Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Battlefield 4 na ps4 nie będzie okrojony pod żadnym wzgledem tak jak było przy battlefieldzie 3 gdzie na ps3 grało max 24 graczy a na PC 64?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 dostajemy taką samą wersję jak na PC.

Jedyna nierozwiązana kwestia to rozdzielczość, nie wiadomo czy będzie to 720p czy 1080p, ale gra na pewno śmigać będzie w 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baserape będzie i o ile dobrze pamiętam, to mają wróci do rozwiązania z bc2, gdzie mogliśmy wejść na bazę wroga. Przy takim rozwiązaniu niektórzy mogą nabawić się nerwicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to całkiem ciekawie i tak jak już ktoś napisał - dla PCtowcó może to i będzie BF3.5, ale dla konsolowców przeskok graficzny i gejmplejowy(wreszcie 64 graczy) to będzie bez mała szok ;)

 

A co do baserape to dla mnie jednym jest wiszenie w śmigłowcu nad lotniskowcem na Kanałach, a czym innym zamknięcie drużyny przeciwnej w bazie. To pierwsze jest imo niedopuszczalne, za to drugie jest po prostu wynikiem znaczącej przewagi jednego teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dżizas co Oni wymyślili. OP bronie leżące gdzieś na mapie. O_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu się martwił że bf4 nie będzie w wersji do ściągnięcia z psstore tu jest odpowiedź na wasze zmartwienia http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14470113,Oficjalna_lista_tytulow_startowych_PlayStation_4.html  :)

Chyba chodziło o mnie :P ale tak patrze na tą listę i to się tyczy PS4 a mnie trapi PS3..

Słyszeliście co zaproponował Activision w sprawie migracji z COD:G (obecnej generacji na następną). Aktualizacja gry do wersji cyfrowej za 10 dolarów. Czy sony lub EA planują coś podobnego w kwestii BF4?

 

p.s. jak nie będzie wyjścia to się kupi ps4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę jeszcze na transfer postaci z wersji PS3 do PS4.

Przynajmniej unlocki na broniach i pojazdach, oczywiście z pominięciem różnic które będą w obu wersjach.

Grać miesiąc na PS3 żeby potem zaczynać od zera na PS4 mi się nie uśmiecha, najwyżej przemęczę się i poczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już jest dawno potwierdzone...


A Sony wczoraj zapowiedziało, że jeśli kupisz określone tytuły w tym BF4 na ps3, będziesz mógł ze "znaczącą" obniżką zaopatrzyć się w cyfrową wersję BF4 na ps4 w jakimś tam określonym (krótkim) przedziale czasu.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firestorm, Oman i Metro będą w Bf4. W różnych dlc,ale będą. Wygląda na to,że caspian też powróci,ale pewności nie mam

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie będą w tym samym DLC. Second "Asfalt". I wygląda na to, ze właśnie oprócz wcześniej zapowiadanych Metro i Caspiana będzie Oman i Firestorm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich pogięło z tym Firestorm, jak ta mapka jest chyba najgorsza z podstawki. Może na 64 typa inaczej się tam gra, ale na konsolach to padlina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na konsoletach to wszystkie otwarte mapy to padlina ;P . trzy flagi , a pięć to spora różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym zestaw Metro, Bazar i Charka. Bo na Omanie to ja spędziłem wystarczająco czasu grając w BF2. Myślę, że wystarczy tej mapy już.

 

@okoni:

Nie liczba flag jest problemem, a ilość graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro, Bazaar, Seine i jestem w domu :biggrin: Do tego Zibe z możliwościa rozwalenia betonowych ścian, a nie tylko tylko tych z kartongipsu :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/2MTylxoKGtM?t=6m23s

 

Według tego filmiku LvLCapa, mapy jakie dostaniemy z BF3 to Metro, Oman, Ognista Burza i Kaspijska. Można obejrzeć całe, bo rozbija trailery na części mniejsze. Zaciekawiła mnie szczególnie strzelba z dwiema komorami, każda z innym rodzajem amunicji. No i jakaś lepsza destrukcja na Metro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podczas targów gamescom po raz pierwszy mogliśmy sprawdzić Battlefielda 4 w wersji na PlayStation 4. Jak zapewniają twórcy, w tym wypadku edycja konsolowa nie będzie odstawać od pecetowej – oznacza to obraz wyświetlany w 60 klatkach na sekundę oraz obsługę 64 graczy w multiplayerze. Muszę przyznać, że chociaż PS4 rzeczywiście radzi sobie naprawdę nieźle, to pewne niedoskonałości w stosunku do mocnego PC niestety widać. Najbardziej rażą słabsze tekstury oraz – o zgrozo – późne doczytywanie detali terenu w rodzaju trawy czy kamyczków. Zdecydowanie nie jest źle, ale kilka wpadek wypadałoby dopracować przed premierą"

 

Hmm,chicalbym to zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest.

@dedmaus
Wrzuciłem ten filmik na poprzedniej stronie z rana. Do u even czytasz ?  ;)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeże spojrzenie na BF4 :biggrin:

 

 

Niby parodia, ale jakze prawdziwa... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tutaj też się zgodzisz z tym samym autorem ;)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×