Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna ważna rzecz. Czy po aktualizacji KOMUŚ TRAFIŁA SIĘ ZWIECHA? Mi jak dotąd nie ale mało grałem, dziś spróbuję więcej ograć. Jeśli to naprawili to chociaż 0,000001% do respektu DICE

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Brzasku miałem kilka Bugów.

 

1. Respiąc się na członku drużyny pojawiłem się pod mapą. Nie mogłem się w ogóle ruszyć, ale przeciwnik mnie widział i mógł mnie normalnie zdjąć.

2. Położyłem się, będąc tyłem do ściany i straciłem możliwość strzelania.

3. Wszedłem do windy na dach przy B. Guzik nie reagował, winda nie ruszała. Gdy wybiegłem z windy znalazłem się na górze poza windą zabity przez przeciwnika. Podczas ekranu zabicia, pojawiło się pytanie czy akceptuję reanimację, jednak nie mogłem nic zrobić.

4. Na końcu rundy zaczęły się takie lagi, że nie mogłem wyjść z bazy.

 

Wczoraj i przedwczoraj nie zauważyłem żadnego błędu. Widzę tylko, że trzeba więcej  naboi władować w przeciwnika na normalu, żeby zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paczu dostaliśmy kilka nowych gliczy. Na Lockerach ludzie wchodzą na dach nad mapę( nie mówię o balkonach tylko o kopule nad wieżą). Glicze i lagi , to mnie spotyka od nowej aktualizacji. Coraz bardziej mi się wydaje że siedząc przy tej grze 800 godzin, siedziałem o 780 za dużo.

A, i pojawiły się jakieś mikro krawężniki przez które trzeba teraz wykonać skok a wcześniej żołnierz spokojnie przebiegał.

Macie wrażenie że teraz Sajga z odłamkami jest OP?

poza wymienionymi krawężnikami to nie można przebiec przez większość krzaków, trzeba je obiegać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z krzakami to na tej generacji jest cały czas problem, jak nie drzewa 2D to betonowe krzaki :D

Na ps4 ten sam problem Yakuza Ishin niegrywalna przez ...  krzaki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Panowie wiecie może dlaczego na BATTLELOG nie liczy mi statystyk snajperki M40A5 ? Grałem nią sporo a mam statystyki na 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może walisz ślepakami :-), to pewnie kolejna niedoskonałość BL.

Hehe :D a najbardziej to nie potrafię zrozumieć jednego a mianowicie: Dlaczego nie poprawią przebiegania przez np. krawężnik czy inną 20 cm pierdołę, za każdym razem trzeba wciskać :x:  jak to mnie wkur.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Battlefieldomaniacy :) właśnie ogrywam Bad Company 2 i mi się bardzo ona podoba. Zarówno jesli chodzi o singla jak i o multi. I mam do Was pytanie: czy warto inwestować w część 3 czy od razu zaopatrzyć się w część 4. Chodzi mi głównie o ilość ludzi, którzy grają w multi jak również o balans rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Battlefieldomaniacy :) właśnie ogrywam Bad Company 2 i mi się bardzo ona podoba. Zarówno jesli chodzi o singla jak i o multi. I mam do Was pytanie: czy warto inwestować w część 3 czy od razu zaopatrzyć się w część 4. Chodzi mi głównie o ilość ludzi, którzy grają w multi jak również o balans rozgrywki.

 

 

Jak nie chcesz się rozczarować to zostań przy BC2.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz się rozczarować to zostań przy BC2.

ja bym w 4 nie inwestował , po patchu jet trochę lepiej ale dupy nie urywa , 4 lepiej sprawić sobie na PS4 , a na PS3 lepiej weź 3 , gra się nie zawiesza , dźwięk nie zanika i trochę ludzi też gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony bf 4 możesz kupić poniżej 50 zł. Od wczoraj właśnie mam nowego bf i fun jest, zobaczymy co dalej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fun jest , gorzej jak na początku rundy nie ma głosu a lecisz w  heli , bumm i igła zrobiła swoje , a ty nie słyszałeś że coś w ogóle leci w twoją stronę. PS4 nie mam ale tam BF4 na pewno sprawdza się lepiej , na PS3 mapy jakieś wyciosane siekierą , doczytywanie się obiektów , no i jak ktoś strzela to zauważ że ogień/błysk z karabinu wylatuję mu przez plecy , w 3 tego nie ma , jest bardziej dopracowana w tym względzie , a przecież 4 powinna być lepsza a nie gorsza od poprzedniczki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że coś nie tak z moim ps3 że głosu nie ma, ale w bf3 też były problemy z dźwiękiem. Wbić platyne i sprzedać. Taki mam plan.

Edytowane przez gabratar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej poligon, bitwa powietrzna to jeden wielki chaos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka spostrzeżeń po patchu, który trochę coby na to nie mówić zmienił rozgrywkę. Na początek chyba największy plus (i jedyny?), gra przestała się zwieszać. Tak jak przed patchem freeza miałem regularnie co drugi dzień, tak teraz , grając już sporą liczbę godzin od łatki , nie miałem żadnej zwieszki( czyli jednak się dało, ściemnianie że stara konsola nie wyrabia było kłamstwem). Imo, kolejnym plusem jest dodanie możliwości regulacji HUDa na wszystkie sposoby. Niestety nadal mam zabicia za ścianą , cofnięcia i teleporty, ale trzeba zaznaczyć że zdecydowanie mniej. Dalej jest problem z rejestrowaniem hitmarków, są osoby które nawet jak zbiorą cały magazynek na zadek , nie padają , a mimo że widać że kule trafiają w postać , hitmarków nie widać. Do sporych zmian doszło natomiast w obrażeniach które zadaje jeden pocisk, zmniejszono je. Teraz trza wywalić ciut więcej aby ubić typa. Dalej w tym temacie rozwijać się nie będę bo wszystko wcześniej już zostało powiedziane. Ale zauważyłem jedną rzecz po tej zmianie. Nie ma już tak że mecz kończy się wynikami w piechocie 20-2 , a na dole tabeli 2-20. Teraz K/D ratio jest spłaszczone i częściej górna część tabeli ma ratio na poziomie 3.0 a dół w okolicach 1.0 . Oczywiście nadal zdarzają się koksy którzy ładnie koszą , ale widzę po sobie że jak przed paczem robiłem k/d czasem po 5.0, 6.0 , tak teraz robię między 2.0 a 3.0. Musiała na to wpłynąć ta zmiana demejdżu pojedynczej kuli. Warto dodać że teraz sporo ludzi lata z rkm'ami ( dokładniej opisał to w temacie bfa w dziale ps4 PLasgoogle). Wcześniej klasę Wsparcia ludzie unikali bo rozbryzg pocisków podczas poruszania wyglądał jak przy rozwolnieniu , teraz mam odczucie że łatwiej zdjąć kogoś będąc w ruchu.

To tyle z moich osobistych odczuć odnoście wersji na ps3, trzeba dodać że gra wreszcie zaczęła wyglądać jak powinna na premierę . Dopiero teraz można nazwać grę pełnoprawnym produktem, a nie betą. Czy podobną akcję będziemy przeżywać w kolejnej odsłonie BFa (Hardline)? Oby nie ! :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam pytanko odnośnie helikoptera. Czy lepsza jest rakieta naprowadzana termicznie czy laserowo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy z czym walczysz. Inne heli - 7,62 + termiczne. Czolg itp - 25 mm + naprowadzana laserowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy z czym walczysz. Inne heli - 7,62 + termiczne. Czolg itp - 25 mm + naprowadzana laserowo

Ok. A takie jeszcze jedno pytanko. Czy są jakieś ligi czy turnieje żeby powalczyć np. pluton na pluton??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są :)

Jakiś link ?? :) Mam fajną ekipę i chcielibyśmy spróbować swoich sił w takim turnieju czy też lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×