Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

CoD to juz parodia sama w sobie, nie ma co kopac lezacego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późne doczytywanie detali terenu było rownież widać na dzisiejszym pokazie na żywo z wersji PC i nikt mi nie powie ze nie bo swoje oczy mam,oczywiście zdaje sobie sprawę ze na ps4 to może trwać dłużej niż na PC.To jest wczesna wersja gry "Alpha" więc takie rzeczy są normalne.Ciekawi mnie czy ten pokaz z wersji na PS4 był z multika.

Druga sprawa to te mapy które już były w BF3.Bardzo mnie zaskoczył ich wybór,ponieważ szczerze powiedziawszy Zatoka Omanska,Ognista Burza i Kaspijska nie przypadły mi do gustu,raczej wolałbym Bazar,Seine,Metro,Szturm na Karkand,ale cieszę się ze będzie Metro,a do reszty map można się przekonać.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy były wybrane przez społeczność i widocznie wiele osób lubi je o wiele bardziej. Zresztą to są mapy typowo battlefieldowe z masą pojazdów więc nie ma co się dziwić ( a nowe dodatki szału nie robiły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie akurat te mapy podobaja i jedynie co odstrasza na ps3 na nich to ilosc graczy bo sa duze a ludzi malo + to ze nie zawsze serwer jest pelny. A jak bedzie to podbite do 64 graczy + jakies tam nowe pierdoly stylistyczne to czemu nie. Wystarczy zobaczyc gameplay z pc co tam sie dzieje. A metro, najlepsza mapa od czasow bety (no i te bugi gdy zapadalo sie pod ziemie i te dlugie szyje podczas czolgania sie :)) mapka zapadajaca w pamiec do ktorej wiekszosc wraca po ograniu tych z dlc :)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest.

@dedmaus

Wrzuciłem ten filmik na poprzedniej stronie z rana. Do u even czytasz ?  ;)

Chyba jestem ślepy ale nie widzę tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem ślepy ale nie widzę tego..

W tym pierwszym filmiku 3:33, jest zły obrazek na razie dodany na place holder, ale broń jest, albo w tym który wrzucił właśnie NFL na samym początku, jest już od 30 sekundy. 4 od dołu w kategorii PDW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sklepie PSS pojawiła się chyba wersja cyfrowa BF4 :thumbsup:

Sami oceńcie -> PSS

Cena 279zł ciekawe ile będzie kosztował premium..

 

Co do PDW-R to czy to jest ten sam co w BF3? -> Battlelog

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama, broń. Ale na bank z innymi statystykami także to się dopiero okaże czy tak będziesz się mógł cieszyć z tego, że dodali PDW-R. :) Tak jak pisałem wcześniej, na razie jest zły place holder dodany, jako obrazek. 

EDIT: A premium przypuszczam, że w granicach tego co kosztował teraz. czyli 179-180 kilka złotych.
Też jest 5 dodatków. Co sugeruje, że następna gra z BF w tytule pokaże się też za 2 lata. I ja mam nadzieję na BC3.  :) Chociaż może też się okazać tak, że będzie BF, tyle, że BattleFront. Bo teraz DICE zajęte jest jeszcze BF4, studio w LA niby Battlefrontem, a do tego dochodzi Mirror's Edge, także nie wiem gdzie tu BC wcisnąć. :sad:

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy dadzą wersje BF4 Premium.. bo patrząc na BF3 wyglądało to tak:

Battlefield 3 (podstawka) 239zł

Battlefield 3 (pakiet premium) 189zł

następnie po około miesiącu pokazał się

Battlefield 3 (Premium edition) za 279zł..

 

Ciekawe co teraz zrobią skoro BF4 na dzień dobry jest 279zł..

 

P.S. zwróciliście uwagę na to co napisali w PSS.. 1080p :D

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dafaq, a wszyscy wydawcy zgodnie mowili, ze gry na next-geny beda kosztowac dokladnie tyle samo co na current-geny... To chyba trzeba przez to rozumiec, ze czeka nas kolejna podwyzka gier na PS3/X360, z 60$ na 70$, i wtedy rzeczywiscie ceny beda rowne.

 

@UP:

Premium pewnie ponad 300zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem w sumie tylko jednego. Do niedawna mówiono nam, że gry na kosole muszą być tak drogie bo ciężka architektura, i że trzeba mnóstwo czasu poświęcić na port, i że w ogóle powinniśmy  być wdzięczni, że poświęcają się tak dla nas i wydają gry także na konsolach (bo przecież na PC, sprzedają się tak ogromne ilości duuuh). A teraz kiedy się okazuje, że wszystkie 3 główne platformy są do siebie bardzo zbliżone, gra na ps4 będzie kosztowała 279zł, a na PC już 169zł, to ja się pytam skąd ta 100 różnicy, skoro już nie ma "odmiennej architektury" i już nie muszą tracić swojego cennego czasu na to żeby oddać gre na konsole. Zamiast obniżyć ceny, to Oni jeszcze podnieśli, ale za to solidarnie bo na PC też, żeby nie było zbyt dużego płaczu. Poprostu....

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam BF'a z dlc mam za 34 funty więc nie narzekam ;) Nie ma co się dziwić,że są takie ceny. Ludzie przyzwyczajeni już a EA lubi lubi kosić graczy z kasy tak samo jak Blizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą małą różnicą że 279zł jest póki co na PSS dla PS3.. na PS4 nie wiem.. (chyba, że się mylę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem NFL, że Oni są nastawieni na maksymalizację zysku, przy jednoczesnym cięciu kosztów. To jest oczywiste i ja tego nie mam nikomu za złe. Zastanawia mnie tylko jaka będzie teraz wymówka, skoro tamta się zdezaktualizowała. Z gier EA wyleciały już książeczki, od dawna mówi się głośno o powolnym wycofywaniu się  z wersji pudełkowych i przechodzeniu na cyfrówki etc. Swoją drogą zapowiadano, że będą mikropłatności w każdej grze EA, w BFie na razie nie słychać. Jedyny content, który ma być płatny to DLC/Premium.

@Edmunt
Ceny mają być takie same dla PS3 i PS4. Przynajmniej takie były zapowiedzi...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka opcja, ze zawyzaja cene po to, zeby odbic sobie straty na tych co kupia upgrade na next-genowa wersje za te 10$ zamiast nowej gry za 60.

Heh, kogo ja oklamuje, przeciez to EA, im chodzi tylko o to, zeby jak najwiecej wyciagnac ludziom z portfela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz dawno nic nie kupowaliście bez dzielenia slotów, czy ściągania z torrentów - przecież to normalna cena za taki tytuł na PSStorze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m0rph:

Ja zadnej gry jeszcze nie kupilem z PSS wlasnie przez grubo zawyzone ceny w stosunku do wersji pudelkowych. Pamietam jak wyszedl BF3 na PSS za 239zl i wszyscy robili wielkie galy, bo wtedy gry za wiecej niz 200 to byla czysta abstrakcja, a teraz tak jak napisal NFL - ludzie juz po prostu przywykli, tak samo jak za DLC po 50-60zl. A z takimi cenami jak BF4 to nawet jak sie kupi na dwoch to wychodzi raptem 30zl taniej niz w sklepie, paranoja.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie z PSS przy takich cenach to idiotyzm i tyle. Na PC lepiej nie jest z wersjami cyfrowymi, to nie tylko na konsolach takie rzeczy. Nie wiem ile kosztuje utrzymanie serwera z grą zawsze gotową do pobrania,ale ceny gier z dystrybucji cyfrowej to paranoja na wszystkich platformach

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ostatnio są zmiany na PS Storze która idą w pozytywną stronę. Killzone Mercenary na PSS za 139ZL a w Ultimie za 179zl

 

Ja nie rozumiem w sumie tylko jednego. Do niedawna mówiono nam, że gry na kosole muszą być tak drogie bo ciężka architektura, i że trzeba mnóstwo czasu poświęcić na port, i że w ogóle powinniśmy  być wdzięczni, że poświęcają się tak dla nas i wydają gry także na konsolach (bo przecież na PC, sprzedają się tak ogromne ilości duuuh). 

 

Nie wierzę że uwierzyłeś w te bzdury :biggrin:

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Żywy

Zgadzam się, że jest drogo, ale pisanie o zawyżaniu cen, czy też byciu "zaszokowanym" taka ceną, kiedy preordery na większe tytuły od dawna już stoją po tyle na storze - lekko nie na miejscu. Poza tym, jak napisałeś - 30 zl taniej na premierze, znudzisz się - jakkolwiek niemoralne by to było - masz możliwość pchnięcia slota dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że wmawiano nam, że dlatego gry są droższe.Teraz się ta sytuacja zmieniła, a ceny gier nadal są takie same lub wyższe. Nigdzie nie pisałem, czy wierzyłem w to czy nie. ;)
Tu nie chodzi o to, że po tyle stoją na storze, pudełkowe wersje na PS4 też na razie trzymają ten poziom, czy to się zmieni to się okaże, na razie preordery na BFa to właśnie coś koło 280zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ceny w PSS to ceny oficjalne, a sklepy mają promocje już na starcie. Do tego ceny w rodzimym sklepiku są wyliczane z €, a na US store kupujesz premierę za 60$ to ze zdrapek slot wychodzi ok stówki :P Jeśli zrobią upgrade do wersji PS4 za 10$ to mam nexgenowego BFa za 120zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Bf4 na next genach będzie w fullHD ? Ludzie na ps3site w komentarzach pod news`em pisali, że nie będzie w fullHD czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×