Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem te ORB i nie da się grać w PES :D

Byłem w media Markt (Holandia) i zaskoczyli mnie bo pada wymienili mi na miejscu haha.

Te nowe juz są wytrzymałe, czy dalej bubel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem 2 pady prawie rok temu jak mi na destiny gumki poszły , i do teraz są w dobrym stanie nic się nie dzieje z gumkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te ORB i nie da się grać w PES :biggrin:

Byłem w media Markt (Holandia) i zaskoczyli mnie bo pada wymienili mi na miejscu haha.

Te nowe juz są wytrzymałe, czy dalej bubel?

 

Bubel

Nowe mają lepsze gumki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego czarnego i fakt wytrzymały dłużej od czerwonego 221, nie chodzi o pękanie tylko efekt slik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 2 pady wymieniłem, w rok i 2 miesiące.

Przecież jak mi pad rozleci się się 3 raz to idę do nich z konsolą i albo dają mi rok ekstra gwarancji albo niech zabierają to wszystko w cholere.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe baterie, 2 razy większe niż standardowe, czyli 2 tyś. Tyle, że pad wytrzymał jeszcze mniej niż na oryginalnych. Niecałe 6h.

Czy ktoś używał i trzyma mu dłużej, a ja źle trafiłem, czy to po prostu jedna wielka ściema?

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje ściema gdyż ja kupiłem niby 1850 od DS3 i też jest gorzej niz na tych ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2000mAh i trzymają max 3h dłużej. Ori 8h zamiennik do 11h lecz 2 razy było ze 12h jedyna wkur... rzecz to gdy wyświetli komunikat o niskim poziomie baterii to pad pociągnie jeszcze max 10 min a Ori 1h light bar ustawiony na minimum z wibracją

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe baterie, 2 razy większe niż standardowe, czyli 2 tyś. Tyle, że pad wytrzymał jeszcze mniej niż na oryginalnych. Niecałe 6h.

Czy ktoś używał i trzyma mu dłużej, a ja źle trafiłem, czy to po prostu jedna wielka ściema?

Ściema. Baterie są chinolskie i w życiu nie mają 2000mAh. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem kilka miesięcy temu TAKĄ baterię. Trzyma ponad 7 godzin, więc nie mam na co narzekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam polskiego powerbanku 9600ma/h (forever) lub ładuję pady na zmianę w stacji dokującej. Nie ma sensu kombinować z chińskimi bateriami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupil 2000mAh za 35zl. Po 5 godzinach grania znikla pierwsza kreska baterii. Wiec wydaje mi sie zebjest ok. Tylko jaka jest zywotnosc takiej batetii...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego czarnego i fakt wytrzymały dłużej od czerwonego 221, nie chodzi o pękanie tylko efekt slik

mam najnowszego z batmana konsoli i tez jest 221 nie ma co tym sie sugerowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a po co?

Kup lepiej jakiś powerbank - na jedno wyjdzie a nie obciąży ci dodatkowo pada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz przewertować temat, albo po prostu wyszukaj słów kluczowych (u góry po prawej masz wyszukiwarkę). o ile dobrze pamiętam to ktoś tutaj je wymieniał niedługo po tym jak się pojawiły.

 

moim zdaniem wyglądają spoko ale wątpię że się na nich dobrze gra. no ale nie grałem więc to tylko gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić przyczepność na aluminium po długich godzinach na spoconych łapach.

Ale być może są jakoś magicznie zrobione, że się nie ślizgają :) Osobiście wolałbym kupić dobre zamienniki w kształcie gałek z XO, są po prostu genialne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od xo dla mnie za małe i twarde, przy częstych biegach w Titanfall, palec bolał :-D. Nakładki silikonowe rozwiązały sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja mam duże i grubaśne palce i mi problemu gałki nie sprawiają żadnego. Tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak gram na oryginalnych od PS to czuję jakiś niedosyt :)

No, ale to moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem alu gałki i po miesiącu męczarni zmieniłem na nowe ori. Słabo się gra na alu paluchy się ślizgają.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj nowego Dualshocka. Jak obecnie wygląda sytuacja z ich trwałością? Dalej tak szybko analogi padają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×