Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

i wcale nie jest mi potrzebna nowa konsola,żeby się dobrze BAWIĆ!

Zabawa jest zawsze, tylko w jakich warunkach. W twoich poprzednich postach narzekałeś, że wywaliło cię z gry z paczką znajomych gdzie rozgrywka toczyła się już x czasu, dobrze się ubawiłeś kiedy włączałeś ponownie konsolę? Nie chodzi o samą zabawę w czystej postaci tylko chodzi o to ile możemy się nią cieszyć. Ciągle odzyskiwanie plików bo błędnym wyłączeniu konsoli nie jest zabawne, a szczególnie wtedy kiedy gra się z kimś.

Ja uważam, że PS3 jest bardzo mocno niedoceniany. Procesor Cell ma 8 rdzeni po 3,2GHz każdy (w tym 1 serwisowy) czyli do dyspozycji jest 7.

Nie samym procesorem konsola żyje. Ale po części to prawda, deweloperzy pokroju Naughty Dog potrafią wykrzesać z PS3 ostatnie poty co widać po ich grach, które nawet się nie zająkną przy cięższych akcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, PonurakPS3 za tego linka,dzięki niemu spędziłem najweselsze półgodziny w tym tygodniu! Ludzie,druhowie moi w Battlefieldzie, co to za pier...olenie!!!

"...więc trzeba się liczyć z tym, że wszystkie te doniesienia mogą okazać się nieprawdziwe. Jednak udostępnione szczegóły są tak ciekawe, że i tak warto o nich napisać..."

To znaczy że cały ten" wzwód dziennikarstwa" jest tyle wart ile poniesie fantazja piszącego! Szczegóły plotek....tia, o tym warto napisać!

"Co ciekawe, wśród żołnierzy nie zabraknie postaci kobiecych!"

...dawno postulowałem stworzenie postaci wesołej sanitariuszki albo barmanki. Te walki o przejęcie flagi to jakaś opcja dla smutasów! Tryb podboju polegającego na tym,że trzeba zdobyć bar z piwem i utrzymać go na czas pozwalający wypić i wielokrotnie zniewolić damską obsługę - o, to jest TO, co lubią tygrysy!

" Battlefield 4 ma zaoferować lepszą integrację z usługą Battlelog i dokładniejsze statystyki rozgrywek."

No, to jest news!!! Spróbuję pomóc Autorowi:"...dzięki specjalnemu systemowi, o którym twórcy na razie milczą, pojawią się dodatkowe statystyki: ilość pierdolnięć padem o podłogę, ilość przerw w rozgrywce na siusiu oraz (w wersji Premium) ilość odpowiedzi do domowników typu:" Zaraz,zaraz!!!!","Nie nie mogę ściszyć!!!","Dobrze, POTEM!!!!"

"Według przecieku nad Battlefield 4 od roku pracowało koło 30-40 osób" - ponoć już uściślono że więcej niż 32 ale mniej niż 39!!! Za parę dni ustalą to dokładniej...

I tak dalej, i tak dalej....pierdu,pierdu...a małolaty (bez urazy,proszę) oraz fanboje będą mieli pożywkę do marzeń przedsennych!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, natknąłem się to przy okazji zapodałem :)

Szczerze, serię Battlefield mam w bardzo głębokim poważaniu, aczkolwiek zainteresowała mnie ta informacja tylko i wyłącznie z uwagi na wzmiankę o nowych konsolach, których to zapowiedzi z niecierpliwością od pewnego już czasu wypatruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba daruję sobie wersję na PS3, i kupię dopiero jak w łapy wpadnie next-gen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja wolalbym kontynuacje serii Bad Company? Przy trojce DICE obiecywalo najlepszego BFa ever, ale niestety, gra nie jest ani tak skillowa/taktyczna jak BF2, ani nie sprawia tyle fun'u co BC2 (IMO). A po sukcesie BF3 mam dziwne przeczucie ze tym razem otrzymamy jedynie podstawke pod DLC, ktore beda zapowiedziane jeszcze przed sama gra LOL.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym momencie nie włączam już wcale BF3, zostałem na 10 levelu i nie ciągnie mnie do tej gry. Za to odpalam sobie czasem BC2 na pc. Ale musze przyznać że dam szanse BF4, ale tak jak kolega Maxiu już tylko na PS4 - wtedy to będzie miało sens.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bc2 bylo zajebiste do czasu wypouszczenia heavy metal, ktore moim zdaniem zjebalo ta gre. W bf3 przynajmiej moge sobie grac na takich mapach jakie lubie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64 graczy na konsolach. To może być ciekawie, tylko żeby mapy były dobrze ułożone, bo drugiego nuketown z BO, nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC 64 graczy się sprawdza. Co prawda na Metro panuje chaos, ale na innych mapach ładnie jest to zbalansowane pomiędzy ~8 flagami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, beta BF4 wystartuje mniej więcej w tym samym czasie co wystartowała beta BF3? Na to wygląda bo przewidywana data bety nowego Battlefield'a wypada na jesień 2013 roku, a w betę BF3 mogliśmy grać już od 29 września. Nie mogę się doczekać, ale to jeszcze kawał czasu... Jeden z niewielu plusów zakupienia Medal of Honor przed premierą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzorem niedźwiedzi zapadnij w sen zimowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

originalwq.jpg

Zakładam temat w dziale PS4, jako że wszędzie buczy i huczy o tym, że będzie już na konsole następnej generacji.

W razie jakby się okazało inaczej, (a mam nadzieję, że się nie okaże) to przeniesiemy tam gdzie trzeba.

Więcej informacji o BF4 dowiemy się 26 Marca.

Podobno ma być dostępna frakcja kitajców, ale jak będzie to się okaże :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie można grać w więcej osób niż tylko 24.

Na singla to nawet nie licze bo pewnie będzie crap. W trójce już był słaby i gdyby nie grafika to porównał bym go do ostatnich nudnych modern warfare i durnych kampani typu "Ruskie samo zło, trzeba ich wybić wszystkich bo zniszczą cały świat". I oczywiście tylko amerykanie z nimi walczą... No i dobrze by było jak by multi nie było takie zabugowane jak początkowo w BF3/

No ale czekamy do 26 marca. Pewnie się czegoś dowiemy

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noż qrwa mniej się chyba nie dało pokazać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

nie narzekaj , mogli dać bez głosu ;)

@erwines

wszystkiego co napisałeś możesz być pewien. już gdzieś padło info od ludków pracujących przy bf4 że na nowej konsoli będzie możliwość grania w taką ilość ludzi jaka teraz jest na pc'etach. singiel doopy urywać nie będzie bo wszyscy już wiedzą ( włącznie z wydawcą) że bf to multi. no i temat bugów ... ( tu się rozmarzyłem - w sumie całkiem niepotrzebnie) , ciekawe co tym razem wymyślą ? że nowa konsola i nie mieli czasu jej opanować , że terminy , że kryzys , że żona nie dała , że browar był za ciepły, że blablabla ? jedno pewne , będą łatać ;-P

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noż qrwa mniej się chyba nie dało pokazać :)

http://vine.co/v/bpeapQiWB3l

Haha :) poczekaj, do 27.03 jeszcze sporo czasu. To była dopiero zapowiedź teasera, za parę dni będzie teaser, a dopiero 27.03 zwiastun. No, ale dobrze. Niech robią hype :) może wycieknie coś wcześniej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 ma byc cross-genowy, czyli wyjdzie zarowno na PS3 jak i PS4. Oczywiscie wersja na PS3 bedzie okrojona do 720p@30FPS i jedynie 24 graczy, natomiast wersja na PS4 to pelne FullHD, wg. plotek 60FPS, 64 graczy i wymaxowana grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf4 wg plotek ma wykorzystać 70% frostbite 2 (bf3 wykorzystuje 30% na pc). Jeżeli to prawda to chcę zobaczyć minimalne wymaganie :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby było lepsze od poprzednika choziaz mogli zrobic Bad company 3 :P ale zobaczymy teraz w 64 na konsoli bedzie rzez :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając - informacje, które są niby wyciekiem z chińskiego forum to potwierdzony fake. Więc na razie gra pozostaje w sferze 1080p/60 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tez inne info:

http://bf4central.co...leaked-details/

  • Battlefield 4 will stick with 64 players. Maps are larger and more detailed.
  • Three factions: US, Russia, and an unnamed “Eastern/Asian” faction.
  • 4 classes with “additional features and tweaks” compared to BF3
  • Shipping with same amount of maps as BF3, there are plans for lots of DLC.
  • DLC is already in planning stages.
  • Battlefield 4 Premium will be available on day one and include some perks.
  • Most of the guns and vehicles from BF3 will return.
  • More squad features.
  • Commander feature returns, but won’t be the same as in BF2
  • Battlefield 4 is coming out on both current and next gen systems, and PC as well.
  • Game is more of an evolution rather than revolution of the series. Both technically and gameplay wise.
  • Will ship with more game modes than BF3
  • Will ship with more close quarter infantry maps than BF3
  • Frostbite 2 engine is pushed further in BF4. Better effects, higher res textures, more detailed game worlds, etc.
  • BF3 will still be supported after Battlefield 4 launches.
  • There is plan of some sort of integration between BF3 and BF4. Could be Battlelog-only.
  • Battlelog will be updated for Battlefield 4 with more social features and more detailed stats.
  • Single-player and co-op will return, new writers involved this time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te jest prawdopodobne bo pochodzi od gościa, który pierwszy pokazał obrazek, który widzimy w pierwszym poście. Ciekawie się zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto ze strony głównej

  • 64 graczy na konsolach następnej generacji. Dużo większe mapy i bogatsze w detale
  • 3 frakcje - USA, Rosja i Chiny
  • 4 klasy z dodatkowymi możliwościami i poprawkami względem BF3
  • Ilość map w trybie multi na starcie będzie identyczna jak w BF3
  • DLC jest w fazie planowania
  • Battlefield 4 Premium będzie dostępny od startu gry z ekskluzywnymi perkami
  • Wróci większość osprzętu z BF3
  • Znacznie rozbudowany system drużyn
  • Powróci system wydawania rozkazów, ale będzie różnił się od tego z Battlefield 2
  • Więcej trybów gry dla wielu graczy niż w BF3 na starcie
  • Więcej map angażujących pojazdy niż w BF3
  • Frostbite 2 znacząco rozbudowany. Więcej efektów cząsteczkowych, lepsze oświetlenie, wyższa rozdzielczość tekstur, świat z większą ilością detali
  • Są plany integracji Battlefielda 3 z BF4
  • Battlelog zostanie wkrótce uaktualniony o opcję z BF4 - głównie dotyczące społeczności
  • Tryb dla jednego gracza i kooperacja powrócą, z tym, że jest nowy scenarzysta

now-this-i-can-fap-to.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 Premium będzie dostępny od startu gry z ekskluzywnymi perkami

24810844.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×