Skocz do zawartości
Palpatine_79

Motocyklicznie

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zostanę mistrzem stania w garażu.
Przez cały zeszły tydzień mnie nie było, ten tydzień cały w deszczu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na śląsku już jest piękna pogoda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palp, jak będziesz z powrotem to dawaj fotki ^^.

 

Ja wykorzystałem święto czwartkowe i skorzystałem z parkingu pod Auchan, były tam tylko dwa zaparkowane samochody i jeden radiowóz policyjny ćwiczący manewr J :shok:
Ja sobie pojeździłem, poćwiczyłem(m.in. jazdę jedną ręką :P ) - ogólnie fajnie było, mam nadzieję że wprowadzą te wolne niedziele to cały dzień co tydzień będzie wolny parking :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypad ma Litwę mega udany. Ich drogi to po prostu bajka - proste, równe aż po horyzont. Tylko o graniczenia prędkości absurdalne i mnóstwo policji, ale, że Polak zawsze da radę to i można było polecieć więcej...znacznie więcej :P Generalnie zrobiliśmy ponad 1200 km, a na drogach mazurskich daliśmy upust fantazji. Po 40 km jazdy na limicie poziom adrenaliny jest tak wysoki, że człowiek tylko by jechał i jechał i nie zsiadał z motocykla. Średnie spalanie podczas całej trasy to 5 l /100 km w Bandicie, 6 l / 100 km w VFR i 7 l / 100 km w GSXR 1000. Pojechaliśmy w 4 motocykle, na szczęście bez żadnych przygód - no może oprócz pękniętej opony u kupla w VFR na granicy Polsko Litewskiej. Wilno okazało się być miastem przepięknym, a życie nocne jest bogatsze tylko i wyłącznie w Londynie. Miasto nas pochłonęło, przemieliło i wypluło. Oj ciężko się wracało do domu :P

Poniżej kilka fotek z trasy, z Wilna i Trok.

Zbiórka przed wyjazdem

dsc0064cl.jpg[/url]

Uploaded with [/url]ImageShack.us

Zwiedzanie Wilczego Szańca

dsc0065ri.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Litewskie przysmaki

dsc0073ij.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Wilno

dsc0079db.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Wilno by night

dsc0101el.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

dsc0104fu.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Wypad na Troki

dsc0109ok.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Troki

dsc0132qo.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

dsc0127va.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Powrót

dsc0133zw.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Mój mały zwierzyniec

dsc0144hic.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Fotka pamiątkowa

dsc0139xx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się udało.
Ale pogoda chyba nie dopisała? Tak pisała ta inna grupa z m3m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam dopisała rewelacyjnie. Tylko Suwałki dwa razy przywitały nas burzą a tak to lampa 25-30 st. Generalnie w deszczu przejechaliśmy może z 50 km. Asfalt był tak gorący, że jak tylko przestawało padać to robiło się sucho. Polecam wszystkim jazdę po mazurach. Szkoła jazdy na motocyklu. Wilno również nas przywitało mega burzą, ale na szczęście jak już byliśmy w hotelu.

W tym roku jeszcze jeden mały wyjazd muszę zaliczyć. Ale to już po Polsce. Może Borne Sulinowo i dalej gdzieś na nocleg nad morze i następnego dnia powrót. Natomiast przyszły rok to albo Lulbin-Prypeć-Czrnobyl albo promem do Sztokholmu mi powrót przez cieśniny duńskie do Gdańska.

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palp w tym roku to zapraszam na:

http://motozauromusic.pl/

Rewelacyjna coroczna impreza w świetnym miejscu, polecam z całego serca wszystkim na dwóch kółkach z tego forum :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem żebyś spytał przy okazji o kilka drobiazgów. Głównie o koszt regulacji luzów zaworowych i regulacji gaźnika plus ogólny przegląd. Na jesień bym się skusił na takie gruntowne prace bo w przyłym roku mamy ambitne plany na dwie trasy powyżej 2 tyś km każda.

A za momencik wkładam nowy napęd ;)

122090303zsuzukistreetb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice. Ceny znośne. Odstawie im sprzęt na koniec sezonu :biggrin:

A nie ma serwisu Suzuki w Gdańsku?

Edytowane przez Palpatine_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to mów, że dzięki mnie to może dostanę jakąś zniżkę czy inną koszulkę ;)

Był salon w Gdańsku, ale nie wiem czy mieli serwis. Piszę że był bo w zeszłym roku jeszcze u nich byłem, ale poziom obsługi był tak niski, że zawędrowałem do Gdyni gdzie było miło i przyjemnie.

A teraz paczę i Gdańskiego salonu nie ma nawet na stronie Suzuki więc chyba został zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ten tydzień była ładna pogoda, wczoraj wróciłem z delegacji więc żeby tradycji stało się zadość teraz pewnie będzie tydzień w deszczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym może być. Ja jutro planuje jakąś małą przejażdżkę całodzienną ;)

Ciekawe kto z Was wybrał się autem na przejażdzkę powiedzmy 400 km dla fanu? ;) Ja chyba nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już padało. I told ya ;)

Jakoś wcale nie jestem zaskoczony :)

Według pogodynki o 14 ma padać więc zobaczymy co tam jeszcze spadnie z nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból nadgarstków początkujących to standart. Kwestia wzmocnienia plus mniej spieta sylwetka ciała na motocyklu. Gratki za pierwszą trasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem z Mikołajek około 250km trasy w jedną stronę. Niestety nasze drogi są porażką, większość dróg to koleiny, w które jak się wpadnie to i wyjechać ciężko, dziur w których można zgubić koło też nie brakuje. Denerwujący są też kierowcy samochodów, jechało nas czworo w trochę większych odstępach od siebie, a kierowca puszki jak tylko widzi trochę miejsca to już się wpycha chociaż przed ten jeden motocykl i hamuje przed samym kołem. Większość robiących tak kierowców na warszawskich rejestracjach....   Ogólnie podróż się udała, i jak nigdy nawet dobra pogoda była.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olałem zimę, a trzeba było się przygotować. Po wyjeździe z soboty barki i dłonie od razu odpuściły, ale jeszcze przez dwa dni miałem zakwasy na udach więc zacząłem machać hantelkami i szóstkę Weidera. Od jazy po mieście nie miałem problemu, ale po tym wyjeździe za miasto uznałem, że trzeba poćwiczyć :)

Później jeszcze przejechałem jedną podobną trasę i w pn jadę na przegląd.

Palp, jeśli chcesz to możemy się gdzieś przejechać, myślę że już wstydu nie będzie :P

 

Wczoraj wieczorem wracałem z pracy, a popadało całkiem nieźle. Spokojnie wróciłem do domu chociaż nie czułem się pewnie pokonując zakręty w kałużach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nadgarstków to jak pisałem. Z czasem, gdy będziesz się czuł coraz pewniej na moto nie będziesz całego ciała utrzymywał na kierownicy, poza tym te partie ciała też szybko same się dostosowują do obciążeń. Co nie zmienia faktu ,że hantle nie zaszkodzą ;)

Zobaczysz w przyszłym sezonie już nie będziesz miał takiego kłopotu.

Co do spotkania i jakiejś małej przejażdżki jestem otwarty na propozycje.

Wczoraj byliśmy w Łebie na rybce. Wstać rano, spalić, bak paliwa, przejechać 260 km, zjeść pyszną rybkę, nawdychać jodu - bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy pojechać na lotnisko, narobić dymu i uciec nim przyjedzie ochrona lotniska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×