Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy dla kogo Perfecto. Jedni wola zamkniete tory wyscigowe, drudzy jazde po polach i łąkach.

Edytowane przez DAK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, porównywanie forzy z driveclubem jest bez sensu. Myślę że driveclub sporo by stracił na emocjach w wyścigach gdyby był grą z otwartym światem. Dzięki swojej konstrukcji DC wymaga precyzyjniejszej jazdy i większego przyłożenia się do techniki niż FH, grałem w pierwszą część i pamiętam że wystarczyło wsadzić większy silnik i się wszystkich zamiatało. Gdzie w DC potrafię siedzieć 2h nad jednym wyścigiem żeby wbić brakującą gwiazdkę i zejść do wymaganego czasu poprzez poprawienie techniki pokonywania toru, a uczucie kiedy się już uda jest nieporównywalnie większe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Panowie, myślę że jest w tym prawda co piszecie. Ja jeszcze gry nie mam (pod koniec miesiąca powinienem mieć). Poprawli może już niewidzialne ściany i czasami niesprawiedliwy system odejmowania punktów? (system kar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby było większe zróżnicowanie terenu i trochę większy świat było by Perfekto , tutaj właśnie Forza horizon 2 bije na głowę drivePuba ☺

 

Ja jeszcze gry nie mam

 

:yes:  :thumbsup:  :thanks:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, gdzież by ktoś na tym forum oceniał grę nie grając w nią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie temat o The Order... Gra nie wyszła, a po czytaniu wypowiedzi mam wrażenie że większość osób już ją przeszła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już update z nowymi torami oraz poprawkami. zajmuje 3.33 GB

 

New Features:
* Adds a new online game mode: Multiplayer Time Trial
* Adds five new tracks in Japan, offering 11 variants in total:
* Nakasendo, Japan (2 variants)
* Lake Shoji, Japan (2 variants)
* Asagiri Hills Racetrack (3 variants)
* Takahagi Hills (2 variants)
* Goshodaira (2 variants)
Gameplay Improvements:
* Makes changes to AI drafting behaviour, .
* Makes changes to the impact of world collisions whilst driving on a straight, to reduce the amount of drag and speed lost from impact.
* Adds a new option to Event Settings to race without crowd, track infrastructure and corner flags.
* Adds the option to browse and register for Multiplayer events via the Social Hub. 
* Windscreen wiper speeds have been changed.
* A bug with AI car wing mirrors not showing a reflecltion has now been fixed.
* Disables overscan compensation when playing via Remote Play.
* Adds a link to the PlayStation®Store to the DRIVECLUB Home menu.
* Also includes a number of minor bug fixes, performance improvements and usability tweaks.
Photomode Improvements:
* Adds the option to reset damage and remove dirt when taking a photo.
* Adds the option to permanently hide camera movement controls when accessing Photo Mode.
* Players can now access Photo Mode while using a steering wheel via R3.
* Players can now move the camera while OSD is disabled in photo mode.
Add-ons (coming January 27-29):
* Adds support for the Icona Vulcano, coming to PlayStation®Store as a free download later in January.
* Adds support for the Apex Expansion Pack, coming to PlayStation®Store as a premium download later in January.
This Expansion Pack includes the Apex Car Pack and Apex Tour Pack.
* The Apex Car Pack includes 5 new cars: Enzo Ferrari, Caterham R500 Superlight, Chevrolet Corvette ZR1 Centennial Edition, McLaren 650S Coupe, and Jaguar C-X75 Prototype Edition.
* The Apex Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
* Adds support for the Sakura Tour Pack, coming to PlayStation®Store as a premium download later in January.
* The Sakura Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
* Adds support for 2 new livery packs, coming to PlayStation®Store as a premium download later in January. Each Livery Pack contains 5 new livery patterns to customise your cars with.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

Cwirek mnie uprzedził o sekundę.

Jeśli komuś update jeszcze się nie pojawił to niech kliknie na grze Options -> Sprawdź aktualizacje.

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w DriveClub jest sensowny single player (kampania) chce kupić tą wersję PSN za 104 PLN i zastanawiam się czy warto.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, mam nadzieje że zostało poprawione rejestrowanie kilkuosobowej sesji w multi.


Czy w DriveClub jest sensowny single player (kampania) chce kupić tą wersję PSN za 104 PLN i zastanawiam się czy warto.

 

Raczej tak ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest przepiękna. Do ścigałek podchodziłem obojętnie, parę razy włączałem i kończyłem przygodę z grą. DriveClub wciąga, nie można się oderwać od konsoli !!! Model jazdy, przepiękna grafika, widoki, modele samochodów, warunki pogodowe, to tak w skrócie :) Zastanawiałem się nad zakupem tej gry, miałem czekać na wersję Plus, żeby przetestować. Nie żałuję tych 104 zł. Najlepsze wyścigi w jakie grałem i aż korci mnie żeby kupić kierownicę :)

 

Ile Ty masz lat, że ten tytuł to dla Ciebie hit wyścigówek ever? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat, że ten tytuł to dla Ciebie hit wyścigówek ever? 

 

Co się czepiasz gościa? Napisał że to najlepsza samochodówka w jaką grał jak na razie. Może to pierwsza albo druga albo po prostu takie lubi.

Co ma wiek do tego?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się czepiasz gościa? Napisał że to najlepsza samochodówka w jaką grał jak na razie. Może to pierwsza albo druga albo po prostu takie lubi.

Co ma wiek do tego?

Przeczytaj ze zrozumieniem, potem komentuj. Napisał, że do ścigałek podchodził obojętnie, czyli do kilku...Dalej, wystarczy mieć 15-20 lat i grać na czymkolwiek od lat kilku, żeby....albo nie, szkoda klawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny internetowy troll sie obudzil, ktorego posty do tematu wnosza wielkie zero...

Gosciu wyraznie napisal dla NIEGO czyli jest to jego subiektywna opinia i rownie dobrze mogl napisac, ze dla niego najlepsza wyscigowka ever jest micro machines a Tobie nic do tego. Komentujac to pytaniem o jego wiek znizyles sie do poziomu gimbazy a na dokladke komentujesz w co kto gral... Mogl nawet grac we wszystkie gry wyscigowe na przestrzeni ostatnich 25 lat a i tak uznac driveclub najlepsza wyscigowka ever.

Prawda jest taka, ze driveclub bardzo duzo wnosi swiezego do wyscigowek i kazdy ceni ja za cos innego. Dla mnie jest to kapitalny model jazdy. Idealnie wywazenie arcade oraz symulatora nadajace sie na pada. Zadna gra wczesniej mi tego nie zaoferowala.

A co do pytanis czy warto za 104 ziko. Moim zdaniem tak.

Swoja droga, wszedzie napisane, ze patch zajmuje 3,3gb a u mnie jest to 5,87gb.

Edytowane przez mroczas87
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczas@o to samo miałem zapytać.U mnie również pacz waży prawie 6 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ze zrozumieniem, potem komentuj. Napisał, że do ścigałek podchodził obojętnie, czyli do kilku...Dalej, wystarczy mieć 15-20 lat i grać na czymkolwiek od lat kilku, żeby....albo nie, szkoda klawy.

 

To Ty przeczytaj ze zrozumieniem a potem komentuj. Nie będę się przed Tobą tłumaczył, a pytanie o wiek z dupy. Zresztą....  nie chce mi się więcej pisać. Bez odbioru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także kupiłem ta wersje za 104 PLN z myślą żeby czasem sobie pojechać wyścig, ico? I ciężko oderwać się od konsoli! Gra jest po prostu świetna!

Nie jestem maniakiem wyścigów ale powiem niezdecydowanych, że to bardzo dobrze wydane 104 PLN!

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, gdzież by ktoś na tym forum oceniał grę nie grając w nią ;)

wczesniej oceniał konsole i pada ich nie mając ;)

A kiedy Replay?

wkrótce, pewnie przed wersja dla plusowcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiszcie wrażenie z poprawionego modelu zachowań komputerowych przeciwników. Czy juz tak chamsko nie przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI w moim odzczuciu nie zmieniło się zbytnio, natomiast grę UŁATWILI !!!!!

Kary za uderzenia w przeszkody czy otarcia się o barierki są mniejsze i mniej wytracamy predkość.... Ehhhh :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuli tą grę. Opłaca się zamiast hamować teraz to uderzyć w bande. Dzieciaki płakaly że za trudna no i masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×