Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, towar pierwsza klasa . ssie pałkę . pewnie będzie mocno zbugowany ;) , ale co tam , idę zhandlować nerkę , bo do nowego plajaka trzeba by większe tv jeszcze kupić . :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko trzeba czekać na coś z multika. Bo przecież o to tutaj chodzi.

Ale rzeczywiście potwierdza się sporo faktów, babeczki, Chiny, (chyba) lekka przyszłość, pływanie, walki na morzu, itd.

Jeśli ktoś gra w BF'a od 1942 to dla niego lotniskowce czy pontony to żadna nowość, ale zobaczyć to w nowej odsłonie z piękną grafiką, to będzie wypas.

Może pokuszą się nawet o same mapki, gdzie walczy się tylko na morzu.

PS.

Czy mi się zdaje, czy jak składamy pre-order to dostajemy pakiety PREMIUM?

Przynajmniej tak pisało na koniec filmiku..."Pre-order to receive Premium Extension-Pack".

Chyba, że źle przeczytałem coś, a to też jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę z pamieci, ale chyba jak zamówisz preorder to jedno dlc masz gratis. Podobnie jak przy bf3 gdzie btk dla preorderowiczów było za free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

Czy mi się zdaje, czy jak składamy pre-order to dostajemy pakiety PREMIUM?

Przynajmniej tak pisało na koniec filmiku..."Pre-order to receive Premium Extension-Pack".

Chyba, że źle przeczytałem coś, a to też jest możliwe.

Dobrze przeczytałeś :) Ciekawe co się będzie kryło pod tą nazwą, bo raczej nie sądzę żeby od razu dali dostęp do wszystkich przyszłych DLC :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mówili, że pakiet Premium ma być dostępny od samego początku, także możliwe że będzie dostępny już z pre-orderem.

A pakiet Premium to raczej już wszystkie dodatki będą w tym, nie tylko jeden.

Zresztą, trzeba będzie czekać na więcej info.

Teraz kwestią pozostaje tylko cena takiego zestawu, bo raczej wątpię, żeby kosztował standardową cenę.

PS.

Na Originie już można składać pre-order i jest napisane, że dostajemy dostęp do bety, pakiet Premium no i rzecz jasna samą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu EA owija was sobie wokół palca, będzie kolejna generacja miałkich fpsów. Po raz n-ty strzelanie do rusków, oskryptowane akcje, żenujący amerykański patos...Poprawiają tylko grafikę, a nasi przeciwnicy to dalej tępaki, model strzelania zapewne pozostanie również nietknięty (a ten z bf3 był lekko skopany), wraca premium, czyli dojarka portfeli, ku*wa, nie boli już was tyłek od tego dymania?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie wrażenie że po BFBC2 , DICE ( może wcześniej też to robili ) robi tak :

BFBC2 a po nim wyszedł MoH gdzie dali animacje do przeskakiwania przez murki itd + kładzenie się , następny był BF3 gdzie dodali to co było w MoH . Po BF3 dali MoHW gdzie dodali różne motywy typu maskowania broni i ich kostumizacje w wielu różnych opcjach , wychylanie się zza osłony oraz zmiany celownika z mechanicznego na optyczny ( co widać w tym świeżym gp gdy osłaniają IRISHA ) i to pewnie teraz będzie w BF4 .

Moja obserwacja jest taka że w MoH coś testują i dają do BF-a , każdy wie że w MoH niema pojazdów po za SG .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu EA owija was sobie wokół palca, będzie kolejna generacja miałkich fpsów. Po raz n-ty strzelanie do rusków, oskryptowane akcje, żenujący amerykański patos...Poprawiają tylko grafikę, a nasi przeciwnicy to dalej tępaki, model strzelania zapewne pozostanie również nietknięty (a ten z bf3 był lekko skopany), wraca premium, czyli dojarka portfeli, ku*wa, nie boli już was tyłek od tego dymania?

Podejrzewam, że ok.90% ludziów kupi BF4 dla multi, i (podobnie jak ja) generalnie w dupie ma AI botów, a premium - owszem - dojarka portfeli, ale wolę premium kupić, niż potem dodatki pojedynczo. Model strzelania...hmmmm - nie znam się, za bardzo (grałem oprócz bf3, tylko BO i BO2) ale dla mnie ten w bf3 jest super (bez porównania do BO czy BO2), jak coś to podajcie tytuły, gdzie jest lepszy, chętnie sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik i szału nie ma - wygląda tot ociupinkę lepiej niż Killzone SF - ciekawe na jakim PieCu było to generowane - tak wiem zaraz pojawią sie głosy oburzonych moim bluźnierstwem.

Mimo szumnej zapowiedzi co to dzisiaj nie zostanie ujawnione, ZERO informacji o multi, który jest dal mnie podstawą, za to 17 minutek filmiku z singla :/ Singla który mi zwisa.

Ot kolejny element nakręcania hypu, a nie którzy już widzę mieli orgazm przy filmiku :D

Nic pozostaje czekać na E3 i jakieś konkretne informacje o multi, bo na razie w dalszym ciągu jesteśmy w czarnej d...e.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA i ich polityka...Rozumiem, że BF to gra stworzona do multi, ale ile można wałkować te skrypty i wojnę rodem z USA? Obawiam się, że nowa jakość grafiki to będzie wszystko, co elektronicy będą mieli do zaoferowania i na żadne skoki w rozgrywce bym nie liczył. Oczywiście, zwiększy się liczba graczy na mapie, dodadzą może jakiś nowy tryb, ale to już będzie wszystko. Czy warto będzie płacić >200 pln za lifting BF3? Jeszcze daleko tutaj do tasiemca pod nazwą CoD, ale podejście EA jest już coraz bardziej w stylu "jak tu się dorobić, żeby się nie narobić". Jaki był ostatni innowacyjny tytuł z tej stajni? W ostatnich latach Dead Space. I co się z nim stało?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już mówili, że pakiet Premium ma być dostępny od samego początku, także możliwe że będzie dostępny już z pre-orderem.

A pakiet Premium to raczej już wszystkie dodatki będą w tym, nie tylko jeden.

Zresztą, trzeba będzie czekać na więcej info.

Teraz kwestią pozostaje tylko cena takiego zestawu, bo raczej wątpię, żeby kosztował standardową cenę.

PS.

Na Originie już można składać pre-order i jest napisane, że dostajemy dostęp do bety, pakiet Premium no i rzecz jasna samą grę.

Znalazlem , cos takiego

BATTLEFIELD 4

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY

Zarezerwuj swój egzemplarz, a otrzymasz pierwszy dodatek do gry.

Wiec nie ma mowy o calym premium ;)

[..]Gra zadebiutuje jesienią tego roku. Do tej pory potwierdzono, że "BF4" trafi na pecety, Xboksa 360 i PlayStation 3. Oficjalny komunikat prasowy nie wspomina o wersji gry przygotowywanej z myślą o konsolach nowej generacji.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi dupy ten trailer nie urywa, jakoś KZ4 w moich oczach wypada znacznie lepiej,

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA i ich polityka...Rozumiem, że BF to gra stworzona do multi, ale ile można wałkować te skrypty i wojnę rodem z USA? Obawiam się, że nowa jakość grafiki to będzie wszystko, co elektronicy będą mieli do zaoferowania i na żadne skoki w rozgrywce bym nie liczył. Oczywiście, zwiększy się liczba graczy na mapie, dodadzą może jakiś nowy tryb, ale to już będzie wszystko. Czy warto będzie płacić >200 pln za lifting BF3? Jeszcze daleko tutaj do tasiemca pod nazwą CoD, ale podejście EA jest już coraz bardziej w stylu "jak tu się dorobić, żeby się nie narobić". Jaki był ostatni innowacyjny tytuł z tej stajni? W ostatnich latach Dead Space. I co się z nim stało?

Na jaką innowację w rozgrywce Ty liczysz? Jedyne co mogą ulepszyć, to warstwa audio-wizualna i poprawa błędów i problemów z poprzedniej odsłony. Ewentualnie dodadzą jakieś "popierdółkowe" opcje...

Strzelanka dalej zostanie strzelanką i pod tym względem nic się nie zmieni...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BATTLEFIELD 4

ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY

Zarezerwuj swój egzemplarz, a otrzymasz pierwszy dodatek do gry.

Wiec nie ma mowy o calym premium ;)

Dokładnie tak. Dziś kupiłem BF3 Premium i odpaliłem przed chwilą (DLC się ściągają) i w menu głównym jest taka informacja własnie. Złożenie pre-ordera BF4 = gratis pierwsze DLC (czyli coś w stylu Back to Karkand).

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprawa błędów i problemów z poprzedniej odsłony

A to ciekawe' date=' że błędy z porzedniej gry powinni poprawić w kolejnej, dzięki czemu klient płaci ponownie. W sumie to ma sens z ich punktu widzenia :) "poprawiliśmy to, co przeszkadzało w BF3" :D Od tego powinny być konkretne patche i usprawnienia. Ale po co, skoro lepiej skupić się na wydawaniu kolejnej porcji DLC, bądź "nowej" gry.

Na jaką innowację w rozgrywce Ty liczysz?

Choćby na zmianę scenerii...Dodatkowo jest jeszcze sporo niewykorzystanego potencjału, jak chociażby bitwy morskie. Ile można zmienić w strzelankach, pokazuje ich ewolucja. Wystarczy cofnąć się nie tak daleko w czasie;) . Ile ciekawych nowości w rozgrywce można wprowadzić, pokazali twórcy Red Orchestra. Chyba, że wyjdziemy z założenia, że BF ma być typowo i tylko dla casuali, wtedy spoko, nic już nie można zmienić :)

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu EA owija was sobie wokół palca, będzie kolejna generacja miałkich fpsów. Po raz n-ty strzelanie do rusków, oskryptowane akcje, żenujący amerykański patos...Poprawiają tylko grafikę, a nasi przeciwnicy to dalej tępaki, model strzelania zapewne pozostanie również nietknięty (a ten z bf3 był lekko skopany), wraca premium, czyli dojarka portfeli, ku*wa, nie boli już was tyłek od tego dymania?

yyyy... piszesz o trybie single ? ktoś w to w ogóle gra? a co można ciekawszego wymyślić w strzelance ? z kim chcesz się strzelać , z kosmitami ?

EDIT:

kurna , czytam te posty powyżej i widzę że zaczyna się brzęczenie . jeszcze gry nie ma a już sapanie. nie wiem czy to tylko takie pierdzenie aby pierdzieć ? czego chcieć więcej od serii bf niż poprawy bugów z którymi się ta seria boryka i poprawy audiowizualnej? ludziska , laserów i bomb termojądrowych oczekujecie ? bf3 jest imo zajebisty ( ma sporo problemów , ale do przełknięcia) i świetnie aby bf4 poszedł tą drogą . np, mi cod nie podszedł i w niego nie gram . jak komuś nowy bf wydaje się zbyt mało urozmaicony/zmieniony czy ..uj tam wie co jeszcze , to proponuję pograć w coś innego.

Edytowane przez okoni
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaką innowację w rozgrywce Ty liczysz? Jedyne co mogą ulepszyć, to warstwa audio-wizualna i poprawa błędów i problemów z poprzedniej odsłony. Ewentualnie dodadzą jakieś "popierdółkowe" opcje...

Strzelanka dalej zostanie strzelanką i pod tym względem nic się nie zmieni...

Dla chcacego nic trudnego, zawsze (na dobry poczatek) mogli by dorzucic wiecej trybow niz tylko 3, wiecej klas, itd. itd. Tylko po co mieliby sie wysilac jak docelowy odbiorca jest tak malo wymagajacy, i wystarczy mu ze dostanie drugi raz to samo tylko z lekko podszlifowana grafika? Popatrz np. na KZ:SF, gdzie tworcy poszli do przodu i calkowicie zmienili scenerie i okolicznosci w jakich rozgrywa sie akcja, albo juz nawet taki CoD, ktory moze nie zmienia sie niewiadomo jak bardzo, ale z kazda odslona system perkow jest inny, killstreaki sa inne, dochodza coraz to nowe tryby, wszystko rozgrywa sie w innych czasach etc., niby zmiany niewielkie ale sa, a tutaj? Tak jak mowie, poki co trailer nie zrobil na mnie zadnego wrazenia, jak w multi nie pokaza czegos co nie urywa jaj przy samej mosznie to mowie pass nowemu BFowi.

@UP:

Tyle samo co w BC i BF3, czyli 24.

EDIT:

No TO sie dopiero nazywa destrukcja:

Do roboty DICE! ;p

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie,że zbyt dużo graczy z coda.Chce kupić bfa,ale grać w coda.Najlepsze tryby w bfie jakie grałem to cq,najazd i rush na chooj mi inne tryby? System klas jest dobry, medyk leczy itp. Ważne żeby poprawili detekcje trafień oraz animacje i zrobili dobre mapy jak bf2.Żadnych metro,bazar i innych szajsowatych map nie mających nic wspólnego z bfem.Na next genach to muszą być tylko wyrypane mapy na 64 graczy.Innej możliwosci nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd info że będzie tylko 24 graczy na konsolach ? Bo coś mi się wierzyć nie chce że znowu tak spier*****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd info że będzie tylko 24 graczy na konsolach ? Bo coś mi się wierzyć nie chce że znowu tak spier*****.

Nie trzeba takich informacji o tym żeby było to jasne. imo jeśli BF3 wyciąga niby z konsoli ostatnie poty to BF4 będzie wyglądał podobnie do poprzedniej wersji bo nagle PS3 nie będzie miało lepszych podzespołów. Jeśli BF4 będzie wraz z premierą PS4 lub chwilę po to odpuszczę sobie go na PS3 - szkoda kasy, na razie gram w trójeczkę i póki co od premiery gra mnie nie znudziła także nie ma co zmieniać i kupować znowu okrojonej wersji.

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, "premium" które jest dostępne do preorderów to nie to samo premium co w BF3, to gwarantuje nam tylko dodatki (dogtagi, optyke, bron) + jeden DLC gratis, jest to to samo co oferta preorderowa BF3 z karkandem. :) Ubrali to w odpowiednie słowa i każdy chcę to mieć, ale trzeba czytać dokładnie, co tam jest napisane :)

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zbankrutuję w tym roku, kupię na PC, do tego planuję kupić PS4 no i pewnie wezmę na BF4 na PS4...... Narzeczona mnie zabije .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×