Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zmstr masz rację, kolegę poniosło, ale sam przyznam, że ta obudowa kojarzy mi się z Murzynami gangsta. Złote zęby, złote łańcuchy i pad do tego. Jeszcze obudowa do konsoli by się przydała ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna obudowa, wygląda jak z gwiezdnych wojen :-D Przygarnął bym w sumie, tylko te złote przyciski nie pasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe C3PO mógłby tym pograć w sumie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Gdzie za tyle można dostać?

oleole i electro.

Mysle czy kupic juz teraz czy zaczekac z 2tyg. moze beda jakies swiateczne promo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję rady. Otóż kupiłem sobie nakładki na analog, firmy ORB. Zakłada się je na oryginalne gumki na analogach... tylko mi się lewy analog tak zdarł (tzn ta gumka od niego - zwlekałem z zakupem nakladki i taki efekt), że nakladka ORB jest luźna, spada, ślizga się. Myślałem, aby to jakoś wypełnić, np silikonem. Może jakieś inne rady? 

 

 

Jeszcze z ciekawości zapytam. 

 

41hO92-TVtL.jpg

 

A te gripy to mają jakieś specjalne zastosowanie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada wyślij na gwarancję - wymienią bez paragonu.

Niektórzy wolą wyższe analogi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej było zakupic całe analogi z XO są o niebo lepsze a koszt ok. 15 zł  z przesyłką za 2 sztuki...5 minut roboty i wymienione.

Ja mam i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej było zakupic całe analogi z XO są o niebo lepsze a koszt ok. 15 zł z przesyłką za 2 sztuki...5 minut roboty i wymienione.

Ja mam i jestem zadowolony.

Trzeba tam coś lutowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z takich rzeczy wyjmujesz i starą wciskasz nową tylko trzeba uważac na zatraski w padzie bo u mnie dosyć ciasno trzymały od strony touch pada.

Na spokojnie czyli około 5 minut zrobisz to bez problemu.Na necie są filmiki jak i co.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z takich rzeczy wyjmujesz i starą wciskasz nową tylko trzeba uważac na zatraski w padzie bo u mnie dosyć ciasno trzymały od strony touch pada.

Na spokojnie czyli około 5 minut zrobisz to bez problemu.Na necie są filmiki jak i co.

Juz sobie na yt obczaiłem. Zadzwonię w poniedziałek, jeśli nie zechcą mi wymienić na gwarancji, to kupię na alle gałki i zrobię wymianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawał ktoś z was pada do sklepu z tytułu odpowiedzialności sprzedawcy za towar, po upływie gwarancji? Jest szansa że sklep (w moim przypadku Saturn) przyjmie taki towar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz i w sony, dają chyba 2 letnia gwarancje. Mi miesiąc temu przyjęli bez słowa pada z premierowego wydania, czyli 14 miesięcznego.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz i w sony, dają chyba 2 letnia gwarancje. Mi miesiąc temu przyjęli bez słowa pada z premierowego wydania, czyli 14 miesięcznego.

Gwarancji jest rok, ale Sony nadal nie bierze paragonów (wadliwe gumki). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nie bierze paragonów? Masz na mysli że wadliwe gumki mozna reklamowac nawet po upływie gwarancji?

 

Możesz i w sony, dają chyba 2 letnia gwarancje. Mi miesiąc temu przyjęli bez słowa pada z premierowego wydania, czyli 14 miesięcznego.

 

Dzwoniłeś na infolinie czy zaniosłeś pada do sklepu?

Edytowane przez kes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie to mam na myśli.

Wadliwe gumki wymieniane są (nowy pad lub odnawiany który wygląda jak nowy) bez paragonu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, pewnie to pytanie padło już nie raz, ale mimo przeglądnięcia wieeelu stron z tego tematu, to jakoś nie trafiłem na nie, więc sam zadam.
Postanowiłem wymienić analogi od pada i mam dylemat między dwoma aukcjami. 
http://allegro.pl/2-x-metalowy-grzybek-na-analog-pada-ps4-czarny-i5195543496.html- takie metalowe, które nie ścierałyby się i na pewno byłyby solidne, ale jakoś nie jestem przekonany, co do komfortu gry.
http://allegro.pl/grzybek-analog-drazek-do-pada-xbox-one-x1-2szt-i5183451727.html- i takie standardowe od XO.
A może ktoś ostatnie kupił jakieś analogi, z których jest zadowolony i mógłby udostępnić link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem najtańsze takie jak te z drugiego linka. Podmieniłem i już ponad rok bez problemu. A w porównaniu do oryginału to bajka. Spokojnie wciągaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kupic 2komplety nakladek na analogi (ewentualnie na triggery tez jesli sa jakies fajne praktyczne). Szukam czegos sprawdzonego trwalego i konkretnego. Ktore polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nakładki to żadne.

Już lepiej wymienić całe analogi na jakieś sensowne zamienniki. Przynajmniej według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\(ewentualnie na triggery tez jesli sa jakies fajne praktyczne).

...widać że jeszcze nie masz tej konsoli.

Triggery są rewelacyjne i nie potrzebują żadnych nakładek. 

Jeśli chodzi o nakładki to żadne.

Już lepiej wymienić całe analogi na jakieś sensowne zamienniki. Przynajmniej według mnie.

Też tak długo sądziłem do momentu w którym z głupoty uwaliłem sobie pada (przypadkiem urwałem kabel od winy i jak zacząłem naprawiać tka uwaliłem pada).

Wymieniłem na serwisie analogi w drugim, dokupiłem pada z nowymi gałkami (nowe gumki) i nakładki równie dobrze teraz spełniają swoją funkcję co gałki od XO ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...widać że jeszcze nie masz tej konsoli.

Triggery są rewelacyjne i nie potrzebują żadnych nakładek. 

Też tak długo sądziłem do momentu w którym z głupoty uwaliłem sobie pada (przypadkiem urwałem kabel od winy i jak zacząłem naprawiać tka uwaliłem pada).

Wymieniłem na serwisie analogi w drugim, dokupiłem pada z nowymi gałkami (nowe gumki) i nakładki równie dobrze teraz spełniają swoją funkcję co gałki od XO ;)

 

No ja miałem chyba ze trzy pary innych jakiś tam nakładek i wywaliłem każdą po miesiącu chyba.

Mi jakoś nie pod pasowały, ale może miałem jakieś badziewne. Za to te analogi od XO są dużo lepsze od oryginałów DS4 pod każdym względem.

Ale to już wiadomo od dłuższego czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Toreso, podpisuję się pod tym rękami i nogami. Gałki od XO są najwygodniejsze i długo ich używałem. 

Po prostu sam z własnej głupoty uwaliłem sobie pada i tyle ;) :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem gumki ORB i teraz o wiele lepiej się gra. Myślę co zrobić z tym jednym analogiem, co gumka się zdarła. Kilka tyg na gwarancji? Kiepska perspektywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×