Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle nie rozumiem fenomenu fify ale pytanie dla hardkorów: czy rozróżnilibyście np. wersje 12 a 13? Oczywiście po samej grafice. Bo ja nie. Jak dla mnie seria pod tym względem stoi w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez roznice w grafice, glownie w detalach widac golym okiem juz zaraz po wlaczeniu pierwszego meczu. Jezeli jestes przyzwyczajony do czegos to roznice wylapujesz od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie rozumiem fenomenu fify ale pytanie dla hardkorów: czy rozróżnilibyście np. wersje 12 a 13? Oczywiście po samej grafice. Bo ja nie. Jak dla mnie seria pod tym względem stoi w miejscu.

No niestety niektórzy nie rozróżniają kolorów i żyją,jak nie rozumiesz i nie grasz to nie zaglądaj do tego działo i już będziesz mógł spać spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem się na preordery Fify 14 w wersji elektronicznej. Cena zachęcająca, ale pytanie jak to się odbywa? Dostaje się kod do wpisania w PS Store? Jest to w ogóle legalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz na myśli pre order z PS Store? Bo jeżeli o to chodzi to jest legalne, a pobierze się automatycznie (domyślnie tak jest ustawione) lub pojawi na liście pobierania w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie. Na allegro znalazłem. Również inne gry można w ten sposób zakupić, np GTA V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat tylko taka fife kupuje. Irytuje mnie dzwiek brzeczacej plyty w czytniku blu-ray.

Gierka w wersji elektronicznej bedzie kosztowac 110-120zl i bedzie juz mozna ja pobrac 24 wrzesnia. Mam kolezke handlujacego takimi gierkami na allegro. Jak ktos bedzie zainteresowany to moge podac jego numer gg.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem się na preordery Fify 14 w wersji elektronicznej. Cena zachęcająca, ale pytanie jak to się odbywa? Dostaje się kod do wpisania w PS Store? Jest to w ogóle legalne?

 

Co prawda pewności nie mam, ale to pewnie po prostu slot z PSS, być może do jednorazowego pobrania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie denerwują te dźwięki z napędu. Poza tym słyszałem, że lepiej gry z dysku działają niż z płyty. No i cenowo róźnica tylko.. no właśnie, przeraża mnie ta ilość gb do ściągnięcia. Ściągałbym chyba kilka dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca tak jest, wazny jest tez upload serwera z ktorego sciagasz.

Upload czy download? Mógłbyś coś więcej napisać? Ile taka instalka zajmuje plus minus? Bo jeśli kilka gb to to przy moim necie download w dzień 2mb, a w nocy 4 to ny troche szło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podalem wynik po pierwszej polowie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uu to za dużo. No nic. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam krótkie pytanie, kiedy w ogóle ma się pojawić Fifa 14 w sprzedaży? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera: 2013-09-26
...czekamy jeszcze 23 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z fb EA

 

 

 

Chcielibyście zagrać w FIFA 14 przed oficjalną premierą?

Teraz macie na to szansę - czekają na was zaproszenia na PRZEDPREMIEROWY POKAZ GRY FIFA 14, który odbędzie się 14 września w Warszawie. 

Jak zdobyć zaproszenie? Wyślijcie nam zgłoszenie na adres email: konkurs@eapolska.pl, opisując, dlaczego to właśnie was powinniśmy zaprosić na pokaz. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 6.09.


545573_10151575432356345_1499033905_n.jp

 

 

Ja niestety z krakowa może komuś z warszawy się uda :)

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie może informację na temat kiedy będzie aktualizacja w FIFE 13, tzn, Bale w Realu, Ozil w Arsenalu, Kaka w Milanie, Neymar w Barcelonie itd.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie może informację na temat kiedy będzie aktualizacja w FIFE 13, tzn, Bale w Realu, Ozil w Arsenalu, Kaka w Milanie, Neymar w Barcelonie itd.?

Nigdy.

@Up tak

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie może informację na temat kiedy będzie aktualizacja w FIFE 13, tzn, Bale w Realu, Ozil w Arsenalu, Kaka w Milanie, Neymar w Barcelonie itd.? 

Ta aktualizacja jest dość droga, jak co roku z resztą, a pojawi się 26 września na sklepowych półkach ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Nie pamiętam czy było. W każdym bądź razie ja nie widziałem. Jedyny (chyba) filmik z całym wprowadzeniem do meczu na NG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy było. W każdym bądź razie ja nie widziałem. Jedyny (chyba) filmik z całym wprowadzeniem do meczu na NG.

filmik to sobie można zrobić, to i tak nie ma żadnego wpływu na granie. a to co najważniejsze to itak bez wielkich zmian, i to też nie wiadomo czy na lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×