Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem najtańsze gałki i mega się sprawują. 

Dziś gdy u kumpla grałem (fifa 15) na oryginalnych analogach strasznie  ślizgały mi się palce. Zdecydowanie gałki XO dla mnie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się w sumie zastanawiam. Jak się ma takie pęknięcie do gwarancji? Jest jakiś sens reklamowania tego? 
Jeśli tak to pytanie czy istotny jest kod kreskowy na padzie?  Bo wcześniej odlepiła się folia która miała chronić tamto miejsce przed wycieraniem , a jak już jej nie ma to praktycznie wszystkie napisy już wyparowały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się w sumie zastanawiam. Jak się ma takie pęknięcie do gwarancji? Jest jakiś sens reklamowania tego? 

Jeśli tak to pytanie czy istotny jest kod kreskowy na padzie?  Bo wcześniej odlepiła się folia która miała chronić tamto miejsce przed wycieraniem , a jak już jej nie ma to praktycznie wszystkie napisy już wyparowały 

Chyba mało istotne te kody są,mi na jednym padzie brakowało czterech cyferek i nie było problemu.Jak nie chcesz się bawić w wymienianie gałek na klockowe i cię drapią w kciuki nakładki,to wymieniaj,reklamuj.Do dwóch tygodni pad,powinien do ciebię wrócić.Ja wysłałem dwa,jeden dojechał w piątek a drugi w drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedne i drugie będą "podróbami" z Chin.

W tych pierwszych nie ma zdjęcia.

 

Zobaczymy, co do tych pierwszych, wyslalem pytanie do sprzedajacego w sprawie zdjec.

 

A jesli chodzi o podlaczenie do pc, to wczoraj wlasnie to zrobilem i... to sie nazywaja sterowniki do pc. Jesli chodzi o remote joya, ktorym podlaczalem ds3, to w porownaniu z tym jest jak z maluchem i porsche.Touchpad dziala, moge sie bawic w zmiane swiatelka w lightbarze, wszystkie przyciski chodza, no od razu czuc, ze jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mało istotne te kody są,mi na jednym padzie brakowało czterech cyferek i nie było problemu.Jak nie chcesz się bawić w wymienianie gałek na klockowe i cię drapią w kciuki nakładki,to wymieniaj,reklamuj.Do dwóch tygodni pad,powinien do ciebię wrócić.Ja wysłałem dwa,jeden dojechał w piątek a drugi w drodze.

 

A gdzie taka reklamacje zgłosić? W miejscu zakupu (Euro) czy bezpośrednio u Sony ? Gdzie tam można reklamacje zgłaszać? I jak to wygląda? , Potrzebny jest im jakiś dowód zakupu?  Wystarczy że samego pada im się oddać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie taka reklamacje zgłosić? W miejscu zakupu (Euro) czy bezpośrednio u Sony ? Gdzie tam można reklamacje zgłaszać? I jak to wygląda? , Potrzebny jest im jakiś dowód zakupu? Wystarczy że samego pada im się oddać?

Do tego jest osobny temat.

Dzwonisz na wsparcie techniczne PlayStation.

Tam ci wszystko powiedzą dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel, który posiada gałki z xo, twierdzi, że mają one luz i trzeba je co jakiś czas dociskać. Stwierdził również, że nie sprawdzają się w każdej grze. To prawda, czy trafiły mu się jakieś podróby?

Szczerze mówiąc sam nie wiem co robić z padami. Mam oba z najnowszej serii i ścierają się jak te z pierwszej. Jedynie nie trzeszczą i nie blokują się guziki.

Można reklamować, tyko w końcu gwarancja się skończy i co wtedy?

 

Te nakładki, tak jak wspomniał Sephirot nie są wygodne, do tego rysują pada. 

Najlepsze, że Sony do dziś nie ustosunkowało się do tej wadliwej konstrukcji. Zamierzają wymieniać wszystkim pady w nieskończoność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam galki od Xone (prawdopodobnie podroby bo za 5zl) od kilku miesiecy i wszystko ok. Nie wrocilbym w ogole do oryginalnych nawet jesli by poprawili i nie scieralaby sie. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam galki od Xone (prawdopodobnie podroby bo za 5zl) od kilku miesiecy i wszystko ok. Nie wrocilbym w ogole do oryginalnych nawet jesli by poprawili i nie scieralaby sie. Polecam

 

kupiles je na allegro, czy w jakims innym miejscu? Pamietasz moze ile dales za sztuke/pare?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy można ładować DS4 ładowarką od iphone'a 5s?

Pewnie tak. BTW kilka razy ładowałem nią Vite bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiles je na allegro, czy w jakims innym miejscu? Pamietasz moze ile dales za sztuke/pare?

Kupilem na allegro (ok 5zl/sztuke) Szukalem sprzedawcy ale aukcje szybko ida do archiwum wiec Ci nie podam tego sprzedawcy. Ale podejrzewam ze te za 4.50 teraz(allegro) to takie same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak. BTW kilka razy ładowałem nią Vite bez problemu.

 

Podłączyłem i się ładuje więc spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest standard usb , żeby można było wszystkim ładować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto uszkodził taśmę sygnalowa, orientuje sie ilu pinowa jest? Może pasowałaby któraś od ps3, (tam są chyba 10 pinowe do zasilania, podobnej dlugosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojojojoooooj ktoś tu na siłę wciskał taśmę i pin się starł.

Ja podobnie zrobiłem z touchpadem ale jakoś udało mi się prze prostować miedziane "sreberko" i touchpad działa :P

Jak nikt nie wie to może wieczorem sprawdzę lub na dniach jak mi pad przyjdzie.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości, może przy okazji komuś podpowiem z rozwiązaniem ;).

Mnie pewnie za kilka miesięcy będzie czekala taka wymiana, i chciałbym wiedzieć, ze jak cos pójdzie nie tak, to mam jeszcze jakas furtkę. kiedys musialem wymienic taśmy w laptopie, z roztargnienia zapomniałem odbezpieczyć gniazda, i je uwalilem. Mimo nowych taśm laptop nie przetrwał próby reanimacji opalarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja współczuję ludziom którym już się skończyła gwarancja na pada,a dalej się borykają z usterkami.Sony powinno im wymieniać pady,dopóki nie wydadzą poprawionej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja współczuję ludziom którym już się skończyła gwarancja na pada,a dalej się borykają z usterkami.Sony powinno im wymieniać pady,dopóki nie wydadzą poprawionej wersji :)

Nikomu sie jeszcze nie skończyła... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na akcesoria nie jest przypadkiem bity rok? Czy masz na myśli 2 rok u sprzedawcy? Z drugiej strony nie słyszałem żeby ktoś zgłaszał na forum gwarancję po roku producenta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, wrzesień 2013(jak się mylę, poprawcie) :-)

Listopad ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, która seria Duala jest najnowsza? 221 czy 131? 131 to pady z najnowszego modelu (bundle z Destiny), natomiast ludzie z serwisu otrzymują pady 221. Pozbywają się starych stanów magazynowych? :)

 

131 też się ścierają, więc teksty o poprawionej gumie można sobie między bajki włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

111,121,131 - czarne wersje pada. 131 najnowsza seria.

211,221,231 - kolorystyczne wersje pada inne niż czarne. 231 seria najnowsza.

 

Prawdopodobnie tak to jest. Jeżeli ktoś ma zastrzeżenia chetnie wysłucham ;)

 

Serwis Sony informuje o tym żę DS4 dotartł do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×