Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szwagier wygrał na allegro licytację KLIK DS4, za 64 zł. Działa tylko na kablu i ma wytartą jedną gałkę. Jak przyjedzie poradziłem mu aby dzwonił do SONY i odsyłał na serwis. Dokumentów nie wymagają prawda bo sprzęt mniej niż rok na rynku? Ciekawe czy dadzą nowego :)

Jeżeli nie był rozkręcany i wyrobi się ze zgłoszeniem przed rokiem od premiery to tak, dostanie nowego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, ktorys z kolegow mi doradzic otóz:

Jak pisalem wyzej kolejnego pada szlag trafil, mam zamiar go zareklamowac i nie chce znowu uslyszec odmowy, sprawa wyglada tak,  ze cala praktycznie lewa gałka sie starla, wiec jest to jedna z przyczyn reklamacji, druga natomiast jest taka, ze przycisk R2 całkowicie przestał dzialac, widze ze tam jest taki ala drązek ktory wydaje mi sie ze wyskoczyl i przez to nie dziala, problem w tym ze jakis czas temu poprostu lekko piwko mi sie wylalo i ten przycisk od srodka chyba  sie ukleil no i nie zawsze odskakiwal, dalem mu  WD40 i bylo ok.  Teraz mam dylemat czy reklamowac tylko na gałke czy na R2 tez, tylko obawiam sie ze spece z serwisu moga dopatrzec sie ze WD40 uzywalem, i zarzuca mi ingerencje. Macie jakis pomysł ? zareklamowac na sama gałke? Gorzej jak mi ja wymienia i pada odesla a bez R2 to wiadomo ;]]  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mi powie na ,której ze 108 stron tematu jest opisane jak zareklamować duala to podziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do reklamacji i gwarancji masz osobny temat.

Bierzesz do ręki telefon i dzwonisz na wsparcie techniczne PlayStation.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu starła mi się gumka na prawym analogu - centralnie na środku, więc myślałem żeby oddać na gwarancję jak wymieniają bez problemu na nowe, ale jak się dowiedziałem, że to trwa 2-3 tygodnie to dałem sobie spokój bo nie mam drugiego pada. Dzisiaj przyszły grzybki od XOne i po zamontowaniu różnica jest kolosalna, o wiele wygodniejsze od oryginalnych. Zamawiałem z Chin, 6 sztuk w sumie za 3,85 $ w porównaniu z cenami na Allegro wychodzi chyba z 5-6 razy taniej, tylko przesyłka 2 tygodnie, a różnicy między nimi a tymi z Allegro pewnie nie ma.

 

Gdybym kupił drugiego pada, myślę żeby kupić w przyszłości białego, to wystarczy, że zamienię w tym gałki na te starte oryginalne i wyślę do serwisu na gwarancji żeby wymienili na nowego pada? Nie powinno być problemów, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kurier przywiózł mi nowego pada i właśnie zobaczyłem ze to seria 312. To są najnowsze modele ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu starła mi się gumka na prawym analogu - centralnie na środku, więc myślałem żeby oddać na gwarancję jak wymieniają bez problemu na nowe, ale jak się dowiedziałem, że to trwa 2-3 tygodnie to dałem sobie spokój bo nie mam drugiego pada. Dzisiaj przyszły grzybki od XOne i po zamontowaniu różnica jest kolosalna, o wiele wygodniejsze od oryginalnych. Zamawiałem z Chin, 6 sztuk w sumie za 3,85 $ w porównaniu z cenami na Allegro wychodzi chyba z 5-6 razy taniej, tylko przesyłka 2 tygodnie, a różnicy między nimi a tymi z Allegro pewnie nie ma.

 

Gdybym kupił drugiego pada, myślę żeby kupić w przyszłości białego, to wystarczy, że zamienię w tym gałki na te starte oryginalne i wyślę do serwisu na gwarancji żeby wymienili na nowego pada? Nie powinno być problemów, nie?

Pokaż zdjęcia tych gałek od XONE.

Ps. jeśli serwis wyczai, że rozkręcałeś pada to z wymiany nici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pilna sprawa. Ktore modele ps4 miały w zestawie DS4 ktore maja problemy z gałkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pilna sprawa. Ktore modele ps4 miały w zestawie DS4 ktore maja problemy z gałkami ?

Nie wiem.

 

a wystarczyło zajrzeć 3 strony do tyłu...ale po co  :whistling:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak , ale forum jest po to , żeby zapytać . Czasami odpowiedź rzeczywiście jest na poprzedniej stronie albo drugiej od końca , czasami na trzydziestej , a czasami sto można przejrzeć i nie znaleźć . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze kolega cykor nawet jednej strony nie przejrzal, tylko wylecial od razu z... 'pilną sprawą'.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy się wpisuje w google zapytanie i po spacji pssite...rozwalają mnie pytania typu: Czy ps4 sie grzeje,czy gałki się nadal wycierają,gdzie kupić najtaniej....wszystko jest u wujka gooogle ale większości się nie chce szukać i wpadają na forum z Ynteligentnymi pytaniami,zamiast się postarać i samemu poszukać.Za takie lenistwo powinny być bany na 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu starła mi się gumka na prawym analogu - centralnie na środku, więc myślałem żeby oddać na gwarancję jak wymieniają bez problemu na nowe, ale jak się dowiedziałem, że to trwa 2-3 tygodnie to dałem sobie spokój bo nie mam drugiego pada. Dzisiaj przyszły grzybki od XOne i po zamontowaniu różnica jest kolosalna, o wiele wygodniejsze od oryginalnych. Zamawiałem z Chin, 6 sztuk w sumie za 3,85 $ w porównaniu z cenami na Allegro wychodzi chyba z 5-6 razy taniej, tylko przesyłka 2 tygodnie, a różnicy między nimi a tymi z Allegro pewnie nie ma.

Gdybym kupił drugiego pada, myślę żeby kupić w przyszłości białego, to wystarczy, że zamienię w tym gałki na te starte oryginalne i wyślę do serwisu na gwarancji żeby wymienili na nowego pada? Nie powinno być problemów, nie?

I jak te gałki z Chin? Dasz namiar? Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak te gałki z Chin? Dasz namiar?

Jestem na fonie, jutro zrobię fotkę. Ale ogólnie są OK. Porównywałem ze zdjęciami tutaj od osób, które brały z Allegro i większej rożnicy raczej nie ma. Wyższe i mniejsze od oryginalnych w DS4 ale o niebo wygodniejsze. Zamawiałem na Aliexpress, sporo jest ofert, jak szukałem to patrzyłem tylko na cenę, ilość transakcji i opinie danego sprzedawcy. Wysyłka darmowa przez China Air Mail albo Singapore Post ok. 2 tygodnie ale za to bez VAT (smartfona zamawiałem stamtąd i też bez VAT przyszedł, ale z małymi paczkami prawie na bank poczta polska przepuszcza bez doliczania VAT). Przebitka ceny do Allegro spora a pewnie sprzedawcy na Allegro biorą właśnie stamtąd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas się wreszcie za to zabrać.

Sephi, to twoje? skąd brałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka podróbki są nie do odróżnienia ;)

Jedyne czym się mogą różnić to szerokością "dziurki" i to nie jest powiedziane że oryginały nie będą zbyt luźne. 


Jedne są z Allegro, inne mam z Chin a jeszcze jeden zestaw mam z oryginalnego uszkodzonego pada od xBone który działa normalnie z PC na USB (uszkodzony moduł bezprzewodowy) wylicytowanego na Allegro za 40zł :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephirotT chciałem się zapytać, bo wypełniłem formularz na playstation return suport, to co mi podesłał konsultant na infolinii, i wysłali mi maila, i tam w treści był link a w nim protokuł przekazywania towaru, tylko wydaje mi się że to dotyczy konsoli, bo tam jest instrukcja jak ją pakować itd ... czy mam ten protokół tak samo tam w iluś kopiach dać kurierowi jak przyjedzie? cy olać to, i czy pada mogę dać w folii? 

 

chodzi oto ... https://prd.cycleon.net/unicorn/labels/pdf?id=14307844&iso=pl&hash=c234cf89db684c816b17

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od reklamacji jest osobny temat.

Pada musisz zapakować jakoś (żeby kurier mógł go przyjąć) i przypiąć mu etykietę z QR code - ja wrzuciłem w karton po lalkach córki.

Tą drugą karteczkę (list przewozowy) kurier wypełnia, podpisujesz i zabiera.

Nic nie musisz drukować 4x. Tam pewnie chodziło o wydrukowanie wszystkich 4 stron ;)

Dla ciebie i kuriera istotne są tylko 2 - list przewozowy i etykieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mój pad przestał działać ;( zero reakcji po podłączeniu do ps4 lub pc. Nawet nic się nie świeci. Kabel jest ok, bo sprawdzałem na drugim padzie i działa. Ogólnie kupiłem go używanego i widać, że coś już było w nim grzebane kiedyś... Znacie kogoś kto mógł by zajrzeć do niego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×