Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz tylko ludzie grający w Fifa nie maja pojęcia, ze w Pes jest takie cos jak MLO.

napewno, ja slyszalem, ze nawet nie wychodza ze swoich ziemianek. 

FUT to jeden z najlepszych trybow online jakie istnieja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno, ja slyszalem, ze nawet nie wychodza ze swoich ziemianek. 

FUT to jeden z najlepszych trybow online jakie istnieja ;)

To samo MLO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo MLO.

nom, byle dzieciak CR7 i dream teamy ma, a VDM to juz legenda

FUT co tydzien akutalizacje, zawodnicy tygodnia,roku,meczu,sezonu. Mila oprawa wizualna trybu.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole mieć CR7, niz grac rok i go nie mieć :)

po co ? jak VDM i tak jest lepszy + tani jak barszcz, kazdy go ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko wygląda naprawdę swietnie! szkoda ze to next geny, fajnie by było zobaczyć takie menu w fifie 14 na ps3. fifa 14 na - ps3 kolejny odgrzewany kotlet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to wyglada prawie tak samo jak FIFA 14 na PS3. Nie wiem co ty widzisz lepszego poza grafika, kibicami, stadionami. Sam gameplay dokładnie to samo. Te same animacje. Zreszta nie tylko ja tak uważam ale IGN, Eurogamer etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to wyglada prawie tak samo jak FIFA 14 na PS3. Nie wiem co ty widzisz lepszego poza grafika, kibicami, stadionami. Sam gameplay dokładnie to samo. Te same animacje. Zreszta nie tylko ja tak uważam ale IGN, Eurogamer etc

jak dla mnie sam sposób poruszania zawodnikow bardzo się zmienil, pilka krazy jakby szybciej miedzy piłkarzami. może trzeba było napisac: uważa tak ign, eurogamer i ja nie potrafie mieć własnego zdania i podpisze się pod opinia magazynow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w filmikach mówią, że precyzyjność podań na wyjście i podciętych podań na wyjście jest mocno przesadzona. Samą rozgrywkę mówią, że robili dla fun'u i grali na ultraofensywie. Czyli nawet nie wiadomo jak te gameplay'e interpretować. Jak dla mnie jest za szybko. Zawodnicy mają animacje, gdzie wytracają prędkość, bo zmieniają kierunek biegu, a zaraz w ułamku sekundy są rozpędzeni na maksa... Idiotyzm moim zdaniem. Grafika proste lepsza, bo next-gen. Ale podania wyglądają jak w 13, a do tych miałem sporo zastrzeżeń. Co natomiast chwalą? Animacje i różnorodność (fizykę) strzałów. To jednak trochę mało, ale zdecydować czy gra jest dobra zostanie nam przy zagraniu na PS4, bo znając życie demo będzie starym kodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież mówili, że to wczesna wersja gry.. moim zdaniem strzały wyglądają świetnie. poruszanie się zawodników również jest inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe stadiony w grze to donbass arena - szachtar donieck, la bombonera - boca juniors oraz goodison park - fc everton, kolejna reprezentacja która będzie licencjonowana to brazylia. kolejna liga jaka znajdzie się w grze, oprócz wcześniej wspominanych czilijskiej i argentyńskiej będzie liga kolumbijska. wciąż czekamy na potwierdzenie t-mobile ekstraklasy.

gdyby była ekstraklasa, sciąganie młodych talentow z Kolumbii, chile, Argentyny, miodzio - tylko niech ta ekstraklasa będzie!
 

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe stadiony w grze to donbass arena - szachtar donieck, la bombonera - boca juniors oraz goodison park - fc everton, kolejna reprezentacja która będzie licencjonowana to brazylia. kolejna liga jaka znajdzie się w grze, oprócz wcześniej wspominanych czilijskiej i argentyńskiej będzie liga kolumbijska. wciąż czekamy na potwierdzenie t-mobile ekstraklasy.

gdyby była ekstraklasa, sciąganie młodych talentow z Kolumbii, chile, Argentyny, miodzio - tylko niech ta ekstraklasa będzie!

 

ciesze sie z nowych lig, dotychczasowe mam ograne :) a za duzo zespolow z czile czy argentyny albo kolumbii nie znam - bedzie mozna szukac OP zespolow z mala iloscia gwiazdek. Przypomina mi sie lillestrom sk z fify 12 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem te gameplaye i naprawde podobaja mi sie.

ale teraz nurtuje mnie jedna sprawa, kupie fife na ps3, slyszalem, ze jest taka opcja przy kupnie cyfrowym, ze doplacam pare gr i mam fife takze na ps4 - wiecie cos na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie najlepiej strzelić sobie preorder czternastki? 

 

W temacie "Gdzie Kupić, Za Ile?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie najlepiej strzelić sobie preorder czternastki? 

najlepiej poczekac do dnia premiery i kupic np w empiku :), ewentualnie moze jeszcze pojawi sie gdzies na necie wersja UT to jesli Ci na niej zalezy zaczekaj troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowały mnie te gameplaye z 14tki na next geny. Tak, jak byłem napalony na nową fifę i generację, tak teraz hype spadł mi do 0. Gra równie dobrze mogłaby wyjść na ps3 i nikt nie zauważyłby różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej poczekac do dnia premiery i kupic np w empiku :), ewentualnie moze jeszcze pojawi sie gdzies na necie wersja UT to jesli Ci na niej zalezy zaczekaj troche

UT mogę zamówić sobie z UK, ale to prawie 58 funtów. 35 funtów standardowa wersja, plus przesyłka i wychodzi prawie tyle co preorder w PL. 

 

Tylko pytanie brzmi, jak to jest z zakupem za granicą. Czy Fifa będzie miała polski język pomimo tego, że kupi się ją w poza granicami PL? 

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opcja z season ticket? wykupienie daje możliwość ściągniecia wersji cyfrowej 3 dni wcześniej oraz 24 paczki gold. Koszt 99 zł w naszym store.

 

Czy chciałby ktoś kupić FIFĘ 14 na dwóch z amerykańskiego store? Koszt 105 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "Fejsiku" EA Polska dalej bawi się w odkrywanie tym razem nie okładka, a "jakaś" piłka drobne zabiegi w photoshopie podpowiadają, że za piłką widać stadion łudząco podobny do jednej z trybun Cracovii. :P

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamescom 2013: FIFA 14 na nową generację rewolucji pod strzechy nie wprowadzi

 

http://www.ps3site.pl/gamescom-2013-fifa-14-na-nowa-generacje-rewolucji-pod-strzechy-nie-wprowadzi/165012

Dobry i rzetelny tekst pięknie opisujący ten produkt jak i samo EA i ich zapewnienia o nowościach których jak wychodzi z tekstu prawie niema ale mnie to wogule nie dziwi. Jeszcze raz brawa dla autora tekstu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×