie. Brak mi też wyścigów międzyklubowych, dawały wiele frajdy. Troche własnie z powodu tego braku wpadłem na pomysł urozmaicenia sobie trybu multi poprzez rzucanie wyzwań wybranym, pojedynczym klubom, takie pojedynki korespondencyjne :) Na początek wybrałem klub naszego forumowego kolegi, ktory niedawno osiągnął niezły wynik /22 miejsce na świecie/ w jednym z eventów touru- Da Hooyaz Kru. Wysłałem do  tego klubu wyzwanie czasowe Lotusem Exige S. Ku mojemu rozczarowaniu po 22 próbach wynik został pobity, jednak moje Punki raźno wzięły się do roboty i odzyskaliśmy prowadzenie. Na tym jednakże urozmaicenie gry się skończyło, gdyż Da Hooyaz Kru, nie wiedzieć czemu, już nie odpowiedzieli udostępniając wyzwanie dla innych klubów, co ostatecznie pogrzebalo mój pomysł. Nie zniechęcam sie jednak i szukam nastepnych, ambitniejszych przeciwników.

    Może tu znajdzie się chętny do takiego pojedynku klub? Czekamy na wyzwania i szukamy przeciwników. Nazwa mojego klubu w załączniku, pozdrawiam.

Nie wiem, jak dodac wiekszy załącznik, więc daje linka do screena.

Zdjęcia

post-48818-0-78486700-1421600330_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, kolejny McLaren... Po co komu kolejne M3,M5,McLaren, Ferrari... Chyba nie doczekamy się ani Lambo, ani Nissana:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie kariery są dostępne warunki pogodowe? Rozegrałem dzisiaj kilkadziesiąt wyścigów, w sumie 50 gwiazdek zdobyłem i ani razu nie jechałem w deszcze, śnieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby umilić wam oczekiwanie na Japonię wrzucam mojego strzała, grafika w tej grze jest nie do opisania momentami.

 

 

B7qS_uGIYAEJPWg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby było większe zróżnicowanie terenu i trochę większy świat było by Perfekto , tutaj właśnie Forza horizon 2 bije na głowę drivePuba ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×