Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zycze Ci tego ale na razie terminy tragedia! Ja juz czekam 3 tyg i nikt nie potrafi powiedziec ile jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem w piątek, reklamowałem drugi raz bo za pierwszym razem nie stwierdzili wady kontrolera. Czekałem 8 dni, więc źle nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,nie wiem czy ktoś z was taki miał..Mianowicie lewa gałka mi wariuje w takim bf4 moja postać biegnie i nagle się zatrzymuje albo w fifie postać biegnie po lini prostej i skręca nagle w jakiś bok.Na początku tego nie miałem,nie mam pojęcia czy nie oddać ds4.Wątpię,że to są moje widzimisię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie albo grudniu dwie osoby tu na forum pisały, że mają problem w Call of Duty, po wciśnięciu L3 postać biegła chyba przez chwilkę i się zatrzymywała albo od razu stawała. Tak czy siak z tego co pamiętam obie te osoby oddały pada na wymianę i faktycznie było tam coś nie tak z padem. Niestety nie mogę dać namiarów na te posty bo nie pamiętam nawet w jakich tematach się pojawiały, jak nie tutaj to może temat od COD Ghost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie kupię czerwonego pada? Na terenie Trójmiasta albo przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego pada oddałem 20.01.14 do mm Gorzów Wlkp. i dzisiaj zadzwonili żeby go odebrac.Co do problemu że postac przez chwilę biegnie po czym samoistnie przestaje to właśnie mój pad tak swirowal zobyczymy jutro jak naprawili lub nowy dali sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj znac bo wychodzi na to ze chyba lepiej oddac do sklepu niz samemu wysylac do pramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pewnie inny numer seryjny, jak wyzej pisal :)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogl dostac odnowionego pada innego użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pad też wysłany,mam nadzieję,że w przyszłości te pady będa z lepszych materiałów.lewa gałka wyrobiona po ~150h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś pada z wymiany w pramie, nówka sztuka prawie miesiąc im zajęło. Mogę wysłać drugiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, guma na analogch w obu się przetarła, grać można było normalnie. Wysłałem jednego i teraz drugiego załatwię żeby bez pada nie zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyga, czy widzisz różnice w materiale, z którego są wykonane galki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wygląda tak samo, zobaczymy za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyga wyslales pada po mnie i juz masz a ja nadal czekam ;) a gejsze z pramu mowia mi na infolinii ze realizuja zlecenia wg kolejnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, guma na analogch w obu się przetarła, grać można było normalnie. Wysłałem jednego i teraz drugiego załatwię żeby bez pada nie zostać.

masz na mysli ze ta chropowata powierzchnia zrobila sie gladka czy guma peka? Tez wymienialem pada ale glownie dlatego ze L1 mi sie blokowal. Wymienili mi od reki w MM (Berlin) z modelu 211 na 111. Po 3 tygodniach od wymiany galki znowu sa gladkie :) Wiec jesli to jest problemem to polecilbym jakies nakladki a pram bedzie mial wiecej czasu na realizacjje powazniejszych reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam od 28 stycznia i nawet nie wiedzą kiedy może łaskawie się zajmą moim padem.

Wlaśnie dzisiaj dotarł do mnie wymieniony DS4 na nowy. Seria 111.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś tak jak ja brał z amazona to śpieszę donieść jak wygląda reklamacja. Gadałem z babką na czacie, wystarczyło że napisałem że jest problem z moim dualshockiem, nawet nie pytała o co dokładnie chodzi tylko wygenerowała papiery do wysłania na poczcie (wszystko na koszt amazonu) i zleciła od razu zwrot kasy (nawet lepiej na tym wyjdę bo funt lepiej stoi :)), możliwa by była wymiana ale oczywiście nie mają nic na stanie chwilowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×