Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie jestem po oddaniu i od razu odebraniu nowego pada :) (czyli od ręki - o ile mają pady na stanie, oraz trzeba podać koniecznie nr seryjny konsoli - tabliczka na spodzie konsoli).

Także wszystkim z Warszawy polecam udanie się bezpośrednio do PRAM-u na ul. Serockiej 37. Peace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten PRAM w warszwce jest ? Nie ma nic w okolicach slaska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Masz tylko jeden autoryzowany serwis w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyszly mi galki, rozkrecilem pada i wymienilem ta z peknieta gumka. Odpalilem sobie Fife, a tu R2 i L2 nie dzialaja... :/ Jutro uciekam na urlop i dopiero jak wroce rozloze i zloze pada raz jeszcze. Ciekawi mnie jednak jedna rzecz, otoz pada na pewno dobrze zlozylem i gralo mi sie nim tak jak powinnno przez jakies 10 minut. W pewnym monecie jednak w/w klawisze przestaly dzialac. Wylaczylem i wlaczylem konsole oraz pada 2 razy i caly czas jest to samo. Zastanawia mnie o co chodzi?

Tak przy okazji jeszcze to rozkrecenie i skrecenie pada zajelo mi jakies 15-20 minut. DS4 jest o wiele ciezej rozlozyc niz DS3. Posiada male zatrzaski i nawet kiedy delikatnie uzywa sie srubokreta to na krawedziach pada pozostaja slady po demontazu. Teraz zaluje, ze nie odeslalem pada do serwisu, bo cholera wie co z nim teraz jest nie tak. Triggery podczas naciskania dzialaja tak jak wczesniej, ale niestety nie w grze.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dostalem wlasnie odpowiedz ze sklepu. Nie ma zadnego problemu, chca zebym wyslal im pada i jeszcze tego samego dnia odesla mi kurierem nowke sztuke. Dodatkowo nie potrzebuje potwierdzenia zakupu gdyz maja wszystko w systemie! Uff.. ;)

W ktorym sklepie kupiles ze tak elegancko zalatwili sprawe? ;)

Ja czekalem prawie miesiac na nowego pada od Pramu. Po kilku dniach stwierdzam ze wymieniaja na takie same bo juz lewa galka mi sie slizga :/

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ktorym sklepie kupiles ze tak elegancko zalatwili sprawe? ;)

Ja czekalem prawie miesiac na nowego pada od Pramu. Po kilku dniach stwierdzam ze wymieniaja na takie same bo juz lewa galka mi sie slizga :/

Nie wiem czy sprawdziles moje miejsce zamieszkania, ale powatpiewam! ;) Shopto.net! Sprawe zalatwili od reki, pad juz jest w drodze do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi w moim "pierwszym" padzie rwać się gumka na lewym analogu. Nie ukrywam, że bardzo mi się to nie podoba, o pady dbam. Zastanawiam się tylko czy jest sens iść do PRAMu teraz czy może poczekać o jakiś doniesieniach od Sony, że zmienili proces produkcyjny padów, bo na pewno są świadomi problemu. Poza tym mamy przecież 2 lata gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najrozsadniej jak na czas oczekiwania na nowa serie padów zaopatrzysz się w nakładki. Koszt niewielki a wg. mnie wygoda większa bo kciuki się lepiej trzymają galek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem ps4 z serwisu,wymieniona na nową:) razem z grą wysłałem też pada,gumki były starte ale nie pęknięte.też wymienili bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,gdzie najtaniej dostanę niebieskiego pada? Bo jedyny dostępny znalazłem za 250 i nie wiem czy zamawiać.

Edytowane przez creatinfreak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylacza sie Wam automagicznie DS4 po 10 minutach? Ustawilem tak w opcjach dot. oszczedzania energii czy jakos tak i po uplywie 10 minut pad nadal jest aktywny, jest jeszcze jakas dodatkowa opcja, ktora nalezy wlaczyc? Cos u mnie nie chce zadzialac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie wylacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany widział ktos w polandi te naklejki na light bary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupilem oslonki na analogi na ebayu, mam zielone z kropkami na wierzchu, sa spoko, na pewno nie zniszczys ie chociaz gumek. warto kupic polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuję tu :P

Może mi ktoś podać wymiary lifghtbaru w najszerszym i najwyższymi miejscu? Będę baaardzo wdzięczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokość 52mm

Wysokośc na środku 11

Zwęża się nie licząc zaokrągleń do 5mm.


dr_NO,

...już dawno miałem cie pytać jak tam zabawa z plotterem.

Jeżeli tylko można będzie bez inwazyjnie to odkleić, może być nawet wersja tekturowa czy papierowa itp, z różnymi wzorami to zgłaszam się na beta testy ;)

Pokryję nawet koszty transportu jak chcesz. 

Chętnie przetestuję pod względem widoczności w dzień/w nocy oraz wykrywalności przez kamerę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował SephiroT ;) niestety nie mogłem ustawić plotera pod tak mały plot - idzie jakaś duża kampania na maszynie, i nie dali mi tam grzebać, jednak coś dzisiaj potestuję niemniej jednak :D

Foflia to Oracal high performance cast, nie ma problemu z jej usunięciem, i się dobrze ją klei ;)

 

W okolicach 17 będzie test ;D

 

BhzhkOCCAAAqy2v.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia co tam będzie, to tylko testy, jak dojadę do domu to przykleję i cyknę fotki :)

Ale dopiero w przyszłym tygodniu będę mógł zagwarantować dobrą jakość, teraz się to plotowało z prędkością ~25 razy większa niż powinno i się po prostu porwało.

 

/// EDYTA

 

No i generalnie wygląda to świetnie, muszę jedynie zrobić w wersji matowej, by się mniej odznaczało :)

Szybki film z aplikacji:

 

I zdjęcie jeszcze jak to wygląda:

knc3tp.jpg

Edytowane przez dr_NO
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie to nie wiem co komu przeszkadza swiatelko z tylu pada bo i tak w oczy przeciez nie swieci;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedraz,

 

Jednym "świeci w nocy na cały pokój" i to ich wkurza bo musza mieć ciemno jak w d... , a innych po prostu rajcuje sama myśl o customowej naklejce. Nie próbuj tego zrozumieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr_NO, rozumiem, ze bedzie mozna od Ciebie kupić parę sztuk? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×