Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Już po samej grafice widać że to będzie ewolucja a nie rewolucja. W sumie to chcąć utrzymać klimat współczesnej wojny to za wiele się nie nawymyślają. Odnośnie DLC to chyba nikt się inaczej nie spodziewał. Stworzyli model idealny z punktu widzenia wydawcy - tworzą raz grę a potem dorabiają tylko treść co wymaga dużo mniejszych nakładów finansowo-ludzkich, a trzepią na tej treści jeszcze 3-4 razy tyle co na samej grze. Ja się nie zdziwię jak samo BF4 będzie kosztować taniochę, a dopiero na Premium będzie prawdziwy hajs. Na iPadach już się EA przeniosło na taki model.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy wyeliminuja "bunny hoops" oraz zmniejsza drastycznie czulosc w BF4. Bo kombinacja tych dwoch rzeczy w BF3 sprawia, ze gracz staje sie terminatorem na mapach dla piechoty. Poza tym zycze sobie by mocno poprawili animacje oraz zaimpelemntowali nowe (w Killzone:Shadow fall mamy wdrapywanie sie po scianach). Irutujace jest w trojce, ze nie mozesz ubic kolesia ktory skacze przez murek, bo ta animacja teleportuje go o kilka metrow... I na chooj oni wydaja ta gre na PS3 oraz xbox360!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w KZ, ale mogłoby to wyglądać jak (chyba) w Warface, gdzie jeden gracz wywindowywał drugiego do góry :); przekazywanie ammo jak w Moh i do przodu :)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na chooj oni wydaja ta gre na PS3 oraz xbox360!!

Bo nie wszyscy rzucą się od razu na nowe konsole. Znaczna większość to ps3 i xbox360. Zrobią grę i na to i na to i hajs będzie 10x większy niż jakby wydali tylko na next geny.

Byłoby fajnie jakby BF4 był na starcie PS4. Byłby e końcu jakiś sensowny tytuł startowy. Bo na razie to same zapchaj dziury.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

now-this-i-can-fap-to.jpg

Bez obrazy, ale jestes idealnym przykladem jak niewiele trzeba zeby zadowolic obecne pokolenie graczy - 3 frakcje byly juz w BF2 8 lat temu, seria zaliczyla downgrade przy BF3 zeby przy czworce znowu wrocic do 3ech, i juz slychac jeki zachwytu... Tak samo wiecej trybow na starcie, gdzie dla mnie osobiscie wlasnie tojest najwieksza porazka w BFach ze kazdy inny FPS na rynku posiada KAZDY tryb na KAZDEJ mapie, a tutaj nie dosc ze tego nie ma to jeszcze opychaja tryby jako DLC, bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy, ale jestes idealnym przykladem jak niewiele trzeba zeby zadowolic obecne pokolenie graczy - 3 frakcje byly juz w BF2 8 lat temu, seria zaliczyla downgrade przy BF3 zeby przy czworce znowu wrocic do 3ech, i juz slychac jeki zachwytu... Tak samo wiecej trybow na starcie, gdzie dla mnie osobiscie wlasnie tojest najwieksza porazka w BFach ze kazdy inny FPS na rynku posiada KAZDY tryb na KAZDEJ mapie, a tutaj nie dosc ze tego nie ma to jeszcze opychaja tryby jako DLC, bez komentarza.

Takie czasy się skończyły. DLC mnie nie boli, czemu? Bo wiem, że je kupię. Razem z Premium, czemu? Bo chętnie płacę za coś co zapewni mi rozrywkę na następne tysiąc godzin gry. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak działają DLC, nie licząc chęci zarobku (nie próbuj nawet tego im wypominać, bo biznes to biznes, nie robią gry żeby nas zadowolić, oni mają na tym zarobić). Mają one odświeżać grę systematycznie od premiery. Jakbyś dostał wszystko w pierwszym dniu to najzwyczajniej w świecie by Ci się to kiedyś znudziło, a za pomocą DLC odświeżają grę zachęcając nowych potencjalnych klientów jak i starych graczy do gry, którzy ograli wszystko co w tej grze było. Ta seria jest moją ulubioną, ogrywam ją od pierwszej części po obecną (nie licząc gry przez przeglądarkę). I czytając plotki, że powróci nowa frakcja, moc wydawania rozkazów drużynie i więcej map z naciskiem na pojazdy, czyli tak jak to było za starych dobrych czasów w BF2 to się najzwyczajniej na świecie cieszę. Ty tego nie robisz, bez obrazy, bo prawdopodobnie polska mentalność Ci tego zabrania, ponarzekajmy trochę, zamiast się cieszyć, że wracają do starych sprawdzonych pomysłów. Nie potrzebuję tysiąca durnych trybów ala Call of Duty, gdzie w sumie tylko dwa są grywalne i ciekawe dla mojej skromnej osoby. Battlefield to Podbój i Szturm (osobiście chciałbym powrót trybu Tytan z BF2142) tyle mi wystarczy, jeśli pojawi się więcej to nie można narzekać. Tobie to przeszkadza, bo "TAMTA GRA TAK MA!". W BF2 też było Ci źle? Nie sądzę.

Sam BF3 nie zaliczył "downgrade'u" bo rozwiną się w aspektach technicznych jak i tych powiązanych z rozgrywką. Oprócz tego, że BF3 jest obecnie najładniej prezentującym się tytułem to wprowadzili nowe mniejsze mapy, które uwaga: są najbardziej ogrywanymi mapami ze wszystkich, wprowadzili kampanię dla jednego gracza, wprowadzili współpracę, wprowadzili system Battleloga i wiele innych rzeczy, których w BF2 nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oraz zmniejsza drastycznie czulosc w BF4.

Serio?? Ty tak Serio??? Chyba zwiększą chciałeś napisać. Co jak co ale mogliby zwiększyć w BF3 już nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy poszly do przodu, w starym UT99 tez wystarczyly mi DM i CTF, ew. jeszcze TDM, teraz cos takiego by nie przeszlo, dlaczego? Bo ceny gier poszybowaly ostro do gory, wiec raczej logiczne jest ze powinny oferowac wiecej, a nie mniej, a BF ma chyba najgorszy stosunek cena/zawartosc, wydajac 200zl na sama podstawke, bez premium, bez dodatkow, otrzymujemy tak naprawde pol-produkt, gdzie za te same pieniadze mozna kupic innego FPSa ktory zapewni 2-3x tyle rozrywki. Gdzies kiedys w jednym z tematow napisalem ze beda mowic o DLC do BF4 zanim jeszcze zapowiedza sama gre, no i jak widac sie nie pomylilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio?? Ty tak Serio??? Chyba zwiększą chciałeś napisać. Co jak co ale mogliby zwiększyć w BF3 już nawet.

Tez czasami mi brakuje tej czulosci w BF3, tak 20-30% wiecej. Jednka mniejsza czulosc wymusza od ciebie- jak dla mnie- wiekszego skill'a, Tak jak to bylo w Bad Company 2. Kazdy mogl ja opanowac bez problemu, dajac graczom rowne szanse. Chodzilo o umiejetne poruszanie sie w terenie oraz gre w zespole. Obecnie umiejetnosc robienia obrotow o 360 stopni, polaczne z "bunny hoops", to priorytet jesli chodzi o robienie dobrego wyniku na TDM lub infantry maps. Wymiatacze z BC2 dzis graja slabo w BF3, a sredni (tacy jak ja :)), daja sobie rade, nawet bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wymiatacze" Albo tych z Bc2 już nie ma albo grają na takim samym poziomie a to ty stałeś się dobry?? Trzeba patrzec także z tej strony. W Bc2 byłem średniakiem. Teraz według większości jestem brany za "Zlagowanego Pro'sa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasy poszly do przodu, w starym UT99 tez wystarczyly mi DM i CTF, ew. jeszcze TDM, teraz cos takiego by nie przeszlo, dlaczego? Bo ceny gier poszybowaly ostro do gory, wiec raczej logiczne jest ze powinny oferowac wiecej, a nie mniej, a BF ma chyba najgorszy stosunek cena/zawartosc, wydajac 200zl na sama podstawke, bez premium, bez dodatkow, otrzymujemy tak naprawde pol-produkt, gdzie za te same pieniadze mozna kupic innego FPSa ktory zapewni 2-3x tyle rozrywki. Gdzies kiedys w jednym z tematow napisalem ze beda mowic o DLC do BF4 zanim jeszcze zapowiedza sama gre, no i jak widac sie nie pomylilem.

Nie kupuj gier. Proste. Szkoda Ci wydać takiej sumy na BF3, proszę bardzo. Nie kupuj jeśli nie zadowala Cię zawartość płyty, albo przynajmniej poczekaj na obniżkę ceny bo teraz można dostać BF3 Edycję Premium za 170 zł na Allegro. EA nie wyciąga Ci siłą kasy z portfela (na pewno by chciało). Gra będzie wydana przez EA, więc wszelkie nowiny o DLC nie powinny nikogo zaskakiwać, więc nie wiem czy Twój dar wróżenia się sprawdził tym razem. Wydałem 120 funtów (dwie kopie gry + Premium) na BF3 i sądzę, że cena jest uczciwa za to co dostałem w zamian - około siedemset dobrze spędzonych godzin na polu bitwy ze znajomymi, a samo pięćset z tego przegrałem bez ani jednego dodatku na PS3, na samej podstawce i nie sądzę, żeby jakiś inny konsolowy FPS zapewniłby mi tyle godzin rozgrywki bo z Call of Duty już dawno wyrosłem. Jeśli Ty żałujesz wydanych pieniędzy to zastanów się sto razy zanim coś kupisz i skonsultuj to z doradcą finansowym, a nie żal się tym na forum bo nikt Cię nie zmusza do kupowania czegokolwiek. Żyjesz w czasach gdzie całe gry możesz 'przejść' na YouTube, więc spokojnie mogłeś się zaznajomić z tym co BF3 oferuje. Do tego dochodzi inna sprawa. Ty wydałeś 1/5(?) swojej wypłaty na grę za 200 zł więc możesz tego żałować, nawet jak kupiłeś grę w ciemno, ale ktoś kto żyje w bardziej cywilizowanym kraju wydał 1/20 tej wypłaty to już nie koniecznie musi rozpaczać. A to już jest temat na inną dyskusję.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozamiatane

cant wait

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym mapę na której toczy się bitwa na... lotniskowcu. Taki wodny desant fajnie brzmi, a będzie to wyglądało na respieniu się na łódce, która wypływa na brzeg, albo wylot z łodzi podwodnej (misja w Call of Duty). Jakby ktoś nie grał w BF2, takie rzeczy się wyrabiało na takim lotniskowcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem, chętnie bym zobaczył rozwiniętą walkę na wodzie, a nie tylko transport.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy mieli bitwe morska zapowiada sie ciekawie. Latac nie lubie wiec moze popływam :P łodzie podwodne vs Niszczyciele morskie ahh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki wplyw na taka bitwe morska beda mialy warunki pogodowe :) bo tutaj ich zmiennosc moze odegrac kluczowe znaczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co by nie dali w bf4 i tak będzie kozacka i każdy kogo interesuje ta tematyka zakupi premiuma z pss na spółke z kumplem :) Nie ma co spekulować co będzie a czego nie - zbierajta kasiore na konsole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.battlefie...l/battlefield-4

Ujawniono desant z wody i do odebrania nowy nieśmiertelnik.

WOW, co za nowość, no bo przecież grając w Rush na wyspie Chakr desantowaliśmy się z....okrętu!

Bedziemy mieli bitwe morska zapowiada sie ciekawie. ... łodzie podwodne vs Niszczyciele morskie ahh :P

Ja rozumiem że wywnioskowałeś to z owego kilkusekundowego filmiku z pędnikiem okrętu podwodnego? Nieźle. Tylko że równie dobrze może być to kawałek z singla :biggrin:

Ciekawe jaki wplyw na taka bitwe morska beda mialy warunki pogodowe :) bo tutaj ich zmiennosc moze odegrac kluczowe znaczenie...

Tak, ważne będzie jeszcze morale i wyszkolenie załogi a także upgradowanie modułów okrętu na coraz lepsze i nowsze.

A jak wprowadzą mikropłatności to będziesz mógł wykupić kamuflaż stealth do lotniskowca klasy Nimitz :biggrin:

Czytam tutaj niektóre wypowiedzi - i co ciekawsze powyżej skomentowałem - oraz zastanawiam się czy tylko ja jestem taki sceptyczny?

Cztery miesiące bez działającego VOIPa, kolejne miesiące z totalnie spartolonym dźwiękiem, że o ciągłym mieszaniu w statystykach broni nie wspomnę stworzyły u mnie kompleks odrzucenia od BF3. Gram teraz tylko raz w tygodniu i przyznam sie że z wieksza ochota powracam do "stareńkiego" BC2.

Tak że sory resory ale ja osobiście odnoszę wrażenia że jeśli BF4 ukaże się TYLKO na PS4 to spodziewać się należy jeszcze gorszych błędów i niedoróbek niż w BF3.

Czekam na jakieś oficjalne info, bo na razie znajdujemy się w fazie "przepowiadania z fusów".

Tako rzekłem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Mori nie jestes sam, ja tez jestem baaardzo sceptycznie nastawiony na BF4, ale jak widac po forach znaczna wiekszosc ma problemy z pamiecia i zapomnieli juz ze przez kilka MIESIECY nie bylo opocji zeby pograc ze znajomymi, bo voice chat i party system kompletnie nie dzialaly, gra miala cala mase niedorobek i dopiero po roku mozna ja bylo nazwac skonczonym produktem, a zapowiadane zmniejszenie map pod konsolowych 24 graczy nigdy nie mialo miejsca... A przeciez BF3 robili tyle czasu, i tylko na 3 platformy, wiec az strach pomyslec jak niedopracowany bedzie BF4 biorac pod uwage jak krotko go robia i w dodatku az na 5 platform! Takze obawiam sie ze w dniu premiery dostaniemy co najwyzej wersje alpha a nie skonczona gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba! Nowość pierwsza klasa)

Na Kanałach Noshahr, grajać w podbój, też jest desant z okrętu, ale nie z wody.

Więc nie łapię ironii, może dla tego, że nie jestem Wujkiem Staszkiem Mistrzem Ciętej Riposty)

WOW, co za nowość, no bo przecież grając w Rush na wyspie Chakr desantowaliśmy się z....okrętu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×